Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #705 dnia: Grudzień 17, 2013, 02:19:16 pm »
Merlin też w sumie nie lepszy. Ostatni dzwonią do mnie, że część komiksów z zamówienia jest niedostępna, ale reszta, jak zapewnia mnie pracownik Merlina będzie, po czym następnego dnia wycofują zamówienie z realizacji.

To chyba dzięki Tobie widzę, ze dzisiaj "Strażników" nie ma już w Merlinie, bo wczoraj jeszcze niby byli :smile:

Jak myślicie, że to koniec historii pt. "Perypetie z Media Markt", to mocno się mylicie.

Otóż wczoraj wykręciłem do nich zapytać kiedy raczą odpowiedzieć mi na moje zgłoszenie z 11.12. Trafiłem oczywiście na tę kobietę, która nie chciała mi dac numeru bezpośrednio do oddziału, który miał mi wysłać album i samodzielnie ręczyła, że na następny dzień go otrzymam - nie omieszkałem jej tego przypomnieć i "podziękować".  :roll: Poza tym dowiedziałem się, że "na wszystkie maile z 11.12 już odpowiedzieliśmy"(znaczy nic nie mam). A na pytanie kiedy raczą mi zwrócić pieniądze pani sprawdziła w systemie, że pieniądze wyszły 12.12 (strasznie długo idą, bo do dzisiaj - 17.12 - ich nie ma). Ale szczytem wszystkiego była informacja mailowa w dniu 16.12 wieczorem - dowiedziałem się z niej, że "moje zamówienie zostało anulowane" (dacie wiarę? Wiedziałem to już od 11.12) z powodu - UWAGA! - "nie posiadania na stanie zamówionej przez pana ... płyty".  :shock:

Jak jutro nie dostanę od nich kasy, to na podstawie mojej historii nakręcą "Falling down 2".  :evil:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #706 dnia: Grudzień 17, 2013, 04:24:11 pm »
Nie chce Cię martwić, ale oni mają chyba 14 dni na zwrot pieniędzy. Przynajmniej tak jest przy odstąpieniu od umowy.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #707 dnia: Grudzień 17, 2013, 09:43:23 pm »
Zauważyliście że na Literackiej wzrosły ceny?
Było -32% regularnej zniżki, ale już trzeba płacić więcej.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #708 dnia: Grudzień 18, 2013, 08:33:09 am »
Zauważyliście że na Literackiej wzrosły ceny?
Było -32% regularnej zniżki, ale już trzeba płacić więcej.
Hmm, ale chyba tylko niekore tytuly jak np. Batman - Dlugie Halloween.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #709 dnia: Grudzień 18, 2013, 02:41:26 pm »
Nie chce Cię martwić, ale oni mają chyba 14 dni na zwrot pieniędzy. Przynajmniej tak jest przy odstąpieniu od umowy.

