Autor Wątek: Własne Jednostki  (Przeczytany 7489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trigeron

Własne Jednostki
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2004, 05:21:11 pm »
Zauważyłem to, ale co do courage to z tym się mylą nawet twórcy.
Róznica między rohańczykiem a orkiem to 1 pkt, a człoweik jest lepszy o 1 courage. Za to w przypadku bersekera to chyba o,5. I wychodzi w przypadku bersekera też 1 pkt za atak.

Offline Herudaio

Własne Jednostki
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2004, 05:22:23 pm »
ale popatrz też że rohańczyk strzela na 4+ a ork na 5+ :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Trigeron

Własne Jednostki
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2004, 05:26:37 pm »
No cóz, teraz się zgadza, ale co rzekniesz na ataki Bersekera?

Offline drachenfeles

Własne Jednostki
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2004, 07:35:16 pm »
odwalcie się od tych berserkerów :wall:

Offline Glorfindel

Własne Jednostki
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 27, 2004, 02:46:04 am »
A co Wy na taka jednostke?

Gil-Galad's Guard

maksymalna ilosc=12

F6/-
S4 biorą tylko silnych ;)
D7 najlepsze elfie pancerze
W1
A2 w koncu to elita....
C5

spear,shield
bodyguard- tylko G-G

koszt 20p
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Herudaio

Własne Jednostki
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 27, 2004, 05:57:59 am »
Mi się podoba (sam myślałem o czymś podobnym :)) ale ja bym dał o 1 wyższą odwagę i dał koszt 22 pkty
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Draugdin

Własne Jednostki
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 27, 2004, 06:26:51 am »
Wpadłem na poniższy pomysł zanim powstał ten dział tylko nie wiedziałem czy sam pomysł nie jest zbyt nierealny, ale gdy powstał ten dział pomysłów na nowe figurki i podobne tego typu rzeczy pomyślałem że jednak umieszczę tu informację.
Wpadłem na taki pomysł aby dla własnego użytku oznaczyć swoją armię na przykład numerkami pod podstawkami. Na przykład uruki: u1,u2,u3 itd. I następnie podczas toczonych potyczek też dla własnego użytku prowadzić coś na wzór statystyk która figurka przeżyła największą ilość walk i ewentualnie która na swoim koncie ma ile zabitych dotychczas przeciwnikow.
Oczywiście zabawa byłaby lepsza gdy mniej więcej gramy w stałym gronie znajomych ponieważ wtedy moglibyśmy nadzorować te statystyki komisyjnie. A nie że postawię na stole uuruk hai i powiem że walczył już w 15 bitwach i powalił 36 wrogów.
Myślę że byłby to miły dodatkek. Myślę że nawet można by sie pokusić o wymyślenie jakiś dodatkowych zasad awansu powyżej wymieninych jednostek. Coś na wzór weteranów i żółtodziobów. Bardziej i mniej doświadczone jednostki w armii.
Oczywiście nie mówię o próbie wprowadzania tych zasad na turniejach ale w rozgrywkach towarzyskich - czemu nie?
Czekam na dyskusję na ten temat.
here is no better Magic than Steel...

Offline MiszkA

Własne Jednostki
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 27, 2004, 12:44:55 pm »
S4 D7 A2 za 20 pkt? Ekhm, elfy JUZ sa zbyt przepakowane, a z takimi mini herosami to juz wogole byloby fajnie....
G: 3248856

Offline Herudaio

Własne Jednostki
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 27, 2004, 12:46:42 pm »
Ja zawsze prowadze statystyke ale nie wszystkich jednostek ale fragi bohaterów i machin oraz szczególnych (np skonwertowanych) jednostek :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline drachenfeles

Własne Jednostki
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2004, 12:55:36 pm »
Cytuj

S4 D7 A2 za 20 pkt? Ekhm, elfy JUZ sa zbyt przepakowane, a z takimi mini herosami to juz wogole byloby fajnie....


taa, LOTR stałby się grą w którą możesz wygryać pod warunkiem, że grasz elfami, do czego zresztą niewiele ostrouchym brakuje.
Może jeszcze jako wyposarzenie damy tym elfom ich łuki i pozwolimy strzelać 2x na rundę co? A Obronę 8, w końcu to elita...

Offline Kubon

Własne Jednostki
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 27, 2004, 01:18:11 pm »
Co do pomysłu Draugudina to słyszałem jak wiele osób nazywa swoje figurki poniewaz mają jakies specjalne zasługi sczególnie czesto zdarza sie to u goblinów i potem są same takie Zdzichy i Mariany :)  (to nie pic) no i mozna takie figurki skonwertowac dodac jakies glowy przeciwników itp.
azzzup....

Offline KędzioR_vo

Własne Jednostki
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 28, 2004, 05:29:53 pm »
ej, bez śmiechu z tymi Zdzichami i Marianami, bo się moje Gobinusie wkurzą :P tak serio, to ja dałem moim wszystkim wojom imiona  8)  a czemu nie?? i jeszcze dwóch goblinków zrobiłem siwych, jako weteranów, i trzem przyczepiłem czaszki do pasa, coby miały z czego kalwę pić ;)
więc GeT OFF :P
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline drachenfeles

Własne Jednostki
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 29, 2004, 03:12:19 pm »
A tak wracając do tematu, jakby tak wrzucić uruki na konie, to by było nie dość, że ciekawe to jeszcze cieszące oko (przynajmniej tych z pośród nas, którzy wybrali ciemną stronę mocy).

Offline MiszkA

Własne Jednostki
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 29, 2004, 07:51:27 pm »
Uruki z koniami spotykali siętylko w porze posilkow  :twisted: wiec to razcej sredni pomysl ;]
G: 3248856

Offline mic

Własne Jednostki
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2004, 07:53:51 pm »
uruki mozna by bylo na cos w stylu pół kon-pół warg, a orki na cos jak mniejsze wargi :)

 

anything