Autor Wątek: Karnawał cH@Osu  (Przeczytany 40412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Giovanii

Karnawał cH@Osu
« dnia: Maj 16, 2004, 03:55:49 pm »
I jak wam sie podoba nowa banda do Mordki? Nie wiem jak się sprawdzi w grzę, i tak bym nimi raczej nie zagrał bo lubie tylko najemników, ale mają fajny klimat. Nadaje się on na fajną przygodą, a nawet kampanie do WHrpg. Ciekawie by było gdyby gracze podążali szlakiem zniszczonych wiosek, nie zdajac sobie sprawy kto tego dokonuje...
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline nahar

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2004, 09:27:40 pm »
Ja grałem. Jest dosc groźna, ale nie przepakowana.
Jak zwykle brak broni strzeleckiej, za to demony sa super, mimo wysokich statów wcale nie burzą rownowagi w grze - łatwo giną i sa drogie.
I ma fajny klimat. Tylko zeby miec odpowiednie figurki to trzeba albo je kupic, albo ostro pomyslec z czego pokonwertowac.
paweł

Offline MiSiO

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2004, 10:08:23 pm »
chyba na tym polega zbieranie bandy... albo kupujesz albo konwertujesz... moje proporcje 35/65 do 20/80 :)

Offline the_one

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2004, 07:59:05 am »
a co proponujecie na nurgliny, zastanawiałem się nad squigami ale chyba będzie ciężko je przerobić
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline drachenfeles

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2004, 09:25:16 am »
a ja proponuję masę modelarską i wyrzeźbić sobie takich, przecież to niemal kulki, tylko trochę pomarszczone.

Offline Giovanii

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2004, 07:20:44 pm »
A ja mam pomysł na kultystów:
bierzesz milicjanta :)  (najajniejsi do konwersji) i....
a)malujesz jego strój tak aby był jeszcze bardziej kolorowy od stroju Mariengurgczyków a jego łysą główkę na biało, usta policzki na czerwono, brwi na czarno itp aby wyglądał jak klaun. A w rączkach zakrwawiony miecz...
b) malujesz jego strój na czarno lub czarno biało, głowę na biało-coś jakby mim. A w rączkach zakrwawiony miecz...
c) malujesz jego strój na zielono i żółto (wg mnie to kolory Nurgla), główkę chyba też na biało. A w rączkach zakrwawiony miecz...
A gdyby jeszcze zrobić czapki błazeńskie to już byłoby aż za dobrze.
Zamiast milicji nadało by się wojsko imperlalne ze względu na stroje które wyglądają powiedzmy bogatszo niż te milicyjne, tylko główki  trzeba by i tak z milicji brać.
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline Wercyngetoryks

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2004, 11:42:13 am »
Ta banda jest śmieszna, wg mnie ogólnie kiepski pomysł.

Offline Nazroth

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2004, 01:38:46 pm »
popieram - banda smieszna...pomysł sredni...tylko figurki sliczne...ale lepiej sobie zrobic - takie sa Polskie realia:P...nikt nie ma kasy by kupic...
Ja proponuję 5-edycyjne witch elfki...one od kopa jak klauni wygladaja:P
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Dwalthrim

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2004, 10:55:53 pm »
Pomysł jest zarombisty!!! Figurki miodzio, a zwłaszcza Plugcart!!!
Skoro jest ekipa Opętanych - Khornowców, Karnawał - Nurgla to czekamy na ekipy Tzeentzcha i  :) Sanesha! Chaos napiera i atakuje :twisted:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline zorak

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2004, 10:12:06 am »
co do tak zwanych Brute`ów.. to czy niemialby ktos z warszawy 2 maruderow chaosu, ktorych by mogl odsprzedac? (chyba sa najlepsi zeby od nich zaczynac konwersje)

Offline Nazroth

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 27, 2004, 12:08:04 pm »
Ja proponuje ghoule na konwersje - mam takiego jednego do strigoi...mianowicie robimy ghulowi kaptur ze szwami wzdłóż i wszeż z greenstaffu...nastepnie dajemy do reki jakiś sierp, lub coś takiego - malujemy go w tatuaże i mamy chałasnika jakich mało:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Giovanii

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2004, 11:54:54 am »
Na brutów nadają się Goliaci z Necromundy, oni nadaja sie też zresztą na gladiatorów.
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline ReyQ

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 10, 2005, 04:02:41 pm »
A ja właśnie odebrałem paczuszkę z oryginalną bandą Carnival of Chaos.Są zajebiste.Banda całkiem nieźle zrównoważona.Staty wysokie ale za to wysokie ceny.Teraz trzeba popracowac nad odpowiednią taktyką do nich.Jest to chaos więc raczej nie będzie strzelał.Troche zły pomysł z tym wozem bo kto zdobędzie tyle kasy i taki duży rating żeby go wystawiś.Ale cóż każda banda ma jakiś minus.
iłować wroga swego aż do bólu jego.

Offline Nazroth

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 10, 2005, 06:02:45 pm »
Wuz to najpakerniejsza rzecz! ładujesz nań chłopa i pokonujesz pół stołu skokiem:P!! w nadprzestrzeń! a z góry ciapu, ciapu... ponadto wóz i woźnica to jednośc...niezła rzecz... jedyny minus (bo debatowaliśmy z misiem i gdybaliśmy nad wozem - on mnie nim straszył...) jak pisałem jedyny minus to fakt, że wozy się nie wspinają:P... czyli zestrzelić bydle!!:P z góry!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2005, 07:01:27 pm »
Widzę że zaludniło nam się na forum :))

Banda Karnawału jest niezrównanna w walce lecz jest to jedyna jej zaleta..
Brak szybkich jednostek, wysokiej incjatywy (ciężko nawet ze spindraniem) o strzelaniu juz nie wspomnę.
Lecz gdy juz "doczołgają" się do walki to plag bearers + brutusi robia prawdziwą żeżnię.

Ma jeszcze jedną straszną wadę.. Brak rozwojów wśród stronników ( oprócz oczywiście pospolitych ciórów- ale kto by ich wystawiał.. chyba tylko ja) Za to nieco nadrabiają to silnymi bochaterami którzy jak na swoje początkowe exp. sa juz mocno rozwinięci (młodzicy + brutusi).

Myślałem nad tą bandą swego czasu ale szybko mi ta chęć odeszła, z faktu małych możliwości taktycznych "klauników". Wszystko się sprowadza do do biegu naprzód i liczenia ze zdążymy dobiec zanim nas rozstrzelają :(

Ogólnie nie polecam :(
Kamil. (miszczu)