trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #555 dnia: Maj 20, 2013, 05:14:26 pm »
jezeli idzie inpostem to 4-5 tyg. poczta polska 2-3 tygodnie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #556 dnia: Maj 20, 2013, 08:16:52 pm »
jezeli idzie inpostem to 4-5 tyg. poczta polska 2-3 tygodnie.
Dzieki. Ostatnio kupowalem w bookdepository jakos w lutym chyba i przesylka szla ok. tygodnia poprzez Poczte Polska. Martwi mnie ten InPost i termin dostarczenia :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Piotruposz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #557 dnia: Maj 20, 2013, 09:20:32 pm »
peta18, zamawiałem w marcu z bd 6 książek/komiksów, wysłano 13/14 marca. 4 z nich szły pocztą w jakieś 2 tygodnie, a 2 inpostem (jedna dotarła 2 kwietnia, druga 16 kwietnia).

A i ostrzegam... na paczki z poczty dostałem awizo, a inpostowe to masakra... mimo, że całe dnie (2 i 16) ktoś był w domu to doręczyciel nie zadzwonił, nie zapukał, a paczki leżały pod drzwiami na wycieraczce (na klatce schodowej gdzie każdy mógł je zabrać). Na szczęście bd bez problemu rekompensuje uszkodzenia lub wysyła dodatkowe egzemplarze gdy pierwsze zginą w drodze.

Offline turucorp

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwiec 04, 2013, 04:14:42 pm »
To jeszcze kamyczek do ogrodka wielbicieli kupowania komiksow w sieciowka:
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/706258,1015947-Matras-opoznia-platnosci-wydawcom.html

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwiec 04, 2013, 04:35:15 pm »
To jeszcze kamyczek do ogrodka wielbicieli kupowania komiksow w sieciowka:
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/706258,1015947-Matras-opoznia-platnosci-wydawcom.html

JPF już dziś podało na FB, że wycofuje swoje mangi z tej sieci.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwiec 04, 2013, 04:41:31 pm »
peta18, zamawiałem w marcu z bd 6 książek/komiksów, wysłano 13/14 marca. 4 z nich szły pocztą w jakieś 2 tygodnie, a 2 inpostem (jedna dotarła 2 kwietnia, druga 16 kwietnia).

A i ostrzegam... na paczki z poczty dostałem awizo, a inpostowe to masakra... mimo, że całe dnie (2 i 16) ktoś był w domu to doręczyciel nie zadzwonił, nie zapukał, a paczki leżały pod drzwiami na wycieraczce (na klatce schodowej gdzie każdy mógł je zabrać). Na szczęście bd bez problemu rekompensuje uszkodzenia lub wysyła dodatkowe egzemplarze gdy pierwsze zginą w drodze.
Sorry, przeoczylem Twoja odpowiedz. Dzieki wielke za informacje. Czekam wlasnie na przesylke i licze po cichu na to, ze finalnie przyjdzie Poczta Polska. Zostawienie awizo na wycieraczce wykracza poza moje zdolnosci rozumowania. Dawno temu zdarzylo mi sie, ze kurier DHLu zostawil i awizo przymocowane do domofonu! Na szczescie wzial je moj sasiad, zanim zniknelo w tajmniczych okolicznosciach.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Piotruposz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:18:34 pm »
Sorry, przeoczylem Twoja odpowiedz. Dzieki wielke za informacje. Czekam wlasnie na przesylke i licze po cichu na to, ze finalnie przyjdzie Poczta Polska. Zostawienie awizo na wycieraczce wykracza poza moje zdolnosci rozumowania. Dawno temu zdarzylo mi sie, ze kurier DHLu zostawil i awizo przymocowane do domofonu! Na szczescie wzial je moj sasiad, zanim zniknelo w tajmniczych okolicznosciach.

Niejasno napisałem. To nie awizo leżały na wycieraczce tylko paczki :D

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwiec 05, 2013, 01:06:39 pm »
Niejasno napisałem. To nie awizo leżały na wycieraczce tylko paczki :biggrin:
Napisales jasno, tylko ja cos zle przeczytalem :) I kurde jest jeszcze gorzej - paczka na wycieraczce !!!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Belzebiusz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwiec 05, 2013, 06:22:56 pm »
jak już opadł kurz zamieszania promocji Merlina to chciałbym Wam polecić sklep internetowy:

www.literacka.pl

Plusy to stały rabat pod 30%, możliwość odbioru osobistego w Krakowie.
Małym minusem jest to że nowości mają małe opóźnienie ale generalnie bardzo polecam
Nie chce mi się pisać...

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwiec 12, 2013, 01:37:41 pm »
Odebralem w koncu swoja przesylke z bookdepository. Wyslana InPostem, szla rowno 3 tyg. Cale szczescie Pani doreczyla mi przesylke bezposrednio, bez udzialu wycieraczek i osob trzecich. Zapewnila mnie tez, ze zostawia awizo w skrzynce :) Nie jest zle.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline miki2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwiec 13, 2013, 02:02:07 pm »
Polecę wam Łódzkie Centrum Komiksu na ul. Piotrkowskiej 28. Jest tam czytelnia i sklep. Znajdziemy tam chyba wszystko od TM-Semic i ciekawe zagraniczne wydania (małoformatowe tpb inhumans :D)
W czytelni zauważyłem kilka ZAGRANICZNYCH integrali Lucky Luke'a i różnicą jest to, że SĄ W FORMACIE A4!  :evil:
Za ladą znajdziemy kogoś, kto nie uważa prowadzenia tego centrum za pracę, mówi, że jest to jego hobby, a nie praca. Posiada on wielką wiedzę na temat Marvela, DC i Image Comics. Ceny nie są wygórowane i stan idealny. Sam prawie kupiłem twardookładkowego Masterworksa (okładkowa 49.99$) za 100 zł.
Ogółem polecam Łódzkie Centrum Komiksu. Jeżeli czegoś w nim nie znajdziecie, możecie to zamówić. Ja zamówiłem Maximum Carnage (czytałem u kolegi pierwszy numer i był świetny). W sumie zapłacę 35 złotych za idealny :D.


Zakupiłem tam wczoraj następujące tytuły:


Hulk Annual 18 (Return of the Defenders part one)
Silver Surfer Annual 5 (Return of the Defenders part three)
Inhumans - Culture Shock
Walt Disney's Comics and Stories 666 (cóż za zbieg okoliczności  :badgrin: )
The Carl Barks Library of Gyro Gearloose and Fillers in Color 6
Spider-Man : House of M 1/5
1602 : Czwórka z Fanstastica


Zapłaciłem łącznie 160 złotych. Wg. mnie taniej nie dostaniemy, a pogadać z kimś tak obeznanym jak sprzedawca, to już niezły rabat.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwiec 16, 2013, 12:59:59 pm »
Kupował ktoś komiksy w Arosie? Mam pytanie odnośnie zabezpieczenia komiksów w paczce,czy przychodzą bez uszkodzeń itp.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwiec 16, 2013, 01:01:29 pm »
Kupował ktoś komiksy w Arosie? Mam pytanie odnośnie zabezpieczenia komiksów w paczce,czy przychodzą bez uszkodzeń itp.
Kupowalem nie raz. Wszystko cacy.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwiec 16, 2013, 01:03:14 pm »
Dzięki ;)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #569 dnia: Lipiec 05, 2013, 03:23:44 pm »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything