trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Belzebiusz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #585 dnia: Sierpień 09, 2013, 07:57:26 pm »
ja już tutaj kiedyś polecałem literacka.pl - mają najlepsze ceny
ale nie wiem jak z pakowaniem bo zawsze odbieram osobiście
Nie chce mi się pisać...

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #586 dnia: Sierpień 09, 2013, 08:03:03 pm »
Bo z Literackiej to widać, że nówka, dopiero z magazynu przyjechała, a w Arosie to jednak trochę zakurzony (i to niezależnie czy premiera czy komiks sprzed 3 lat). Ja bardziej polecam Literacką.
Ok, zatem zamówię w Literackiej. Dzięki. :smile:


ja już tutaj kiedyś polecałem literacka.pl - mają najlepsze ceny
ale nie wiem jak z pakowaniem bo zawsze odbieram osobiście
To już w ogóle masz super, bo mega niska cena, bez płacenia za wysyłkę i jeszcze odpada ryzyko uszkodzenia. :smile:

Offline bowman007

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #587 dnia: Sierpień 19, 2013, 06:19:31 pm »
Właśnie, może ktoś się wypowiedzieć na temat jakości pakowania komiksów w literackiej? Szykuje się do grubszego zamówienia i boje się uszkodzenia :) Macie jakieś doświadczenia ?

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #588 dnia: Sierpień 19, 2013, 07:17:10 pm »
Właśnie, może ktoś się wypowiedzieć na temat jakości pakowania komiksów w literackiej? Szykuje się do grubszego zamówienia i boje się uszkodzenia :smile: Macie jakieś doświadczenia ?

Jak na razie zamówiłem tam jeden raz - tydzień temu. Komiksy przyszły zapakowane w to, co trzeba (karton, folia). Wystarczyło to zabezpieczenia komiksów, wszystkie dotarły w idealnym stanie.
Ale powtarzam, to tylko jedno zamówienie.

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #589 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:07:07 pm »
Skorzystałem z tej ostatniej promocji http://picturebook.pl/ i jestem zadowolony.
Chociaż nie było folii, to komiksy były w stanie nienaruszonym. Komiksy zawinięte w plakat Ligatury, do tego zabezpieczone czymś a la karton z fragmentami bodaj Rewolucji (plus za recykling). Do tego jakieś dodatki (plakat Ligatury, jakaś gazetka, ulotki), choć to mi niepotrzebne (minus za śmiecenie). Poprosiłem o późniejszą wysyłkę i taką dostałem (choć o dzień później niż prosiłem).
Ogólnie wygląda na jakąś dodatkową działalność niż typowy sklep - ale polecam.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #590 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:35:54 am »
Ja też dziś dostałem przesyłkę. Pomimo początkowych kłopotów opisywanych w innym temacie, zakończenie jest ok. Przesyłka w dobrym stanie, zabezpieczona tekturą - szko, że bez folii - plus jakieś dodatki. Płyta cd z czymś po...czesku: Alternatywy CZ, ulotki i gazeta komiksowa Cheap East.
Te dodatki to znak rozpoznawczy sklepu: sam się tak reklamuje, że do każdego zamówienia unikalne dodatki.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #591 dnia: Sierpień 26, 2013, 02:22:13 pm »
Też zamówiłem tam i jestem zachwycony, coś pięknego. Towar świetnie zabezpieczony, w stanie doskonałym + dodatki wszelkiej maści. Lepiej niż gildia. :D

Offline Lady Giwera

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #592 dnia: Sierpień 26, 2013, 02:38:31 pm »
Wygląda na to, że albo picturebook poprawił jakość pakowania zamówień, albo po prostu mieliście szczęście. Moje zamówienie z tego sklepu było owinięte tylko w jakiś papier i dotarły z mocnymi uszkodzeniami. Niestety sklep ten nie odpowiedział na mojego maila, acha i jeszcze jedno: żadnego gratisu (unikalnego dodatku) w tej paczce nie było. Ja na pewno nigdy nie zrobię już zakupów w tym sklepie, nie polecam.

