trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2910 dnia: Wrzesień 09, 2015, 07:10:57 pm »
Ja sam, jeszcze niecały rok temu, kupowałem w Gildii niemalże wszystko, bo wolałem "przepłacić" na rzecz gwarancji otrzymania komiksów w stanie nienaruszonym.

dziś w Gildii kupuję jedynie te tytuły komiksowe, których nie mogę kupić gdzie indziej.

Hej! To moja historia!


Proszę zaprzestać tanioprowokowania i offtopu. to wątek, do którego ludzie przychodzą po praktyczne porady, a nie spam...
I do tego jeszcze politykowanie  :roll:
nie szukajcie tego co tu było. to forum komiksowe. nawet różne gadki...
fragsel
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 05:39:06 am wysłana przez fragsel »

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2911 dnia: Wrzesień 10, 2015, 07:16:37 pm »
2 tygodnie temu wszystko było ok, a tym razem padłem niestety ofiarą wrześniowego bumu na podręczniki. Dzwonię do BOKu nieprzeczytane.pl by się dowiedzieć czemu mi paczka nie przyszła. I tak mi kurde wytłumaczyli - duży ruch w podręcznikach i magazyn nie wyrabia. Wszyscy już mają a ja będę miał moje Marvel NOW dopiero jutro lub pojutrze. :(

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2912 dnia: Wrzesień 10, 2015, 07:21:38 pm »
No to już wiem dlaczego od poniedziałku wciąż jeszcze nie wysłali mojego zamówienia...

Offline weiter

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2913 dnia: Wrzesień 10, 2015, 07:55:39 pm »
Jak Egmont ruszał z KŚK to po trzy miesiące czekałem na przesyłkę z Imago.
I to była norma.
A jak się cieszyłem jak już komiksy do mnie dotarły! :biggrin:

Też czekam na paczkę z nieprzeczytane.
Od poniedziałku.
Może już jutro będzie...

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2914 dnia: Wrzesień 10, 2015, 08:52:24 pm »
Człowiek korzysta z nieprzeczytane.pl by nie przepłacać na Gildii o 9 zł za dużo, a tu taki klops go spotyka. Niestety jutro to chyba moja paczka dopiero ruszy z magazynu i w odpowiednim saloniku Ruchu będzie dopiero w sobotę.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2915 dnia: Wrzesień 10, 2015, 09:19:17 pm »
Człowiek korzysta z nieprzeczytane.pl by nie przepłacać na Gildii o 9 zł za dużo, a tu taki klops go spotyka. Niestety jutro to chyba moja paczka dopiero ruszy z magazynu i w odpowiednim saloniku Ruchu będzie dopiero w sobotę.
Niestety jedynie Aros/Bonito to gwarancja szybkiej dostawy. Moje zamówienie z nieprzeczytane.pl dopiero dzisiaj wysłano (tzn. według Ruchu od rana jest w transporcie od Nadawcy, ale Ruch na stronie często ma spore opóźnienia w aktualizacjach). Więc będzie w poniedziałek dopiero. Ale z tego co mi wiadomo takie opóźnienie wynikło też z tego, że dopiero w środę "Superior Spider-Man" pojawił się w hurtowni z której sprowadza nieprzeczytane.pl.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline amsterdream

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2916 dnia: Wrzesień 10, 2015, 09:27:04 pm »
Niestety jedynie Aros/Bonito to gwarancja szybkiej dostawy.

Literacka tez szybko wysyła.

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2917 dnia: Wrzesień 10, 2015, 09:50:27 pm »
Ja nazamawiałem we wtorek z nieprzeczytane.pl za niecałe 500zł, więc trochę pakowania i kompletowania mają, a wszystko wygląda na to, że dojdzie jutro.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2918 dnia: Wrzesień 10, 2015, 09:58:10 pm »
Literacka tez szybko wysyła.
Jednak Aros/Bonito najszybciej wysyła. Ponieważ jeżeli zamówisz to co mają na miejscu (a jest to spory wybór tytułów) do 16:00, to wyślą jeszcze tego samego dnia. A raz mi się zdarzyło, że zamówiłem w sobotę rano i jeszcze w sobotę zamówienie zostało wysłane.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2919 dnia: Wrzesień 11, 2015, 05:38:55 am »
@radef
Wiem, że w nieprzeczytane.pl wysyłają zwykle dopiero w środę, czyli dzień premiery. I to mi nie przeszkadza, bo 2 tygodnie temu Strażnicy i New Avengers były na miejscu już w czwartek rano. I myślałem, że tym razem będzie tak samo. A tu trafiłem na korek. :/

Offline Mawer

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2920 dnia: Wrzesień 11, 2015, 07:33:02 am »
To, że są opóźnienia w wysyłce to nie jest koniec Świata. Najważniejsze żeby komiksy przyszły w idealnym stanie. Literacka świetnie sobię z tym radzi i u nich się stołuje  :cool:

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2921 dnia: Wrzesień 11, 2015, 03:51:18 pm »
ja  w tym miesiacu zmieniłem literacka na nieprzeczytane przy dzym zamówieniu wyszła spora różnica.....
natomiast czas realizacji rzeczywiscie pozostawia wiele do życzenia...
w literackiej zamówienie zwykle jest wysyłane na nastepny dzien, jak nie w ten sam
w nieprzeczytanej 3 dni po zamówieniu jeszcze nie wysłane....

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2922 dnia: Wrzesień 11, 2015, 06:34:59 pm »
@Gre ma rację - wszędzie indziej jest drożej. A każde zaoszczędzone 10 zł to kasa na kolejne komiksy. Niestety mamy dzień trzeci od oficjalnej premiery, a sms "już jest" jeszcze nie przyszedł. Mam za to maila, że już wysłali do Ruchu. Liczę na jutrzejszą dostawę.

@DOWN
Jeśli dostanę paczkę jutro, to się pochwalę. :smile: I jak mówiłem - dostawa "do domu" to kolejne 6 zł więcej. A lepiej mieć 6 zł niż nie mieć. Niestety - nie mieszkam w miastach z odbiorem osobistym.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 06:57:36 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2923 dnia: Wrzesień 11, 2015, 06:50:34 pm »
Niestety mamy dzień trzeci od oficjalnej premiery, a sms "już jest" jeszcze nie przyszedł. Mam za to maila, że już wysłali do Ruchu. Liczę na jutrzejszą dostawę.
Wybrałeś Ruch to tak masz. Na podstawie wielu doświadczeń wynika, że paczki wysłane w czwartek lub piątek dochodzą dopiero w poniedziałek.
W moim przypadku spóźnili się o jeden dzień, bo wysłali w czwartek, tak jak ty dostanę paczkę w poniedziałek i nie będę z tego powodu zbytnio narzekał.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2924 dnia: Wrzesień 12, 2015, 06:12:21 pm »
Kiosk może i w sobotę jest otwarty i działa. Ale niestety kurier chyba nie. :( Dziś kolejny dzień czekania na Marvel NOW i ALS od nieprzeczytane.pl. I tak do poniedziałku (OBY!). Hulk Sad. :( :(

 

anything