trawa

Autor Wątek: Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine  (Przeczytany 27431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline usagi

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 05, 2004, 08:11:22 pm »
Przepraszam, myślałem że to pytanie ogólnie do sklepu. Oki założę osobny wątek na GGB. A skoro tu juz jestem. Czy do kazdego zamówienia sa dodawane te plakaty, bo mam więcej chętnych tylko nie wiem czy to była okresowa promocja? I czy ewentualnie byłaby możliwość nabycia samych plakatów?

Offline Fenris

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 05, 2004, 08:45:34 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Cytat: "usagi"
No właśnie co z VOID - kiedyś w Gamblerze trafiłem opis i wydawało się to być całkiem fajnym systemem SF?


Usagi to pytanie do forum gier bitewnych a nie tutaj.


Te MiSieK, kiedyś na forum w czasie naszej sprzeczki o zamieszczenie przez ciebie oferty sprzedarzy modeli do war machiny na konfrontacyjnym temacie :handel/wymiana, "udawadniłeś" mi że dlatego to zrobiłeś bo to forum jest de facto o produktach firmy Mythos i że ponieważ war machina nie ma osobnego forum to dlatego tu to umieszczasz, a teraz się nie pozawalasz chłopakowi dopytać o kolejny z planowanych produktów dystrybucyjnych Roberta. Troszę konsekwencji proszę w tym co robisz.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 05, 2004, 08:50:05 pm »
Cytat: "Fenris"
Cytat: "BeRsErK"
Cytat: "usagi"
No właśnie co z VOID - kiedyś w Gamblerze trafiłem opis i wydawało się to być całkiem fajnym systemem SF?


Usagi to pytanie do forum gier bitewnych a nie tutaj.


Te MiSieK, kiedyś na forum w czasie naszej sprzeczki o zamieszczenie przez ciebie oferty sprzedarzy modeli do war machiny na konfrontacyjnym temacie :handel/wymiana, "udawadniłeś" mi że dlatego to zrobiłeś bo to forum jest de facto o produktach firmy Mythos i że ponieważ war machina nie ma osobnego forum to dlatego tu to umieszczasz, a teraz się nie pozawalasz chłopakowi dopytać o kolejny z planowanych produktów dystrybucyjnych Roberta. Troszę konsekwencji proszę w tym co robisz.



Feniu a uważasz, że Mythos jest dystrybutorem Voida ??
Myśl zanim napiszesz Misiek

Offline Fenris

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 05, 2004, 08:56:09 pm »
No wiesz pytanie kto tu ma problemy z czytaniem. Ja nie napisałem że jest dystrybutorem tylko o kolejny z planowanych produktów dystrybucyjnych Roberta. a to chyba różnica. Prawda. Tak więc moje zażalenie jest jak najbardziej uzasadnione, a o "myślenie zanim napisze" to chyba trzeba poprosić kogoś innego ;) .
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 05, 2004, 09:02:28 pm »
Cytat: "Fenris"
No wiesz pytanie kto tu ma problemy z czytaniem. Ja nie napisałem że jest dystrybutorem tylko o kolejny z planowanych produktów dystrybucyjnych Roberta. a to chyba różnica. Prawda. Tak więc moje zażalenie jest jak najbardziej uzasadnione, a o "myślenie zanim napisze" to chyba trzeba poprosić kogoś innego ;) .


A gdzie jeśli można wiedzieć wydedukowałeś w zdaniu "No właśnie co z VOID - kiedyś w Gamblerze trafiłem opis i wydawało się to być całkiem fajnym systemem SF?" - że to pytanie czy Robert chce to sprowadzać ??!!

Poza tym zwracajac uwagę Usagiemu nie robiłem to ze złośliwości tylko dlatego, że tu raczej ma mniejsze szanse na odpowiedz niż na forum gier bitewnych.

EOT

Offline Fenris

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 05, 2004, 09:08:54 pm »
No właśnie z fragmentu: "No właśnie co z VOID " który został napisany w kontekście pytania Wychwethyla :"Robert kurcze a kiedy bedziecie mieli tego VOIDA??" Natomiast plany co do dystrybucji firmy mythos że tak powiem czerpię od źródła. Być może się coś zmieniło, ale na dzień dzisiejszy nic o tym nie wiedziałem.

