Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ajron

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #375 dnia: Styczeń 25, 2009, 09:19:40 pm »
Albo bezpośrednio do Śledzia uderzyć. Mail na stronie profilu blogspotowego. Albo do Kapitana Krzepy - mail w komiksie "Wartości Rodzinne" - za parę pompek pewnie zniżkę nawet da ;).

No z tym może być problem, bo kiedyś Śledziu mówił, że kiepsko u niego z archiwalnymi Produktami. Wszystkie te egzemplarze autorskie, które miał, dawno  się porozchodziły i jakoś wyszło, że sam nawet nie ma części numerów.

Offline jakubg

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #376 dnia: Styczeń 26, 2009, 01:22:34 pm »
Co do sklepów to ja również miałbym pytanie, ale odnośnie Krakowa.

Na WRAKu przeczytałem o księgarni Zielona Sowa, która mieści się podobno przy Rynku głównym 12, jednak ja za nic nie mogę jej znaleźć, nigdzie nie jest tam napisane o niej i po prostu jej nie ma. Czy ona została zlikwidowana i została tylko ta mała księgarenka przy Placu Wszystkich Świętych ?
Chciałbym po prostu jakiś większy sklep z komiksami, wiadomo są Empiki, ale tam te komiksy nadają się naprawdę tylko do przeglądania, bo ich stan w większości jest tragiczny, tylko nowości nadają się do kupowania, a czasem nawet i one nie za bardzo. W Matrasie komiksów jest niestety niewiele i pomieszane są z książkami dla dzieci, w Galerii Hetmańskiej już troszkę lepiej. Mały sklepik, który jest jeszcze chyba na Grodzkiej, ale niedaleko rynku ( http://fankomiks.pl ) jest całkiem sympatyczny, ale naprawdę malutki.
Jeśli ktoś wiedziałby coś więcej na temat tej Zielonej Sowy to bardzo prosiłbym o info.

Wielkie dzięki, pozdrawiam
Kuba

Offline Raf Fariszta

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #377 dnia: Styczeń 26, 2009, 02:19:26 pm »
Zielonej Sowy (trzecie piętro kamienicy przy Rynku) nie ma już conajmniej półtora roku.....Wyprzedaż towaru prowadziła księgarenka przy Placu W.Ś. ....i to chyba tyle w temacie.
Nocy Matko Dnia

Offline badday

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #378 dnia: Styczeń 26, 2009, 02:25:11 pm »
Co do sklepów to ja również miałbym pytanie, ale odnośnie Krakowa.

Na WRAKu przeczytałem o księgarni Zielona Sowa, która mieści się podobno przy Rynku głównym 12, jednak ja za nic nie mogę jej znaleźć, nigdzie nie jest tam napisane o niej i po prostu jej nie ma. Czy ona została zlikwidowana i została tylko ta mała księgarenka przy Placu Wszystkich Świętych ?

Tak,
a sklepy z komiksami to słynny Waldi (skrzyżowanie Dietla ze Starowiślną, w takiej wnęce obok przystanku tramwajowego w stronę Rynku) - można się targować:) - ostatni wytargowałem From Hell za 93zł:) - a także Kameron (www.kameron.pl - tu masz dokładną mapkę gdzie to jest) -tam od razu jest 15% zniżki na każdy komiks -warto przed zakupem jednak się upewnić, ja mam zawsze zniżke ale mniej już tam znają z widzenia:)

Aha, oba sklepy prędzej sprowadzą komiksy na zamówienie z hurtowni niż będą mieć je na półkach. Także np w przypadku Kamerona najlepiej zagadać na gg (też podany na stronie) czy ma dany komiks albo na kiedy będzie mieć.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #379 dnia: Styczeń 26, 2009, 03:04:36 pm »
Wyprzedaż towaru prowadziła księgarenka przy Placu W.Ś. ....i to chyba tyle w temacie.

Oj pamiętam to... Ceny okładkowe pomniejszone o 65%... oj spore zakupy wtedy zrobiłem za pomocą kumpla w Krakowie :D 45 minut wiszenia na telefonie :D
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 26, 2009, 03:06:22 pm »
Mały sklepik, który jest jeszcze chyba na Grodzkiej, ale niedaleko rynku ( http://fankomiks.pl ) jest całkiem sympatyczny, ale naprawdę malutki.