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #593 dnia: Sierpień 26, 2013, 05:04:46 pm »
Ja dla odmiany dostałem przesyłkę porządnie (choć dosyć fantazyjnie) zapakowaną, ze stertą ulotek i gazetą, za to z kluczową zawartością nie do końca odpowiadającą mojemu zamówieniu  :shock:

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #594 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:21:13 pm »
To ja też się pochwalę.
Dostałem paczkę z dwoma komiksami dzisiaj. Zapakowane w jakieś dwie tekturki (albo nawet nie tekturki, tylko jakieś kawałki piankowego plastiku...czy coś w tym stylu) i papier. Stuck Rubber Baby na stłuczony rożek, ale już do wyprostowałem siłą palców.  :wink:  Pozdrowienia z Serbii stan igła.

Offline zielone_biurko

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #595 dnia: Wrzesień 15, 2013, 04:07:07 pm »
Jak przeczytałem: "Reasumując, Kraków to w porównaniu choćby z Katowicami bardzo ubogie w komiksy miasto." (http://www.kazet.bial.pl/2003_07/sklepy.html) nie chciałem uwierzyć. Jednak to prawda. W Krakowie obkupiłem się jedynie w tytuły z przeceny na grodzkiej (2 zł za album). Jestem rozczarowany.
Napaliłem się na komiksiarnię - 1 regał z komiksami, wybór ubogi, mangi - połowa sklepu, Fankomiks - wybór pokaźny, asortyment szeroki, jednak wszystkie tytuły w maksymalnej, przynajmniej okładkowej. Zawiodłem się ciut, na drugi dzień w Katowicach w Imago zrobiłem spore zakupy, jutro jadę ponownie po Strażników w promocji, gdyż nie spodziewałem się promocji w takim skromnym miejscu.

Jakby ktoś uznał że Fankomiks jest tani, a Imago z kolei winduje ceny:
http://www.fankomiks.pl/fan_search.php?word=tin&x=-309&y=-391&title=1
http://allegro.pl/przygody-tintina-tintin-w-ameryce-cygara-faraona-i3547174763.html

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #596 dnia: Wrzesień 20, 2013, 02:25:46 pm »
Chciałem usłyszeć opinie o literacka.pl.


Interesuje mnie, czy dobrze pakują przesyłki, czy komiksy są w idealnym, doskonałym stanie bez najmniejszej skazy? Wcześniej czytałem, że raz użytkownik dostał w samej kopercie bombelkowej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 02:35:43 pm wysłana przez Szekak »

Offline bowman007

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #597 dnia: Wrzesień 20, 2013, 02:44:19 pm »
ja zamówiłem ostatnio strażników i strażników początek do paczkomatów. Komiksy w stanie idealnym, zapakowane w karton.

Offline chch

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #598 dnia: Wrzesień 20, 2013, 02:44:26 pm »
Chciałem usłyszeć opinie o literacka.pl.


Interesuje mnie, czy dobrze pakują przesyłki, czy komiksy są w idealnym, doskonałym stanie bez najmniejszej skazy? Wcześniej czytałem, że raz użytkownik dostał w samej kopercie bombelkowej.


Zamawiałem Strażników i Kajka i Kokosza 1. tom. Komiksy zawinięte w folię (nie bąbelkową) i  włożone do tekturowego pudełka. Żeby się zmieściło trochę wygieli KiK ale nie ma śladu po rozpakowaniu, wszystko wygląda idealnie.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #599 dnia: Wrzesień 20, 2013, 02:52:07 pm »
Chciałem usłyszeć opinie o literacka.pl.


Interesuje mnie, czy dobrze pakują przesyłki, czy komiksy są w idealnym, doskonałym stanie bez najmniejszej skazy? Wcześniej czytałem, że raz użytkownik dostał w samej kopercie bombelkowej.
Nie chcę być wredny, ale nawet na tej stronie tematu SĄ OPINIE O LITERACKIEJ.