Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 13, 2004, 06:26:14 pm »
No tak. Macias jest z Sopotu tylko przebiegle sie ukrywa informujac wszystkich pod nickiem, ze jest z Gdyni.  :lol:

Poza tym:

Raz. Polecam robak przejrzenie tego tematu w ktorym wlasnie piszemy. Nie jest za duzy, a moze znajdziesz jakies niespodzianki. To takze wskazowka na przyszlosc.

Dwa. Wykaz sklepow masz chocby na WRAKu: http://wrak.pl/index.php3?strona=sklepy Tam tez dokladne namiary sklepu.

Offline Macias

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 13, 2004, 06:26:52 pm »
Z Gdyni.jak znalzezc sklep?Grand hotel to jeden z najslynniejszych hoteli i kazdy ci go bezproblemowo wskaze ( Przy plazy,kolo molo sie ten przybytek znajduje). Naprzeciwko granda jest kosciol ( jak nie znjadziesz tez popytaj ludzi.)-stojac twarza w strone kosciola,a plecami do morza bedziesz widzial na lewo od kosciola uliczke.wejdz w nia i po kilkudziescieciu metrach wyczaisz wielki napis Studio komiks.
ostatnio nie odwiedzalem SK,bo niewiele kupowalem komixow,a do sklepu kawalek mam,a z czasem jak jest-wiadomo.ale o tyle jest tam fajnie,ze sprzedawaca zjezdza (a przynajmniej w maju jeszcze tak bylo)z ceny komixu o te gorsze (n.p za Rising Stars nie bulilem 14,5 tylko 14.Jak to sam sprzedawca okreslil "Wiem ze to niewiele,ale zawsze cos")

Offline [robak]

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 13, 2004, 07:08:58 pm »
Wilk wielkie dzieki za pomoc. Tzn. za wrak.pl. A avatar i przypis do niego Maciasa pominalem zauwazajac, ze cos tam jest nie tak pierwszym rzutem oka :P Juz wszystko wiem, dzieki. A topica nie przejrzalem, gdyz wlasnie wychodzilem z domu i robilem wszystko na szybko. Wiem, ze to zadna wymowka, ale jednak. Jeszcze raz dziekuje Wilku i Maciasu :*

Offline [robak]

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 14, 2004, 08:34:33 pm »
Tak troszke btw., ale dziala Wam komiksiarnia.pl ?

Offline graves

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 14, 2004, 08:48:30 pm »
Cytat: "[robak
"]Tak troszke btw., ale dziala Wam komiksiarnia.pl ?

Tak btw to działa ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline [robak]

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 14, 2004, 09:15:24 pm »
Kurcze, a u mnie tylko jest ta szarosc z tla i pop-up o cenach przesylek :( Co jest grane ?

Offline nori

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 15, 2004, 12:04:07 pm »
taki offt. ale prawie na temat: czy moglby mi ktos podac jakies adresy www stron w stylu naszego wraka czy serwisu-komiksowego dotyczacych rynku angielskiego ? (siostra wraca niedlugo z angli i musze jej zlozyc liste zyczen ;-) )
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Mandella

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 20, 2004, 02:27:41 pm »
Temat widze troszke zapuszczony, ale sie podepne :) Szukam takze sklepow z komiksami, ale tylko i wylacznie internetowych - chodzi glownie o komiksy amerykanskie (zeszyty i trade'y). Gdzies tu w temacie pojawil sie link do Mars Import - fajny sklep, szkoda tylko, ze nie akceptuja platnosci karta przy zamowieniach z naszego kraju :bite: Tak wiec jesli ktos zna takowe sklepy poza Amazonem to bardzo bym prosil o podzielenie sie linkami.

Anonymous

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 20, 2004, 07:19:47 pm »
Cytat: "Mandella"
Temat widze troszke zapuszczony, ale sie podepne :) Szukam takze sklepow z komiksami, ale tylko i wylacznie internetowych - chodzi glownie o komiksy amerykanskie (zeszyty i trade'y). Gdzies tu w temacie pojawil sie link do Mars Import - fajny sklep, szkoda tylko, ze nie akceptuja platnosci karta przy zamowieniach z naszego kraju :bite: Tak wiec jesli ktos zna takowe sklepy poza Amazonem to bardzo bym prosil o podzielenie sie linkami.


a było już o tym pisane i nie raz
rzucam kilka:
www.milehighcomics.com (z tego korzystam już od dłuższego czasu z powodzeniem)
www.midtowncomics.com
www.mycomicshop.com
www.tfaw.com

miłego wybierania

Offline Tomk_eR

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 03, 2004, 12:00:30 am »
a jak powyższe adresy nic wam nie dadzą to proponuję iść do rzeżni (tej obok cukierni) 8)

lepiej wyć do księżyca
niż szczekać za sforą psów

Offline burberry

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 12, 2004, 12:18:11 pm »
mam pytanko co do sklepu  z komiksami w sopocie kolo grand hotelu . w jakich godz. jest otwarty w powszednie i łykendY
Bóg Cię kocha

Offline Macias

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 12, 2004, 08:49:26 pm »
Cytat: "Filarecki"
mam pytanko co do sklepu  z komiksami w sopocie kolo grand hotelu . w jakich godz. jest otwarty w powszednie i łykendY
powszednie 12-18.
w soboty nie pamietam,ale chyba 12-16

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 17, 2004, 02:26:11 pm »
dzieki za odpowiedz.....
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 17, 2004, 08:34:13 pm »
Wczoraj utwierdzilem sie w przekonaniu, ze trzeba zagladac do ksiegarni "Komiks" w Lodzi. W czesci antykwarycznej nabylem droga kupna "Sztuke komiksu" Toeplitza. Za jedyne 18 pln. Nie bede jednak ukrywac, ze mialem duzo szczescia - ksiazka na ladzie pojawila sie 5 minut przed moim przyjsciem do ksiegarni i bylem pierwsza osoba, ktora o nia zapytala.

Offline Ireneusz Pietryka

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 18, 2004, 08:43:28 pm »
Pozostaje tylko pogratulować zakupu, bo książka jest ekstra.  Czytałem kilka razy, ale nie mam własnej, a w żadnym antykwariacie jej nie spotakałem. Nie mam tyle szcześcia, co niektórzy... :)
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".