Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1076715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #600 dnia: Wrzesień 20, 2013, 04:15:24 pm »
Spoko, nie jesteś, niemniej jedyna opinia na tej stronie to:
ja już tutaj kiedyś polecałem literacka.pl - mają najlepsze cenyale nie wiem jak z pakowaniem bo zawsze odbieram osobiście

Czyli brak związku z moim pytaniem. Przeczytałem wszystkie opinie w tym wątku i zaniepokoiła mnie ta wysyłce w kopercie, dlatego dla pewności zadałem to pytanie.

Dziękuję wszystkim za odpowiedź, sklep bardzo kusi swoimi cenami, ale przeszkadza fakt, że nie można zapłacić za produkt, który ma wyjść za jakiś czas i ze złożeniem zamówienia trzeba zwlekać, aż do premiery wszystkich tytułów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 04:21:44 pm wysłana przez Szekak »

Offline marvis

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #601 dnia: Wrzesień 20, 2013, 06:19:46 pm »
co do literacka.pl ,zamówiłem komiksy w tym tygodniu na większą kwotę (darmowa przesyłka) ,komiksy owinięte folią tylko że luźno poukładane obok siebie.Miałem trochę szczęścia że wszystkie komiksy które zamawiałem miały dodatkową folie(mistrzowie komiksu,hellboy) jedynie w trzech porwana folia ,ale komiksy całe.Niestety ALL star Superman bez folii ucierpiał najbardziej ,obity róg i okładka wgnieciona i lekko rozerwana w dwóch miejscach .myślę że przy mniejszych zamówieniach ,kilka komiksów ułożonych jeden na drugim nie byłoby problemu ,ja jednak nie wiem czy więcej zaryzykuję.

Offline okazjonalny

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #602 dnia: Wrzesień 27, 2013, 12:26:07 am »
Najlepiej napisać do literacka.pl z prośbą o wymianę. Na pewno nie będzie z tym problemu. Wiem, co mówię.

Offline Johnson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #603 dnia: Październik 17, 2013, 08:25:45 pm »
Nie jestem pewien czy piszę w odpowiednim dziale, ale spróbujmy.


Wybieram się do Gdańska na weekend, są tam jakieś ciekawe miejscówki dla komiksiarza? Chodziło by mi o używane komiksy lub w miarę nowe w jakiś atrakcyjnych cenach.

Offline Darkwolf1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #604 dnia: Październik 21, 2013, 10:00:08 am »
Od kilku dni nie mogę wejść do sklepu gildii. Orientuje się ktoś, co jest tego przyczyną ?

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #605 dnia: Październik 21, 2013, 10:18:31 am »
"wejść", czyli "zalogować na swoje konto"?
czy "wejść" w sensie "strona się nie otwiera"?


bo ja własnie sprawdziłem oba i nie mam żadnego problemu, więc to coś po twojej stronie...

« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2013, 10:24:09 am wysłana przez fragsel »

Offline Darkwolf1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #606 dnia: Październik 21, 2013, 10:33:24 am »
Chodziło mi o wejście na stronkę sklepu. Ale skoro piszesz że u ciebie wszystko ok, to rzeczywiście może coś u mnie jest nie tak. Dzięki za odpowiedź.

Offline graves

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #607 dnia: Październik 21, 2013, 03:50:41 pm »
Chodziło mi o wejście na stronkę sklepu. Ale skoro piszesz że u ciebie wszystko ok, to rzeczywiście może coś u mnie jest nie tak. Dzięki za odpowiedź.
Ja też nie mam problemu. Wczoraj zamówiłem spora paczkę z nowościami MFKiG :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Darkwolf1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #608 dnia: Październik 21, 2013, 04:12:35 pm »
A ja nadal mam problem :( Po sprawdzeniu wszystkiego u siebie, wynika z tego (tak na 95 %) że jest to problem u mojego dostawcy internetu. A też chciałem sobie coś zamówić, co za pech  :evil:

Offline wookasch

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #609 dnia: Październik 21, 2013, 04:15:22 pm »
Cytuj
Od kilku dni nie mogę wejść do sklepu gildii. Orientuje się ktoś, co jest tego przyczyną ?

Też tak mam od jakiegoś tygodnia. Myślałem, że to u mnie na kompie coś, ale że mam drugi w pracy i tam działało, to nie dociekałem o co chodzi.

Offline Darkwolf1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #610 dnia: Październik 21, 2013, 04:40:42 pm »
To nie jestem sam, jak miło  :cool:

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #611 dnia: Październik 21, 2013, 05:35:10 pm »
Wszystko dlatego, ze gildia pojechala na Targi Ksiazki w Krakowie :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Vesol

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #612 dnia: Październik 22, 2013, 07:10:57 am »
Ja kupuję przeważnie w sklepie Gildii-komiksy są zawsze świetnie spakowane, wybór jest bardzo duży i przejrzysty, można składać zamówienie jeszcze przed ukazaniem się pozycji na rynku i -wydaje mi się, że dzięki zakupom w Gildii w jakimś minimalnym stopniu przyłożyłem się do powstania Wydawnictwa Komiksowego, a sami przyznacie, że komiksy wydają świetne  :smile:

 

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #613 dnia: Październik 22, 2013, 11:53:04 am »
Zakończę historię z rozwalonymi Czarnymi aktami.
Wczoraj rano przyjęli reklamację a dziś o 11 był kurier, wziął uszkodzone Czarne Akta i wręczył mi paczkę. Otworzyłem przy nim, żeby znowu nie było żadnych problemów z komiksem. A tam nówka sztuka tego komiksu. Żadna robota, jedno zdjęcie i krótki mail. I realizacja w 24 h. Warto reklamować.

Offline marceli

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #614 dnia: Październik 22, 2013, 09:51:52 pm »
No to rzeczywiście ekspresem wysłali  :shock:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.