trawa

Autor Wątek: System of A Down  (Przeczytany 13861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zim

System of A Down
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 25, 2004, 11:01:42 pm »
no comments :lol:

no i co on takiego chce nagrac?? elektroniczno-popowo-metalowa papke?? nadal bede sie trzymal tego ze nic z tego dobrego nie bedzie... jak jush napisalem wczesniej - obym sie mylil. imho czegos rownie dobrego na miare debiutu z pewnoscia nie ma co czekac.
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline śmigło

System of A Down
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 25, 2004, 11:17:02 pm »
darkthrone??? buahahah, bez jaj... jakos mi sie nie widzi w jaki sposob system mialby sie nimi zainspirowac...(sorry ale systemowi do darkthrone brakuje eonow muzycznych, zwlaszcza jesli chodzi o pomysl, ktorym oboz fenrisa i nocnego kultu byl sam w sobie) a takie gadki o inspiracjach przed wydaniem plyty to stary marketingowy chwyt - przywolanie nazw kilku dobrych kapel i liczenie na to, ze ludzie sluchajacy ich kupia plyte , w tym wypadku systemu, szukajac tam wplywow swoich ulubionych wykonawcow. moim zdaniem najbardziej chytry i niski sposob na zareklamowanie swojego zespolu.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Anonymous

  • Gość
System of A Down
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 25, 2004, 11:19:09 pm »
heh, ja tylko cytuję.
A jakby ktoś chciał, to na muzycznej jest link do skromnego trailerka.

Offline hopatika

System of A Down
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 26, 2004, 07:07:38 am »
a ja sadze, ze nowy album <cenzura> nas na kawalki i nie zostawi nawet popiolu. ale zobaczymy...

 

anything