trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1103789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Weil Deshalb

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 22, 2007, 03:50:49 pm »
Moje krakowskie źródła donoszą, że zamknięto Zieloną Sowę przy Rynku. Czy to prawda?
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

Offline Julek_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 22, 2007, 06:18:39 pm »
Tak, zamknęli.

Offline Weil Deshalb

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 22, 2007, 06:48:39 pm »
Szkoda, sympatyczny sklep to był.
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

Offline Ireneusz Pietryka

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 28, 2007, 02:24:09 pm »
Mam prośbę - czy ktoś mógłby przypomnieć adres jakiegoś dobrego  sklepu z komiksami w Berlinie? Nie mogę tej informacji odszukać na forum. Sprawa jest pilna, gdyż będę tam w sobotę i jak czas pozwoli, chciałbym zobaczyć coś ciekawego.
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Offline Ziemniakento

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 28, 2007, 02:38:41 pm »
Cytat: "Ireneusz Pietryka"
Mam prośbę - czy ktoś mógłby przypomnieć adres jakiegoś dobrego  sklepu z komiksami w Berlinie? Nie mogę tej informacji odszukać na forum. Sprawa jest pilna, gdyż będę tam w sobotę i jak czas pozwoli, chciałbym zobaczyć coś ciekawego.


Na Unter den Linden jest taki duży sklep z ksiażkami, płytami (taki empik wypasiony) i tam są komiksy. Duży wybór. Możesz na przykład kupić sobie tam Hellraiser'a w oryginale :P

N.N.

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:59:20 pm »
Cytat: "Ireneusz Pietryka"
Mam prośbę - czy ktoś mógłby przypomnieć adres jakiegoś dobrego  sklepu z komiksami w Berlinie? Nie mogę tej informacji odszukać na forum. Sprawa jest pilna, gdyż będę tam w sobotę i jak czas pozwoli, chciałbym zobaczyć coś ciekawego.


Oranienstrasse 22 (mają też filię w podziemiach Europa-Center
Weinmeisterstrasse 9, tuż przy przystanku U-bahnu - praktycznie wychodzi się z podziemia na wprost drzwi sklepu (o ile wybierze się właściwe wyjście), druga filia na Zoessener Strasse 33 (przystanek Gneisenauestrasse).

Ale stosują bandycki przelicznik 1dolar=1 euro

Offline Ireneusz Pietryka

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwiec 29, 2007, 06:01:56 pm »
Dziękuję.
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Offline Kiamil

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwiec 29, 2007, 07:32:53 pm »
Cytat: "N.N."


Ale stosują bandycki przelicznik 1dolar=1 euro


Bandycki?
Własnie jestem w (za przeproszeniem) Paryżu i tu nie schodzą poniżej 1dolar - 1,20 Euro.
Cholerne żabojady!
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

N.N.

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:20:15 pm »
Cytat: "Kiamil"
Cytat: "N.N."


Ale stosują bandycki przelicznik 1dolar=1 euro


Bandycki?
Własnie jestem w (za przeproszeniem) Paryżu i tu nie schodzą poniżej 1dolar - 1,20 Euro.
Cholerne żabojady!

Jedź do Berlina ;)

Offline karshanDEurizen

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 12, 2007, 10:30:34 am »
Ja kupuję komiksy w Empiku. Albo w różnych księgarniach internetowych.

Offline jabba1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 13, 2007, 06:09:19 pm »
Proszę o adresy antykwiariatów w Warszawie gdzie dostane komiksy z TM-Semic chodzi mi o Spawna Punishera i Spidera :wink: z góry dzięki. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 12:30:52 pm wysłana przez jabba1 »

Offline global

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 14, 2007, 10:00:00 pm »
Dzis w Leeds odbywala sie gielda komiksow. Srednia wieku odwiedzajacych to jakies 40 lat :) Wybor zeszytow byl naprawde ogromny. Gorzej bylo z TPB. Zakupilem pare numerow Wizarda za smieszna kase - 1 funt za 3. Zeszyty byly za 50 pensow i funta. Oprocz komiksow mozna bylo nabyc jakies karcianki i figurki. Nastepna taka impreza odbedzie sie za 2 tygodnie w Sheffield. Do Leeds wroca 1 wrzesnia. Wstep kosztowal 1 funta.

http://goldenorbit.co.uk/

Offline kolec

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 24, 2007, 09:38:28 am »
Ja (kiedy tylko przyjeżdżam do Krakowa) kupuję w Fankomiksie (sklep-antykwariat komiksy+fantasty). A poza tym to przez internet najczęściej ze sklepu Gildii, czasem w empiku w Rzeszowie, bo najbliżej.

Offline frontzeck

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 24, 2007, 10:25:39 am »
Cytat: "karshanDEurizen"
Ja kupuję komiksy w Empiku. Albo w różnych księgarniach internetowych.


Jeśli chodzi o Empik, to warto zamawiać u nich przez internet (nawet jeśli towar znajdziecie na półce) i, jeśli macie możliwość, odbierać osobiście u nich w salonie.
Po pierwsze - macie gwarancję, że komiks będzie w idealnym stanie, po drugie - wychodzi taniej.
Tak kupiłem m.in. "Blankets". Gdybym wziął prosto z półki w salonie, to zapłaciłbym okrągłą stówkę, w sklepie internetowym zapłaciłem niecałe 91 złotych. Egzemplarz był zafoliowany, trzeba było się tylko do nich pofatygować (ale i tak przynajmniej raz w tygodniu przechodzę obok).
Żeby nie było tak kolorowo - zdarza się, że tego, co leży na półce, nie znajdę w ich sklepie internetowym.
This is what he'd always known
The promise of something greater
beyond the water's final horizon.

Offline Belzebiusz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 24, 2007, 11:51:44 am »
Cytat: "frontzeck"


Jeśli chodzi o Empik, to warto zamawiać u nich przez internet (nawet jeśli towar znajdziecie na półce) i, jeśli macie możliwość, odbierać osobiście u nich w salonie.
Po pierwsze - macie gwarancję, że komiks będzie w idealnym stanie, po drugie - wychodzi taniej.
Tak kupiłem m.in. "Blankets". Gdybym wziął prosto z półki w salonie, to zapłaciłbym okrągłą stówkę, w sklepie internetowym zapłaciłem niecałe 91 złotych. Egzemplarz był zafoliowany, trzeba było się tylko do nich pofatygować (ale i tak przynajmniej raz w tygodniu przechodzę obok).
Żeby nie było tak kolorowo - zdarza się, że tego, co leży na półce, nie znajdę w ich sklepie internetowym.


co do tej pewności że komiksy bedą w idealnym stanie to sie nie zgodze. Jak po raz pierwszy (i ostani) kupowałem przez empik.com to niektóre komiksy były po prostu zniszczone! Wziete pewnie z jakieś półki w empiku w innym mieście. Musiałem odmówić przyjecia tych komiksów
Nie chce mi się pisać...

 

anything