Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1074979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #480 dnia: Wrzesień 05, 2010, 11:28:38 am »
W zeszłym roku było -15% na nowości i -20% na resztę.
Najlepiej na dzień dzisiejszy zamawiać w Multiversum.
Np. combo : Arq 2 + Krzyk ludu = 209,25 zł  (-25% i 0 zł za wysyłkę).

Nie brałem nic w tym sklepie i nie wiem czy jest godny zaufania... Czy nie dostanę zniszczonego towaru. Z Gildią nie miałem problemu nigdy!

Mnie się wydawało, że rozmawiamy o cenach POLSKICH komiksów, a w szczególności o promocjach i zniżkach na POLSKIE  komiksy. Gdzie tu bookdepository? Taniej i szybciej? To sobie tam kolekcję Rosińskiego zamówię :lol:

Offline baszczo

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #481 dnia: Wrzesień 05, 2010, 11:39:05 am »
Graves jak użytkownik jest świeżo zalogowany i chce się czymś podzielić no to pisze pierwszy post, tak? Formą swojego postu lekceważysz mnie, zakładając od razu że jest to reklama. A na każde napisane o księgarniach zdanie te sobie zasłużyły.
Dodam jeszcze że w Gildii wymiana zamienionej pozycji trwała trzy tygodnie i wymagała kilku prób kontaktu. W ramach kompensaty dostałem książkę Zmierzch i to się chwali, bo chociaż mnie taka literatura nie interesuje to miałem ją komu sprezentować.

 

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #482 dnia: Wrzesień 05, 2010, 12:15:30 pm »
Baszczo, witamy na forum. Gdyby Twoj pierwszy post to nie byla reklama, nikt by Ci  tak tutaj nie odpowiedzial na niego. Po prostu na zaufanie uzytkownikow musisz sobie zasluzyc, zanim zaczniesz udzialac innym rad.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline grubb

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #483 dnia: Wrzesień 09, 2010, 02:22:37 am »
Uprzejmie prosze o wiecej opinii nt ForbiddenPlanet.com. Ma ktos doswiadczenia zwiazane z tym sklepem? Bede zmuszony robic tam zakupy. Najbardziej interesuja mnie sposob pakowania i stan towaru oraz czas dostawy. Bede niezmiernie wdzieczny za odzew. Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos poza, zdaje sie, jedna tylko osoba, ktora z ForbiddenPlanet nie byla zbytnio zadowolona.

Offline yurek1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #484 dnia: Wrzesień 09, 2010, 05:33:36 am »
próbowałem kupić trzy razy. za każdym razem przez dwa tygodnie nie zająknęli się o moim zamówieniu, zero odzewu na maile. czwarty raz nie spróbuję.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Sweeney90

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #485 dnia: Wrzesień 09, 2010, 07:15:35 pm »
Mam do was pytanie polecacie jakieś konkretne miejsce we Wrocławiu gdzie można kupować komiksy? Nie mieszkam tam ale często jestem a nie wiem. W empikach kiepsko z wyborem. Interesuje mnie przede wszystkim duży wybór komiksów i mangi. A może polecicie jakiś sklep internetowy też przy okazji?

Offline krakers

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #486 dnia: Styczeń 13, 2011, 04:02:17 pm »
Mam pytanie odnośnie Komiks Szopu w  Warszawie.Czy ten sklep jeszcze istnieje i normalnie prowadzi działalność handlową? 3 stycznia zostało złożone przez moją dziewczynę zamówienie na 2 sztuki "Sandman 1: Preludia i Nokturny HC" z odbiorem osobistym.Do sklepu dodzwonić się nie można,na maile nie odpowiadają,zamówienie ma wiecznie status "przekazane do kompletowania".Kupował ktoś tam kiedyś ,ile trwa to oczekiwanie na towar ,który nota bene widnieje na stronie sklepu i ciągle można wrzucać do koszyka.Kiedyś już chciała kupić u nich kilka tomów "Sin City" akurat w tym czasie gdy na allegro zaczynały chodzić w okolicach ~80zł.Na stronie były dostępne ale po wrzuceniu do koszyka i odczekaniu ileś tam dni ktoś ze sklepu telefonicznie poinformował że nie ma już tych komiksów dostępnych.Oczywiście od razu zniknęły z oferty sklepu .W międzyczasie na allegro wisiały też u nich 2 komplety Sin City (x6 komiksów ,wszystkie w HC) one też zniknęły z allegro,aukcje zostały zakończone bez ofert kupna.Pachnie mi tu spekulacją ,jakiś mało poważny ten sklep :doubt: .Powtórzę pytanie ,czy ktoś miał ostatnio styczność z Komiks Szopem,i ile trwa u nich oczekiwanie na zrealizowanie zamówienia?