Co do Sowy, to temat wyczerpaliście - nawet w tej księgarence na placu, która prowadziła z niej wyprzedaż, nie ma już ani pół komiksu...
Natomiast myślę, ze nie ma co się smucić, bo Wojtek w Fankomiksie nie dość, że ma bardzo wiele ciekawych rzeczy, to jeszcze chętnie Ci doradzi i sprowadzi co trzeba jak się tylko da, a na miłą pogawędkę też możesz liczyć  8)

Poza tym - nie trzeba mieć tam wiele szczęścia, zeby wpaść na rysowników np. z pART Studio  :D

Scaliłem z wątkiem "Gdzie kupować komiksy". Wydaje mi się, że warto odświeżyć ten zapomniany temat tymi postami z "Komentarzy do giełdy..." :). - b.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 03:17:12 pm wysłana przez bąbielek »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #381 dnia: Styczeń 26, 2009, 03:21:59 pm »

Natomiast myślę, ze nie ma co się smucić, bo Wojtek w Fankomiksie nie dość, że ma bardzo wiele ciekawych rzeczy, to jeszcze chętnie Ci doradzi i sprowadzi co trzeba jak się tylko da, a na miłą pogawędkę też możesz liczyć  8)

Poza tym - nie trzeba mieć tam wiele szczęścia, zeby wpaść na rysowników np. z pART Studio  :D

True, true! Jakaś zniżka też się (prawie) zawsze znajdzie  ;-) A poza tym, to nie przesadzacie czasem z tą "malutkością"? Ja tam prawie zawsze znajdę, to co potrzebuję, a jak tego nie ma to pojawia się w ciągu kilku dni.

Offline jakubg

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #382 dnia: Styczeń 26, 2009, 04:27:03 pm »
A o tym Kameronie nie wiedziałem, na pewno sprawdzę przy najbliższej okazji.

Jeszcze kiedyś toczyła się gdzieś tutaj na forum dyskusja na temat księgarni na Kalwaryjskiej.
Ostatnio moja mama wspomniała mi, że w ich magazynie, który jest po prostu obok, niedaleko, są komiksy i tam można je kupić ( była tam odbierać komiksy dla mnie ), ja o tym nie wiedziałem wcześniej, może komuś informacja się przyda. Ta hurtownia jest pod takim przejściem, pod blokiem, nie wiem jak dokładnie to opisać, ale raczej łatwo to zauważyć, jest wcześniej niż sama księgarnia idąc od strony Korony.

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 26, 2009, 04:32:06 pm »
Ta hurtownia jest pod takim przejściem, pod blokiem, nie wiem jak dokładnie to opisać, ale raczej łatwo to zauważyć, jest wcześniej niż sama księgarnia idąc od strony Korony.

Mówisz o miejscu, które funkcjonuje na allegro jako "taniaksiegarnia", była o tym już mowa nie tak dawno
w temacie "komentarze do aukcji" - sprawdź.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline jakubg

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #384 dnia: Styczeń 26, 2009, 04:33:31 pm »
No tak, to wiem. Pisałem, że nie ma tam komiksów, a one po prostu dostępne są w ich hurtowni, która znajduje się obok, tylko o to mi chodziło ;-)

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #385 dnia: Styczeń 26, 2009, 07:15:37 pm »
Matras na krakowskim rynku jest świetny, 3 tygodnie temu kupiłem tam Cmentarzysko Katedr w świetnym stanie za okładkową  :D

Offline marcinxd7

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #386 dnia: Styczeń 31, 2009, 11:15:52 am »
Czy jest w Warszawie jakaś giełda komiksów, w której można sprzedawać/kupować komiksy?

Przeniesione z niepotrzebnie utworzonego tematu. - b.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2009, 11:23:41 am wysłana przez bąbielek »

Offline Jarek Obważanek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #387 dnia: Luty 19, 2009, 11:00:11 pm »
Na WRAKu przeczytałem o księgarni Zielona Sowa, która mieści się podobno przy Rynku głównym 12, jednak ja za nic nie mogę jej znaleźć, nigdzie nie jest tam napisane o niej i po prostu jej nie ma.
Szkoda, że tak mało osób informuje mnie o zmianach na liście księgarni. :(
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #388 dnia: Luty 19, 2009, 11:31:50 pm »
Szkoda, że tak mało osób informuje mnie o zmianach na liście księgarni. :(

Z listy sklepów w Krakowie można skreślić Waldiego przy przejściu podziemnym Lubicz-Basztowa, dawno już go nie ma. A można by dodać Kameron ( Mogilska 19 ).
Nie wiem też czy na tej liście mają być docelowo wszystkie Empiki ( są jeszcze cztery ) i Matrasy ( jeszcze dwa ), we wszystkich są komiksy, ale w niektórych śladowe ilości.

 
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Jarek Obważanek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #389 dnia: Luty 22, 2009, 05:02:30 pm »
Dzięki. Sam nie wiem, co robić z empikami. Na razie niech będzie jak jest.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2009, 08:00:32 pm wysłana przez Jarek Obważanek »
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything