Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1090691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KoZZ

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 14, 2007, 10:16:39 pm »
Cytat: "badday"
WISH YOU WERE HERE HC: DOUGLAS ADAMS OFFICIAL BIOGRAPHY (na zamówienie: 4-9 tygodni) (PROMOCJA: 20% TANIEJ!)
[-WISYH01-] 72,76zł   

to to oznacza ze cena 72zl 76gr to juz po wwliczeniu tej promocji czy jescze mam sobie odjąć 20%
Cena na pewno jest już z rabatem, ale jakoś dziko wyliczone zostało 20% :? Na moje oko to jest max 10%

Cytuj
I pytanie numer 2:)
Czy przy zamówieniu powyżej 200-250 zł jest dodatkowy rabat?
Nie sądzę, ale warto się spytać ;) Obecnie przy zamówieniach powyżej 175 zł doliczane jest 5% rabatu, ale tylko przy preorder. To nie jest preorder, więc dodatkowego upustu nie ma.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline empro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 18, 2007, 11:09:28 am »
www.nev.pl

komiksów trocha jest i innych rzeczów też

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 18, 2007, 12:20:05 pm »
Cytat: "empro"
www.nev.pl
komiksów trocha jest i innych rzeczów też


same ceny okładkowe ;) drogo znaczy się :)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 11, 2008, 07:07:41 am »
W najbliższym czasie wybieram się do Paryża na kilka dni, chciałbym poszukać tam interesujących, niedostępnych w Polsce pozycji autorstwa głównie Rosińskiego i Kasprzaka, w związku z czym jeżeli ktoś zna miejsca, w których można takowe znaleźć oraz inne informacje,  które mogą okazać się przydatne - niech się nimi ze mną podzieli, byłbym bardzo wdzięczny. Miasto znam, nie mam problemu z poruszaniem się po nim, nie mam jednak pomysłu gdzie można poszukać np. starych TINTINów, Hello BeDe lub innych gazetek z Hansem lub Thorgalem.. :?:

Za wszelkie pomocne odpowiedzi z góry bardzo serdecznie dziekuję  :D
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Blacksad

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 11, 2008, 07:33:16 am »
Coś już gdzieś na ten temat było, ale że z wyszukiwarką wciąż są problemy, może ktoś życzliwy podrzuci kilka adresów, albo chociaż linka do odpowiedniego tematu dyskusji. Też jestem zainteresowany, bo w drugiej połowie kwietnia szykuje mi się do Paryżewa podróż poślubna... :D

Chociaż tam ponoć drogo w trzy pieruny! I bandyckie przeliczniki euro - dolar, jak pamiętam.
Chrzań się, Smirnov

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #245 dnia: Marzec 11, 2008, 07:44:39 am »
Cytat: "Blacksad"
Też jestem zainteresowany, bo w drugiej połowie kwietnia szykuje mi się do Paryżewa podróż poślubna... :D


Hej John! To świetnie się składa - ja też będę tam w drugiej połowie kwietnia  :badgrin:
ściślej rzecz biorąc: 22-25.04. Może ktoś napisze gdzie można dostać album z DVD Thorgala, lub tego typu rzeczy...?

Ale podczas podróży poślubnej to Ty możesz nie mieć czasu na komiksy...  :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline turucorp

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #246 dnia: Marzec 11, 2008, 08:08:39 am »
ech...co rok te same pytania :?
Wszystko co trzeba macie w dzielnicy lacinskiej, wokol skrzyzowania bulwaru Saint-Germain z Rue Dante.

Offline Blacksad

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 11, 2008, 08:13:54 am »
Taki czas, na wiosnę ludzie do Paryża ciągną.

Dzięki za informację.
Chrzań się, Smirnov

Offline empro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 11, 2008, 08:39:19 am »
Cytat: "turucorp"
ech...co rok te same pytania :?
Wszystko co trzeba macie w dzielnicy lacinskiej, wokol skrzyzowania bulwaru Saint-Germain z Rue Dante.


dokładnie samam Rue Dante to ulica wyłącznie ze sklepami z komiksami, filmami na podstawie komiksów, galeryjkami i chyba są ze dwa sklepy z grami rpg :), jednak moim zdaniem najsmakowitszym sklepami jest sieć Album, dwa sklepy (jeden z komiksami europejskimi - 2poziomowy, drugi z komiksami z ojczyzny hamburgera) są również tuż obok Rue Dante, na skrzyżowaniu bulwaru Saint Germain i Saint Michel (chyba :)),
całkiem niedaleko jest też sporo sklepów z tzw "occasion" (czy jak oni tam to piszą), to wielkie antykwariaty, w których jest wszystko, ksiązki, płyty, gazety i przede wszystkim komiksy, są tam niedaleko nawet tego typu sklepy tylko z komiksami :)
generalnie właśnie tam się wszystko mieści,

jest też mała sklepina ukryta w poblizu centrum Pompidu (znou nie chce mi się szukac poprawnej pisowni :)), ale w zasadzie jak już się obleci tamte miejsca to ew konkurować może tylko skrzyzowanie Ali Bei i Passeig de Sant Joan w Barcelonie gdzie też nawrzucali kilka sklepoów z komiksami w jednym miejscu :)

ech, żeby w tych tanich liniach aż tak na nadbagaż uwagi nie zwracali :)

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 11, 2008, 08:44:51 am »
Cytat: "turucorp"
ech...co rok te same pytania :?
Wszystko co trzeba macie w dzielnicy lacinskiej, wokol skrzyzowania bulwaru Saint-Germain z Rue Dante.


Wybacz, ze Cię rozczarowałem, ale jakbyś mógł uściślić pojęcie "wszystko co trzeba" to byłbym wdzięczny - tam są księgarnie? Antykwariaty? Jeżeli był już kiedyś taki temat, to można podać linka i po sprawie... W końcu nie każdy ma obowiązek pamiętać każdy temat i nie każdy jest obecny na forum od zawsze, nieprawdaż?
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline turucorp

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 11, 2008, 09:01:02 am »
Cytat: "Mefisto76"

Wybacz, ze Cię rozczarowałem, ale jakbyś mógł uściślić pojęcie "wszystko co trzeba" to byłbym wdzięczny - tam są księgarnie? Antykwariaty? Jeżeli był już kiedyś taki temat, to można podać linka i po sprawie... W końcu nie każdy ma obowiązek pamiętać każdy temat i nie każdy jest obecny na forum od zawsze, nieprawdaż?


Empro juz po czesci uscislil.
Ksiegarnia przy centrum Pompidou jest na "drugim" placu przy zegarze, do tego nad Sekwana stoiska bukinistow, ksiegarnia ze spora iloscia gadzetow obok Panteonu itd.
TU masz linka to tekstu Hermana z adresami.
A jak ci podaje informacje to moglbys podziekowac zamiast sie rzucac :roll:

Gilbaert

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 11, 2008, 09:10:47 am »
Turu wyluzuj,
przecież się nie rzuca wcale  :roll:

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 11, 2008, 09:24:27 am »
Cytat: "Gilbaert"
Turu wyluzuj,
przecież się nie rzuca wcale  :roll:


Dzieki Gilbaert za obiektywną uwagę  :D

Oczywiście DZIęKI ZA WSZYSTKIE INFO!

MOJA WDZIęCZNOść NIE ZNA GRANIC!  8)

Pozdrawiam! Więcej luzu !  :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline empro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 11, 2008, 09:42:04 am »
te stoiska, co Turu wspomniał, też niedaleko do "wszystkich komiksowych atrakcji" czyli przy Saint Michel, niedaleko od Nottre Damme, ale to chyba miejsce bardziej dla bogatych kolekcjonerów, bo mają tam naprawde smakowite kąski tylko w cenach czasami przyprawiających o dreszcze :)

antykwariaty zaś proponują bardzo tanio również ciekawe i często bardzo świeze komiksy, i nie tylko
swojego czasu nabyłem za 3 ojro zaj*bistą książke o produkcji animowanego Batka i kilka komiksów po 2 ojro, między innymi Serperi'ego :)

we wspomnianych przeze mnie Albumach mozna za to obkupić się komiksowymi gadżetami i figurkami (mniam), i mają też często bardzo atrakcyjne przeceny,
jeśli jednak o gadżety chodzi, to nic nie przebije cen z Barcelony i jednego ze sklepów Normy (sieć sklepów z komiksami i grami oraz jedno z największych Hiszpańskich wydawnictw komiksowych), w którym można kupić figurki (nówki sztuki) bo 1,2 3, lub najwyżej 4 ojro

raj normalnie :)

Offline turucorp

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 11, 2008, 10:01:36 am »
Cytat: "Mefisto76"

Pozdrawiam! Więcej luzu !  :badgrin:

luzu-sruzu  :roll:
Gila to sobie opieprze w piatek na dworcu, a Ty skoro piszesz, ze znasz Paryz, to moze wypadaloby samemu pogrzebac np. na googlu zamiast odstawiac tutaj lenia, a potem medrkowac?
BTW O tego Thorgala itp. pytaj na Saint-Germain, tam maja najwiecej takich "bajerow", ewentualnie w ksiegarni na bocznej uliczce przy Saint-Michel lub w ktoryms z megastorow Virgin.