Autor Wątek: Karnawał cH@Osu  (Przeczytany 40088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 06, 2005, 08:55:00 pm »
Wuz jest zajeb...
W rękach dobrego gracza daje duże możliwości.. sam sie zastanawiam czy na turnieju nie przyoszczędzić przez kilka bitew i nie załatwić sobie takiego cuda ( 180 gc ale jest warty swojej cenny)
Kamil. (miszczu)

Offline rond3l

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 26, 2006, 01:11:40 pm »
pytanko od poczatkujacego: jak znajdujecie nurglingow? w sumie wygladaja mi na fajne tanie jednostki. ile ladujecie do bandy?

Offline Drachu

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 26, 2006, 02:15:54 pm »
Z nimi jest ten problem, coby nie pakowac ich pod ostrzał, bo z WT 2 sam wiesz jak jest. Myślący przeciwnik własnie na nurglingi będzie polował, żeby skłonić Cię do zdawania routa. Na szczęście tych kurdupli łatwo poukrywać.

Za to w walce wręcz potrafią być upierdliwie skuteczne. Wiesz, z tą chmurą much cięzko drani trafić mieczem. I tanie sa jak barszcz. Jak na 15gc to w walce wymiatają :P

Jesli gram KArnawałowcami, to biorę nurglingi by dobić do którejś z magicznych cyferek.
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Offline Mistrz wałków :)

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 26, 2006, 03:26:29 pm »
Tak jak powiedział Drachu.. Idelanie sie sprawdzaja w walce:)

W 3 bez problemu radzą zsobie z ogrem czy innym wiekszym potworem.

Dodatkowo daja nam magiczne 10 ld w przypadku śmierci dowódcy :)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 27, 2006, 08:40:36 am »
Radzą sobie z Ogrem? Może pisz dokładniej. Chwilę nie dają się zabić. Innego radzenia sobie nie widzę. ;)

Wóz... od zawsze byłem jego zwolennikiem. Reszta znanych mi CoCwców [Gumol miał raz wóz na turnieju] uważa go za niepotrzebne wydawanie kasy. Wolą demony. Więcej chłopa. To może i dobrze, bo jak kiedyś te bandę złożę to nie będzie takich jak moja rozpisek. hehe

Nurgasy są fajne. Tylko trzeba je chować przed pociskami. Pękają jak bańki mydlane.

Offline Mistrz wałków :)

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 27, 2006, 10:45:40 am »
Radza sobie z nim(ogrem) w zupełności mordujac go!!

Nie raz widziałem tego typu scenki :)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 27, 2006, 01:52:51 pm »
Tyle, że nie można opierać na jakims skrajnym przypadku opinii na temat danej jednostki. Nurglingi we 3kę to sobie tak sobie radzą z ogrem. Jedno wiadomo. Szybko ogre sobie z nimi nie radzi. To tak.

Offline Mistrz wałków :)

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 27, 2006, 02:51:12 pm »
Za to nie wiedziałem sytuacji w której ogr zabijał te nurglingi!
Dlaczego?

Statystycznie (wiem ze tego nie lubisz ale to jedyny wymierny argument) ogr potrzebuje 3,5 tur aby zabic jednego nurglinga
Za to 3 nurglingi potrzebują 2 tury aby zranic ogra.
Co w prostym przeliczeniu daje sytuacje remisową z minimalnym wskazaniem na ogra.
Lecz do tego czasu 9 tur do walki dopcha sie taki przykładowy plage bearer i mamy po ogrze.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 27, 2006, 05:28:59 pm »
Dopycha się PB... czyli to jest to "spokojnie sobie radzą z Ogrem". LoL Zawsze mogę odpowiedzieć "dopycha się opętany i kto go nie zrani to zabije nurglingi tryskającą krwią".

Same nurglingi z ogrem nie wygają. pamiętaj. Ogre z toporem i mieczem ma masakra krytyki, zbija im savea samemu ciągle mając na 6+. Do tego ma parowanie. Dodaj to do statystyki i wyjdzie. Do tego Ogre szarzuje 1wszy M6 do M4 i statystycznie przynajmniej 1 nurgasa wyłącza z walki.

Nie... nie jest tak jak mówisz. Ogre ugrzęźnie w nurgasach ale one go tylko podrapią.

Do blokowania nurglingi są bardzo przydatne. Za 45 blokujemy takiego Rat Ogre'a za 210.

Offline rond3l

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 28, 2006, 02:21:44 pm »
eee, no chlopaki nie kloccie sie :)

wielkie dzieki za odpowiedz.

podejrzewam ze 2 chmury z much nie nakladaja sie na siebie? (tzn przeciwnik nie ma -2 do trafienia), he? to chyba by bylo za dobre zeby bylo prawdziwe...

Offline MiSiO

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 28, 2006, 10:01:38 pm »
Nie :D Nie kłócimy. Ustalamy tylko jak to jest na prawdę. Wiadomo. Zawsze każdy lubi dodać dramatyzmu opisowi. Nurgasy są miodek. Tylko uważaj na bełty, strzały i kule :D

Offline Demence

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 28, 2006, 10:24:34 pm »
prawda jest taka, że taki trolik może utkwić wśród kilku nurglingów.
To fakt nie trudno to to wystrzelać (jeśli się to widzi ;)) i to może spowodować szybkiego RT, ale należy pamiętać, że po zejściu dowódcy właśnie na liderkę tego oto malutkiego nurglinga możemy zdawać ten teścik - proponuję któregoś sobie pozostawić gdzieś "schomikowanego" by bez większych problemów zdawać ten test :) ja mam ich na starcie z reguły ok. 3-4.
)

Offline Drachu

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 29, 2006, 01:41:52 am »
W walce 3 nurglingi vs ogr jest ten problem, że Ogr nawet jak jednego trafi, to niekoniecznie musi go zabić. A jesli nie zabije, to mały drań zdazy wstać, bo dobić nie ma jak. Ostatnio tak miałem - mój ogr, kontra 4 nurglingi. Pierwszego skosiłem od przyłożenia. Z resztą tłukłem się 4 tury (aż przybiegło wsparcie swordsmenów i pozamiatali) i kosztowało mnie to 2W. Festiwal baniek wstaniek. A gnojków trafia się na 5+.

Z drugiej strony kurduplom dużo łatwiej Ogra trafić, a i zranić nie tak trudno. Wpadnie jakiś głupi krytyk i po ptokach. Jak na 15 GC to prawdziwi wymiatacze.

Misio jednak fajnie zauważył - na żrącokrwistego posseseda nie ma co ich słać.
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Offline MiSiO

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 29, 2006, 05:35:07 pm »
Cytuj
prawda jest taka, że taki trolik może utkwić wśród kilku nurglingów.


Troll nie. Bez problemu zrobie "vomit attack" na nurgasa pomijając jego muchy. Z S5 rani bez problemu, zbija save'a i tylko injury rzuca. Do tego szarżuje.

Offline Mistrz wałków :)

Karnawał cH@Osu
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 29, 2006, 06:01:12 pm »
Michale widziłałem tylko 1 raz czystą walke 3 nurglingów z Ogrem..
Skończyła się smiercią ogra przy zerowych stratach nurglingów..

Reszta sytuacji to ten sam scenariusz.. ogr grzęźnie w nurglingach.. Następnie (po tym jak poradzili sobie z innymi członkami bady) podbiegaja brutale i siewcy i ogr znika wciągu tury!!

Dlatego prawda jest taka ze ogr nie radzi sobie z nimi :(
Kamil. (miszczu)