Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #750 dnia: Luty 24, 2014, 12:31:33 pm »
A żeby było śmieszniej, to pozycje które są dostępne w innych sklepach, mają status niedostępnych w sklepie Egmontu. Nie pojmuję sensu istnienia sklepu w takim wydaniu.

Ten sklep ma być pewnie dla osób kompletnie niezorientowanych w tym co się dzieje na rynku i nie mających ochoty się dowiadywać - to nie może być przecież konkurencja dla dystrybutorów Egmontu (bo by podcinali gałąź, na której sami siedzą), bo Kowalski ma kupować u dystrybutora, a nie bezpośrednio u producenta - to ma być po prostu jakakolwiek wartość dodana, ile się więcej sprzeda tym lepiej, ale na pewno Egmont nie ma żadnych planów sprzedażowych co do swojego sklepu, nie liczyłbym też na jakieś superpromocje (z w/w powodów).   
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #751 dnia: Luty 24, 2014, 01:13:42 pm »
Ogólnie się zgadzam, ale bez kontekstu to brzmi zabawnie :):

na pewno Egmont nie ma żadnych planów sprzedażowych co do swojego sklepu

A promocje na jakieś starsze rzeczy zalegające na magazynach może jednak będą, Nasza Księgarnia też przecenia Fistaszki (teraz np 2 tomy kosztują u nich mniej niż 50%).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #752 dnia: Luty 24, 2014, 04:45:10 pm »
Aros ma chyba juz staly rabat 30% od dzis, a Bonito 25%.
Chyba powinienem to dac do wyprzedaze/promocje, ale to w sumie ani jedno ani drugie :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline marceli

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #753 dnia: Luty 24, 2014, 09:27:24 pm »
Ciekawe czy jak będzie wyprzedaż to dadzą więcej niż 32% w Arosie.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline pa3ck

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #754 dnia: Luty 28, 2014, 10:01:15 am »
W jakich sklepach internetowych oprócz multiversum i atom, można zakupić komiksy w oryginale ? (głównie marvel)

Offline miki2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #755 dnia: Luty 28, 2014, 01:51:41 pm »
http://bookdepository.com - tanio i przesyłka do PL darmowa.

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #756 dnia: Luty 28, 2014, 02:29:16 pm »
albo http://www.bookdepository.co.uk/ niby ten sam sklep ale ceny się różnią. czasem o 1 grosz, ale czasem i o kilka złotych

Offline slay

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #757 dnia: Luty 28, 2014, 07:26:36 pm »
Porównałem sobie oba sklepy Bookdepository na kilku interesujących mnie komiksach i w każdym przypadku oddział w UK był droższy. Więc dalej pozostanę przy tym drugim. Kilka razy już stamtąd zamawiałem i żadnych problemów nie było.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #758 dnia: Luty 28, 2014, 07:28:49 pm »
Porównałem sobie oba sklepy Bookdepository na kilku interesujących mnie komiksach i w każdym przypadku oddział w UK był droższy. Więc dalej pozostanę przy tym drugim. Kilka razy już stamtąd zamawiałem i żadnych problemów nie było.
W 90% przypadków tak jest, ale czasem (w tych kilku procentach) na UK jest taniej. Więc jak kupujesz coś to zawsze warto zmienić końcówkę w adresie z ".com" na ".co.uk", by się upewnić czy na brytyjskiej wersji nie jest taniej. Na obie wersje jest te same konto .
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #759 dnia: Luty 28, 2014, 08:01:39 pm »
zgadzam się z radefem. naprawdę rzadko, ale zdarza się, że uk taniej (pierwszy interesujący mnie komiks który dziś sprawdziłem co prawda o 1 grosza, ale taniej)
sprawdzenie nic nie kosztuje, a oszczędzić czasem można...

Offline Motyl

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #760 dnia: Marzec 01, 2014, 10:30:39 am »
Próbuj, próbuj, czasami można trafić na dobre promocje, w jednym bookdepositiry towar kosztuje 79 zł, a w drugim 34 zł. Tak to można kupować :)

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #761 dnia: Marzec 01, 2014, 10:16:46 pm »
Kiedys zamowilem pare rzeczy w bookdepository i kazdy komiks zostal wyslany w oddzielnej paczce. Czekalem bodajze na 3 rzeczy strasznie dlugo. Amazon bardziej mi odpowiada, roznice cenowe sa minimalne, jesli w ogole. 
Inna sprawa, ze ja dosc rzadko korzystam z tego typu sklepow. Po polsku ukazuje sie mnostwo ciekawych komiksow. :razz: :biggrin:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #762 dnia: Marzec 08, 2014, 10:20:07 am »
Zastała mnie dzisiaj niemiła niespodzianka. Wbijam rano na stronę Bonito, chcąc złożyć kolejne już w tym miesiącu zamówienie (bodajże 3), a tutaj brakuje mojego punktu odbioru w Opolu... po prostu zniknęło:(
Chciałem kupić drugi tom Ligi Sprawiedliwości, niestety musiałem się wstrzymać. Wysłałem maila z zapytaniem, jednak mamy weekend, więc pewnie dopiero w poniedziałek-wtorek otrzymam odpowiedź, a do tego czasu kod promocyjne straci ważność...

Edit. Dostałem potwierdzenie, niestety. Mój punkt został zamknięty. Czyli odpada mi sklep, w którym regularnie robiłem zamówienia. Cóż, czas chyba poszukać innych...a szkoda.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2014, 12:21:14 pm wysłana przez Itachi »

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #763 dnia: Marzec 09, 2014, 10:30:38 pm »
Orientuje się ktoś, przez jaki czas obowiązuje w proficie24 promocja na nowości?

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #764 dnia: Marzec 09, 2014, 10:41:38 pm »
Ja mam wrażenie, że tam nowości są droższe, niż rzeczy wydane wcześniej. Na wszystko co chcę teraz kupić mam 33-37% rabatu, a tylko na nowość - Kroniki jerozolimskie 23%. :smile:

 

anything