Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #735 dnia: Luty 11, 2014, 09:59:05 am »
Ja kiedys chcialem cos kupic w profi24, ale literacka przbila go cenami :smile: wiec nie skorzystalem nigdy.

W literackiej tańsze są chyba tylko komiksy Egmontu, wszelkie inne wychodzą korzystniej w proficie. Do tego darmowa wysyłka jest od dużo niższego pułapu. Ciekawi mnie tylko jak pakują.

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #736 dnia: Luty 11, 2014, 10:34:19 am »
W   literackiej tańsze są chyba tylko komiksy Egmontu, wszelkie inne   wychodzą korzystniej w proficie. Do tego darmowa wysyłka jest od dużo   niższego pułapu. Ciekawi mnie tylko jak pakują.
Z   pakowaniem sam się przekonam bo dostałem odpowiedź że od jutra mają   trzeci tom Strażnicy Początek. Zamówię, odbiorę i dam znać jak się   spisali.

Co do cen, znalazłem wyjątek - Kot Rabina (Wydawnictwo Komiksowe) w Proficie kosztuje 88.42zł a w literackiej 77.34zł.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #737 dnia: Luty 11, 2014, 10:40:41 am »
bo to chyba chodzi o te drozsze pozycje. Btw Amsterdream moze rzucilbys jakims przykladem
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #738 dnia: Luty 11, 2014, 10:48:21 am »
W literackiej tańsze są chyba tylko komiksy Egmontu, wszelkie inne wychodzą korzystniej w proficie.
Dwa nowy Flixy od Timofa są tańsze na Literackiej. :)

Offline amsterdream

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #739 dnia: Luty 11, 2014, 10:53:53 am »
Dlatego napisałem chyba :wink: . Jak widać nie ma reguły, niektóre komiksy są trochę tańsze w jednym sklepie, inne w drugim.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #740 dnia: Luty 11, 2014, 02:53:41 pm »
Dobra, zamowilem pare rzeczy na profit24.pl i zobaczymy jak zapakuja przesylke. Dam znac.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #741 dnia: Luty 13, 2014, 09:56:31 am »
Taka sytuacja z empik.com.
Była w grudniu promocja, w której za wydanie ponad 100 zł zwracają 20 zł w eKarcie (nawet o niej nie pisałem na wyprzedażach, bo nie było to nic szczególnego, podobnie jak teraz jest 10% zniżki). Zrobiłem zamówienie, czekam sobie na kartę. Minął miesiąc od złożenia zamówienia i 21 stycznia piszę mejla, że nie dostałem karty. Otrzymuję odpowiedź, że przy moim zamówieniu podobna promocja nie obowiązywała. No to piszę, że proszę o przesłanie mi wszystkich regulaminów promocji, które obowiązywały w dniu składania zamówienia, sprawdzę sobie to. 2 odpowiedzi, że sprawa przekazana, gdzie trzeba. Po 2 tygodniach ciszy piszę znowu w tej sprawie. Dostaję regulamin tej promocji i na mój rozumek powinienem dostać tą eKartę. Piszę, żeby mi wytłumaczyli, którego punktu regulaminu nie spełniłem, skoro karty nie dostałem. Odpowiedź, że sprawa przekazana. Po kolejnym tygodniu ciszy piszę znowu. Dostaję odpowiedź, że 16.01.2014 przesłano mi kod eKarty i znowu mi go przesyłają (ale do mnie nic wcześniej nie doszło, w spamie nic nie ma; w dodatku kod nie działa, bo taka karta nie istnieje!). Znów piszę i następnego dnia (dziś) dostają poprawny kod (jedna litera była mała zamiast wielkiej; na pewno go wtedy wysyłali, aha).
Gorszej obsługi klienta nie widziałem, do tego oszukiwanie w żywe oczy. Odradzam każdemu (ale ja będę kupował, jak mi się będzie opłacać).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #742 dnia: Luty 17, 2014, 09:31:38 am »
Dostalem wlasnie przesylke z profit24.pl: ksiakzi w kartonie (tym takim specjalnym profilowanym pod ksiazki), a karton owiniety workiem foliowym.
Jak dla mnie przesylka zapakowana bardzo dobrze, nic sie nie obilo ani nie zamoklo.