Nie mówie o złośliwości tylko zwracam uwagę na błąd niekonsekencji. Poza tym na tym temacie wypowiada się w większości tylko Robert tak więc sądzę że post usagi ma tutaj dużo większe szanse dotarcia do odpowiedniego źródła.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 05, 2004, 09:15:45 pm »
Cytat: "Fenris"
No właśnie z fragmentu: "No właśnie co z VOID " który został napisany w kontekście pytania Wychwethyla :"Robert kurcze a kiedy bedziecie mieli tego VOIDA??"

Nie mówie o złośliwości tylko zwracam uwagę na błąd niekonsekencji. Poza tym na tym temacie wypowiada się w większości tylko Robert tak więc sądzę że post usagi ma tutaj dużo większe szanse dotarcia do odpowiedniego źródła.


Tu raczej kiepskie - lepiej już w Pytaniach do Mythosa a na 100% na gildii gier bitewnych(bo tam nie tylko zagląda Rob ale i ludzie, którzy się zajmą Voidem)
Niekonsekwencja?? wg. Ciebie niekonsekwencja było zamieszczenie tu ogłoszenia sprzedaży modelu do WM'ki ale już nic nie przeszkadzało Ci zamieszczenie tu reklamy sklepu WM'ki...
Dobra, koniec tematu bo się robi niepotrzebny offtop.

Offline Fenris

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 05, 2004, 09:22:23 pm »
Nie. Niekonsekwencja w tym przypadku polega na tym, że PaN mOd pisze posty dotyczące wm'ki uzasadniając: "że to przecież wszystko są produkty dystrybuowane przez Mythosa" a potem zwraca uwagę komuś, że się pyta Roberta  o jego ewentualne plany wydawnicze.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 05, 2004, 09:27:34 pm »
Usagi chyba zrozumiał, że to "zwrócenie uwagi" było w jego interesie a nie "bo mi się tak podoba" - więc skoro on nie miał zastrzeżeń i nie umarł pisząc post na GGB to nie widzę sensu kontynuować tego wątku z Tobą.

Offline usagi

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 06, 2004, 09:15:09 pm »
No nie umarłem:) mam pytanie, czy ewntualne zamówienie można np. odebrać osobiscie? Bo będę w ten weekend w Warszawie, to bym złożył grupowe zamówienie dla znajomych i bez kosztów przesyłki i ryzyka zgubienia odebrał sam.

Offline BeRsErK

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 06, 2004, 10:07:00 pm »
Cytat: "usagi"
No nie umarłem:) mam pytanie, czy ewntualne zamówienie można np. odebrać osobiscie? Bo będę w ten weekend w Warszawie, to bym złożył grupowe zamówienie dla znajomych i bez kosztów przesyłki i ryzyka zgubienia odebrał sam.



I tu poradzę Ci dwa wyjścia aby dotrzeć do Roba(Bartuś nie unoś się - robię to , z ręką na sercu, w dobrej wierze i nie dopatruj się podstępnego wyganiania z forum i niekonsekwencji wypowiedzi):
- napisz to w Pytaniach do Mythosa bo tam Rob zaglada najcześciej.
- napisz do niego priva i maila.

Coś zadziała napewno ;)
Jak byś wczoraj to napisał to ja bym mógł dowieść ale dziś, aż do niedzieli, z Robertem się nie spotkam.

Offline Fenris

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 07, 2004, 01:41:29 pm »
Cytat: "BeRsErK"


I tu poradzę Ci dwa wyjścia aby dotrzeć do Roba(Bartuś nie unoś się - robię to , z ręką na sercu, w dobrej wierze i nie dopatruj się podstępnego wyganiania z forum i niekonsekwencji wypowiedzi)
.



Haha  :notfunny: mów co chcesz a niekonsekwencja była :P .
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Piter

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 07, 2004, 02:45:24 pm »
Jezus wez sie juz uspokoj. Co za wredny typ z tego Fenrisa. Czepia sie i czepia... Pokaz w koncu swoja gebe na jakims turnieju i powiedz to MiSkOwI w twarz - przez internet to kazdy umie.
Bohater na odleglosc ;p
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Fenris

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 07, 2004, 07:08:42 pm »
Ty się weź kreskówka w sprawy starszych nie wtrącaj :P .
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline usagi

Ruszył Sklep Internetowy z Konfrontacją i Warmachine
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 07, 2004, 07:36:44 pm »
Zaršbiste sš nowoœci - che, che boksi Keratisów:) miodzio tyle, czy nie można tego losowania uzależnić od wielkosci zakupów? Bo jak ja teraz zlozyłem jedno duże, to tylko raz bede losowany, to co mam anulowac zamówienie i niech każdy z kumpli składa oddzielnie, to wtedy rosnie szansa na Hybrydę:)