trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #630 dnia: Październik 31, 2013, 09:39:58 am »
Ty masz ten pomysł, to zamiast podrzucać go innym znajdź przestrzeń, załóż bloga i przyciągnij te dziesiątki (albo i setki) tysięcy ludzi zainteresowanych jakością zakupów w komiksowych sklepach internetowych.
Nie żartuję, nie cisnę, dzielę się obserwacją. Nie stosuj "spychizmu", bierz odpowiedzialność.

Z chęcią bym to zrobił, ale mam dużo innych zajęć, m.in. robię komiks. A może ktoś inny ma ochotę? Wszędzie recenzje, może coś innego kogoś zainteresuje.
Dziesiątek tysięcy zainteresowanych jakością zakupów nie będzie, tak samo jak nie będzie tylu chętnych do czytania recenzji - sam często podkreślasz wielkość naszego ryneczku, więc tu akurat widzę żarcik. Ale są tu 42 strony dyskusji, więc kogoś jednak może to interesować.

AHA, tylko najpierw upewniam się: nie jesteś związany z żadnym stacjonarnym ani internetowych sklepem sprzedającym komiksy? Bo gdybyś był to by było ciut nieetyczne (a co najmniej nieprofesjonalne). Zresztą w takiej sytuacji nawet twoja propozycja sprzed kilku postów też może budzić wątpliwości...

Jasne, że nie jestem, oprócz tego, że kupuję tu i ówdzie. Trochę mnie bawi, że szukasz jakiegoś spisku, najpierw polowanie na czarownice, teraz, że może ktoś tu chce jakąś kryptoreklamę zrobić. Ale spoko (tyle że wiesz, jakbym tu kręcił jakiś spisek, to i tak bym się nie przyznał, tylko tss!).
Przez lata kupowałem tylko w Merlinie i Empiku, może gdybym wcześniej odkrył inne opcje, to miałbym trochę więcej komiksów (bo i mniej bym wydawał).
O, jeszcze mogłyby być posty o kupowaniu na festiwalach, gdzie można ładne okazje trafić. Albo jak działać z Allegro (przeglądanie zakończonych aukcji, kryteria wyszukiwania, coby nie trafić na "okazję"). Eh, no szkoda, że nie mam czasu.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline mr.castor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 26, 2013, 03:24:21 pm »
Czy ktoś z was ma może numer telefonu do księgarni Incal?
czekam na komiksy od nich i niestety cisza, nawet na maile nie odpowiadają.  :evil:  Chciałbym się telefonicznie z nimi skontaktować, ale niestety na stronie formularz tylko mailowy w zakładce kontakt. O dziwo gdy pytałem przed zamówieniem o warunki dostawy to chyba po 30 minutach była odpowiedz a teraz  :???: ?. Nie chcę wyciągać wniosków ale jak na razie pod względem kontaktu i czasu realizacji to najgorszy sklep w jakim zamawiałem.

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 26, 2013, 03:27:22 pm »
W zakładce nasze dane masz podany numer stacjonarny
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 26, 2013, 03:28:15 pm »
Czy ktoś z was ma może numer telefonu do księgarni Incal?


Jest na stronie w dziale "Nasze dane" tel. (44) 714 07 75

Offline mr.castor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 26, 2013, 03:32:49 pm »
Dzięki za pomoc, faktycznie zakładka obok  :oops:
Ponadto dostałem odpowiedź ze sklepu ( czyżby przeglądali posty  :lol:  )
Panic mode off.



Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 27, 2013, 06:09:30 pm »
na bookdepository pojawiła sie mozliwosc placenia w zlotowkach. wychodzi 1-2% taniej niz $.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #636 dnia: Grudzień 02, 2013, 11:20:20 am »
Jak pakuje Komikslandia?

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #637 dnia: Grudzień 02, 2013, 12:29:55 pm »
byłem w sklepie geek world na natolinie i niestety jestem mocno rozczarowany. promocji cenowych brak, na muchę chyba 10% (a w innych sklepach 40%). komiksów zagranicznych malutko i wygląda to na wyprzedaż kolekcji a nie jakiś plan księgarski z większym sensem.
w porównaniu z ck i komikslansią bez szans.
 
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #638 dnia: Grudzień 02, 2013, 01:04:52 pm »
Ja chciałem zamówić na literackiej Batmana nowego i Strażników, ale przesyłkę mi policzyło najtańszą 15 zł i już bardziej opłaca się kupić na arosie za teoretycznie więcej, ale przesyłka 4zł... Nie spodziewałem się tak dużych kosztów wysyłki. Powinni się tym zająć, by było jakieś tańsze rozwiązanie.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #639 dnia: Grudzień 02, 2013, 01:07:52 pm »
Ja kupiłem ostatnio na Literackiej kilka komiksów i zapłaciłem 6,50 za wysyłkę do paczkomatu.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #640 dnia: Grudzień 02, 2013, 01:28:32 pm »
U mnie wyskakuje:


Paczkomaty 24/7
Nie znaleziono użytkownika w systemie paczkomaty24/7. Zarejestruj się.




W każdym razie i tak z paczkomatu nie korzystam, bo nie mam żadnego pod nosem. Szkoda, że nie ma opcji takiej jak w arosie, odbioru na poczcie.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #641 dnia: Grudzień 02, 2013, 02:32:14 pm »
U mnie wyskakuje:


Paczkomaty 24/7
Nie znaleziono użytkownika w systemie paczkomaty24/7. Zarejestruj się.



W każdym razie i tak z paczkomatu nie korzystam, bo nie mam żadnego pod nosem. Szkoda, że nie ma opcji takiej jak w arosie, odbioru na poczcie.

Moze jakis blad. Nigdy nie mialem z nimi problemu - zawsze paczkomat mi dzialal.
Ostatnio u nich zamawialem i zaznaczylem opcje paczkomatu za 6,5 zl a przyslali kurierem :) Duzy plus dla literackiej.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline misio141

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #642 dnia: Grudzień 02, 2013, 02:44:39 pm »
Moze jakis blad. Nigdy nie mialem z nimi problemu - zawsze paczkomat mi dzialal.
Ostatnio u nich zamawialem i zaznaczylem opcje paczkomatu za 6,5 zl a przyslali kurierem :) Duzy plus dla literackiej.
paczkomaty czasami mają awarię i nie są wtedy dostępne z poziomu strony. Sam mialem niedawno taki przypadek.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #643 dnia: Grudzień 02, 2013, 03:52:20 pm »
U mnie wyskakuje:


Paczkomaty 24/7
Nie znaleziono użytkownika w systemie paczkomaty24/7. Zarejestruj się.



W każdym razie i tak z paczkomatu nie korzystam, bo nie mam żadnego pod nosem. Szkoda, że nie ma opcji takiej jak w arosie, odbioru na poczcie.





Tak jak Ci napisali, musisz się zarejestrować na http://www.paczkomaty.pl/

Offline misio141

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #644 dnia: Grudzień 02, 2013, 07:04:44 pm »

Tak jak Ci napisali, musisz się zarejestrować na http://www.paczkomaty.pl/
wtf? nigdzie nie trzeba się rejestrować -.- zamawiam głównie z odbiorem w paczkomacie, i nigdzie się nigdy nie rejestrowałem
Ass, gass and grass - nobody rides for free

 

anything