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #743 dnia: Luty 17, 2014, 07:42:10 pm »
Potwierdzam. Również jestem zadowolony z jakości pakowania. Komiksy w stanie idealnym.


Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #744 dnia: Luty 18, 2014, 02:22:38 pm »
Anegdotka odnosnie literackiej: zamawialem ostatnio u nich pare komiksow, ale nie zrobilem przelewu za zamowienie, gdyz czekalem jeszcze na jedna pozycje, ktora miala sie ukazac na dniach. Nagle dzwoni do mnie Pan z literackiej i pyta sie czy moga wyslac przesylke na inny paczkomat, bo ten ktory wybralem nie zglasza sie w systemie. Zdziwiony mowie, ze jeszcze nie zaplacilem, bo czekam jeszcze na komiks itp. A Pan na to "ufamy Panu, przesylke wyslemy juz dzis, a pozycja na ktora Pan czeka na razie nie jest dostepna i pojawi sie pozniej, ew. doslemy ja pozniej". SZOK. To sie nazywa podejscie do klienta :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline mr.castor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #745 dnia: Luty 18, 2014, 05:08:55 pm »
Literacka to naprawdę fajny sklep. Ostatnio jak tam zamawiałem to przez chwilę ( jakieś 3 dni ) Rork był niedostępny ( choć w ofercie jeszcze mieli na stronie ) i napisali do mnie że mogą wysłać resztę natychmiast, a Rorka dosłać jak już u nich będzie. Poczekałem jeszcze te trzy dni i miałem wszystko od razu ( nie śpieszyło mi się aż tak, a po co robić im dodatkowe koszta ) . Podejście do klienta pierwsza klasa

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #746 dnia: Luty 18, 2014, 05:47:30 pm »
Anegdotka odnosnie literackiej: zamawialem ostatnio u nich pare komiksow, ale nie zrobilem przelewu za zamowienie, gdyz czekalem jeszcze na jedna pozycje, ktora miala sie ukazac na dniach. Nagle dzwoni do mnie Pan z literackiej i pyta sie czy moga wyslac przesylke na inny paczkomat, bo ten ktory wybralem nie zglasza sie w systemie. Zdziwiony mowie, ze jeszcze nie zaplacilem, bo czekam jeszcze na komiks itp. A Pan na to "ufamy Panu, przesylke wyslemy juz dzis, a pozycja na ktora Pan czeka na razie nie jest dostepna i pojawi sie pozniej, ew. doslemy ja pozniej". SZOK. To sie nazywa podejscie do klienta :smile:
Nie żebym chciał się przypodobać, ale podobna sytuacja spotkała mnie ostatnio w sklepie Gildii - dorzuciłem w ostatniej chwili jeden komiks do zamówienia licząc się z opóźnieniem w wysyłce, skończyło się jednak tak, że paczka dotarła do mnie wcześniej niż wiadomość z prośbą o dopłatę. Szacuneczek  :biggrin:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #747 dnia: Luty 22, 2014, 04:49:28 pm »
Kupowałem ostatnio w skałdzie taniej książki dedalus.pl. Szału nie ma, ale cztery pozycje za grosze wyrwałem. Jeśli chodzi o stan to było różnie, tzn widać, że nieco już przeszły, bo są wytarcia (na jednych komiksach większe, na innych mniejsze), delikatne wgniecenia na jednym. Paczka przyszła w tekturze, całkiem solidnie zapakowana.
 
Biorąc pod uwagę cenę od 2zł do 4,5 to i tak nieźle heh.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #748 dnia: Luty 24, 2014, 12:30:37 am »
Ruszył sklep Egmontu. Śmieszne 10% rabatu. Brak darmowej przesyłki albo odbioru osobistego. Przy mnóstwie komiksów, nawet tych nowszych, info "Produkt czasowo niedostępny" (to po co się pokazują?). Do tego wiszą już dawno niedostępne na rynku komiksy takie jak Bouncer. Myślałem, że chociaż coś trudno dostępnego można wyhaczyć, ale ja nic nie zauważyłem. Może chociaż jakieś promocje będą mieli ciekawe...
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #749 dnia: Luty 24, 2014, 12:46:59 am »
A żeby było śmieszniej, to pozycje które są dostępne w innych sklepach, mają status niedostępnych w sklepie Egmontu. Nie pojmuję sensu istnienia sklepu w takim wydaniu.