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #487 dnia: Styczeń 14, 2011, 03:48:56 pm »
Mam pytanie odnośnie Komiks Szopu w  Warszawie.Czy ten sklep jeszcze istnieje i normalnie prowadzi działalność handlową? 3 stycznia zostało złożone przez moją dziewczynę zamówienie na 2 sztuki "Sandman 1: Preludia i Nokturny HC" z odbiorem osobistym.Do sklepu dodzwonić się nie można,na maile nie odpowiadają,zamówienie ma wiecznie status "przekazane do kompletowania".Kupował ktoś tam kiedyś ,ile trwa to oczekiwanie na towar ,który nota bene widnieje na stronie sklepu i ciągle można wrzucać do koszyka.Kiedyś już chciała kupić u nich kilka tomów "Sin City" akurat w tym czasie gdy na allegro zaczynały chodzić w okolicach ~80zł.Na stronie były dostępne ale po wrzuceniu do koszyka i odczekaniu ileś tam dni ktoś ze sklepu telefonicznie poinformował że nie ma już tych komiksów dostępnych.Oczywiście od razu zniknęły z oferty sklepu .W międzyczasie na allegro wisiały też u nich 2 komplety Sin City (x6 komiksów ,wszystkie w HC) one też zniknęły z allegro,aukcje zostały zakończone bez ofert kupna.Pachnie mi tu spekulacją ,jakiś mało poważny ten sklep :doubt: .Powtórzę pytanie ,czy ktoś miał ostatnio styczność z Komiks Szopem,i ile trwa u nich oczekiwanie na zrealizowanie zamówienia?

Sklep już niestety nie istnieje.
Podejrzewam, że było małe zainteresowanie i ruch w interesach.

Offline krakers

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #488 dnia: Styczeń 14, 2011, 04:37:43 pm »
Sklep już niestety nie istnieje.
Podejrzewam, że było małe zainteresowanie i ruch w interesach.
Dzięki za info ale skoro sklep nie istnieje to dlaczego na stronie sklepu pojawiają się cały czas nowości :neutral:   .Link do Pinokia  http://www.komiksszop.nazwa.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=pinokio&x=0&y=0

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #489 dnia: Styczeń 14, 2011, 05:30:50 pm »
Być może wybrali sobie jako target internautów. Chociaż trudno to stwierdzić, w końcu się nie odzywają...

Offline janjedlikowski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #490 dnia: Lipiec 26, 2011, 02:34:23 pm »
Czy ktoś kupował może w Tales of Wonder??
https://talesofwonder.com/

Offline donTomaszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #491 dnia: Wrzesień 03, 2011, 08:54:19 am »
Czy moglbym prosic o adresu dobrych sklepow komiksowych w Warszawie, ktore czynne sa takze w niedziele?

Moje stacjonarne (baaardzo sporadycznie) zakupy w wwie to zazwyczaj empik, ale tym razem nie chce dawac tym zdziercom zarobic.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #492 dnia: Wrzesień 03, 2011, 01:06:08 pm »
Żaden z dwóch sklepów komiksowych w Warszawie (Centrum Komiksu, Komikslandia) nie jest czynny w niedzielę.

Offline donTomaszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #493 dnia: Wrzesień 03, 2011, 01:59:42 pm »
Dzieki arcz.

Szkoda, czyli zostaje empik.
Raz (jak juz wspomnialem) nie bardzo chce zostawiac kase (i przeplacac) akurat tam, a 2 to ze znalezc cos co nie jest wymietolone i nie wyglada jak psu z dupy to w empiku nie lada sztuka.
 :doubt:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #494 dnia: Wrzesień 03, 2011, 03:15:58 pm »
Ej, zaraz, pomyłka.
Timof podpowiada, że Komikslandia czynna w niedzielę (warszawski sklep pomylił mi się w wrocławskim) w godz. 10-17!

Adres: 
Metro Centrum 
Pasaż handlowy 
Pawilon 2001 A 
tel. 22 654 10 66   

Sorry!