Musieli mieć mnie wyjątkowo dość, bo dzisiaj zwrócili jednak pieniądze :) W każdym razie - NIGDY WIĘCEJ.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #710 dnia: Grudzień 18, 2013, 08:22:09 pm »
Zauważyliście że na Literackiej wzrosły ceny?
Było -32% regularnej zniżki, ale już trzeba płacić więcej.
Tak jak zauważył peta18, chyba na niektóre tytuły. Thorgal, którego śledziłem już jakiś czas temu w Literackiej, nadal jest w świetnej cenie poniżej 19zł za twardą okładkę.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #711 dnia: Grudzień 18, 2013, 08:24:55 pm »
Aha, no tak. Bo mi wywaliło pierwszy komentarz w edytorze i potem już zapomniałem drugi raz dopisać.
Ceny komiksów z regularnego -32 zmieniły się, ale promocja na Egmont (ok -37 została).
Chodzi o to, że regularne ceny poszły w górę. Jak skończy się promo na E. to też będzie mała zniżka, mniejsza od normalnego -32 na całą ofertę. Jakieś -27 chyba, podobnie do Arosa, zamiast -32.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #712 dnia: Grudzień 18, 2013, 08:39:51 pm »
Aha, no tak. Bo mi wywaliło pierwszy komentarz w edytorze i potem już zapomniałem drugi raz dopisać.
Ceny komiksów z regularnego -32 zmieniły się, ale promocja na Egmont (ok -37 została).
Chodzi o to, że regularne ceny poszły w górę. Jak skończy się promo na E. to też będzie mała zniżka, mniejsza od normalnego -32 na całą ofertę. Jakieś -27 chyba, podobnie do Arosa, zamiast -32.
Ale u nich zawsze bylo ok. 31-32%, a wg zapewnien Literackiej znizka na Egmont po 20-ktoryms tam bedzie mniejsza o kilka procent, wiec pewnie wrocic do 31-32%.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline miki2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #713 dnia: Grudzień 23, 2013, 06:18:06 pm »
Z okazji świąt postanowiłem zamówić sobie trochę komiksów i książek. Wybór padł na sklep.gildia.pl. Zakupiłem 2 części Zwiadowców Flanagana, integral Białego Orła i Essential X-Men. Dzień po złożeniu zamówienia dostałem telefon, że Essential jest uszkodzony i dostanę na niego zniżkę, a więc z 79,90 ceny okładkowej, 39,95 w sklepie Gildii zrobiło się 19,99. Jakie wielkie było moje zaskoczenie gdy zobaczyłem, że to uszkodzenie to tylko małe zagięcie okładki. Na komiksach zamówionych w Merlinie bywa więcej takich zagięć i uszkodzeń, ale zniżki za takie coś dostajemy tylko w sklepie gildii. I chwała im za to!


P.S. Dawno się tak nie ubawiłem przy rozpakowywaniu paczki  :wink:

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #714 dnia: Grudzień 30, 2013, 03:24:21 pm »
Chciałem złożyć zamówienie w sklepie Bum Projekt, jednak mam pewne obawy. Nigdy tam nic nie kupowałem, ostatnio pisałem maila - nie odpisali, na stronie jest tylko podany szablon zapytań, nawet numeru nie podali. Mieliście już styczność z tym sklepem, jakie są Wasze odczucia?

Offline ljc

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #715 dnia: Grudzień 30, 2013, 03:32:19 pm »
kupowałem i polecam
jeśli nie wydarzyło się jakieś nieszczęście (tfu ,tfu), to można śmiało kupować
tamtam!

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #716 dnia: Grudzień 30, 2013, 03:36:13 pm »
OK, dzięki :wink:

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #717 dnia: Grudzień 30, 2013, 03:37:51 pm »
Chciałem złożyć zamówienie w sklepie Bum Projekt, jednak mam pewne obawy. Nigdy tam nic nie kupowałem, ostatnio pisałem maila - nie odpisali, na stronie jest tylko podany szablon zapytań, nawet numeru nie podali. Mieliście już styczność z tym sklepem, jakie są Wasze odczucia?
Kupiłem tam jeden komiks, wpłaciłem od razu kasę (19.12) i napisałem maila, że już wpłacone. No i od tego czasu nie mam żadnych wieści, a na moim koncie w tym sklepie nadal jest napisane, że czekają na przelew.  :smile:

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #718 dnia: Grudzień 30, 2013, 03:40:37 pm »
No ja też właśnie wysłałem dobre kilka dni temu maila i żadnej odpowiedzi. Ale jeszcze poczekam, w końcu to malutki sklep, a okres świąteczno-noworoczny robi swoje. Zamówienie złożyłem, napiszę jeszcze jedną wiadomość, może odpiszą :wink:

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #719 dnia: Grudzień 30, 2013, 03:56:29 pm »
Ale jeszcze poczekam, w końcu to malutki sklep, a okres świąteczno-noworoczny robi swoje.
Nie no, nie bój żady. Oszukać tam Cię nikt nie oszuka. To jednoosobowy sklep. Na pewno wyśle. Jak zamawiałem, to już wiedziałem, że to może chwilę potrwać, bo kiedyś tam mój kumpel kupował i dłuższą chwilę czekał.