trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eskos

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #525 dnia: Lipiec 28, 2012, 01:03:05 pm »
Zauważyliście może, że pre-order na Bookdepository.com ma niższy upust? Dawniej był w wysokości 25% a obecnie jest 15%.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #526 dnia: Lipiec 28, 2012, 07:15:06 pm »
zauwazylismy. ogolnie podniesli ceny. szczesliwie u nich to jest sezonowe, wiec jest szansa na lepsza oferte we wrzesniu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline marceli

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpień 01, 2012, 06:38:22 pm »
W dniu dzisiejszym dotarła do mnie duuuża paka komiksów z AROSA.
Wszystkie komiksy w idealnym stanie. Żadnych zadrapań, zarysowań, plam, kurzu :smile: itp. itd.
Patrząc na ceny i realizację zamówienia zdecydowanie polecam.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpień 03, 2012, 07:54:03 am »
W Łodzi w lipcu ruszyła nowa stacjonarna księgarnia tylko z komiksami. Przy Narutowicza 30 uruchomił ją incal.com.pl. Duuuużo komiksów. :)

Offline TomekSzymek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #529 dnia: Wrzesień 04, 2012, 09:47:12 pm »
A w Warszawie gdzie znajdę jakąs stacjonarną księgarnię z komiksami ze sporym asortymentem? :smile:
Blog mojego autorstwa :) Serdecznie zapraszam!
http://www.culturalnie.net/

Offline helsing

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #530 dnia: Wrzesień 04, 2012, 10:02:38 pm »
A w Warszawie gdzie znajdę jakąs stacjonarną księgarnię z komiksami ze sporym asortymentem? :smile:
Centrum Komiksu (Najlepsza księgarnia w PL, centrum dowodzenia wydawnictwa Taurus)
Adres
Street View

Najlepsza lokalizacja w PL :P
Komikslandia
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 06:59:31 am wysłana przez helsing »
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline badday

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #531 dnia: Październik 15, 2012, 10:39:19 am »
Znacie jakieś godne polecenia sklepy z komiksami w Londynie?

Offline raj666

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #532 dnia: Październik 15, 2012, 02:24:57 pm »
http://www.comicshops.co.uk/retailer/london.htm
spis wszystkich, generalnie zależy co cię interesuje. Oczywiście ceny okładkowe to norma w tych sklepach. Forbidden Planet megastore jest dobry jeżeli kręcą cię figurki i inne gadżety, mają sporo komiksów, głownie trykoty. Jest oddzielna półeczka z podpisanymi komiksami, plus sporo przecen ale głównie na rzeczy raczej mało popularne w rodzaju jakichś trykotów z Image, itp.
Często coś ciekawego w niezłej cenie można znaleźć w antykwariacie na Pembrokee Road, przy stacji Notting Hill (Book and Comic exchange), sporo zeszytów leży w piwnicy po 50 pensów sztuka ale są to zwykle dość przypadkowe numery.
Gosh comics, naprzeciwko British musem jest niezły, spory wybór
Avalon comics na Lavender Hill, można tam znaleźć sporo ciekawych rzeczy ale ceny są zaporowe
Inverness comics na camden town też jest dobrze zaopatrzony, ceny też spore niestety jak pamiętam
 Orbital może być bardzo podobny do dwóch już wymienionych jeżeli to ta sama firma którą pamiętam z Old Compton Road
Poza Forbidden Planet i Comics exchange na Pembrokee road gdzie byłem w wakacje moje info jest sprzed paru lat, więc sporo mogło się zmienić.


Offline badday

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #533 dnia: Październik 16, 2012, 08:07:41 am »
Dzięki wielkie. Bardzo przydatny link i Twe uwagi:)

Offline egnever666

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #534 dnia: Grudzień 17, 2012, 11:23:54 am »
Witam,
byłbym wdzięczny za podanie miejscówek z komiksami na terenie Rzeszowa. Dodatkowo jeśli to nie problem to z określeniem mniej więcej cen - drogo, tanio, optymalnie..

Offline radzio78

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #535 dnia: Styczeń 16, 2013, 12:01:27 pm »
A wie ktoś o jakimś sklepie komiksowym we Wrocławiu? Co prawda tam nie mieszkam, ale z różnych powodów często tam bywam, jednak możliwość połażenia po sklepie i wybrania czegoś dla siebie to nie to samo co zamówienie z internetu. Kto miał przyjemność być kiedyś w sklepie komiksowym chyba potwierdzi ;).

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #536 dnia: Kwiecień 04, 2013, 07:09:01 pm »
Kupował już ktoś w Selkarze? Dobrze pakują i komiksy dochodzą w idealnym stanie?

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #537 dnia: Kwiecień 04, 2013, 07:16:01 pm »
Kupował już ktoś w Selkarze? Dobrze pakują i komiksy dochodzą w idealnym stanie?
Ja kupuję tam praktycznie cały czas, bo jestem z Białego. Nie powiem Ci jak pakują, bo zawsze wybieram odbiór osobisty. Mogę tylko powiedzieć, że komiksy są jak spod igły. Nigdy nie spotkałem się z wybrakowanym egzemplarzem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 07:32:58 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #538 dnia: Kwiecień 04, 2013, 07:20:46 pm »
Kupował już ktoś w Selkarze? Dobrze pakują i komiksy dochodzą w idealnym stanie?
Kupowałem od nich kilka razy i za każdym razem dawali to super zabezpieczone - trochę większy karton niż na upchanie samego zamówienia, dużo folii bąbelkowej i innego wypełnienia by nic nie latało i nie zostało uszkodzone np. poprzez rzucanie kartonem. Z czystym sumieniem mogę ich za to wychwalać!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #539 dnia: Kwiecień 04, 2013, 07:49:09 pm »
Potwierdzam. Kupiłem u nich całą serię Death Note. Wszystko było ok.
Jedyny minus, że  nie dali żadnego rabatu ani darmowej przesyłki przy jednorazowym zakupie tylu tomów :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything