Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1077487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #885 dnia: Kwiecień 03, 2014, 01:50:32 pm »
All star superman za 85zł ?

mają też wszystkie numery WKKM po okładkowej zapowiada się ciekawie

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #886 dnia: Kwiecień 03, 2014, 02:01:49 pm »
Powtórzę pytanie z innego wątku, ale tu może szybciej otrzymam odpowiedź. Czy w Trójmieście jest jakiś sklep komiksowy? Albo przynajmniej bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia?
Możesz sprawdzić też antykwariat w Gdyni, bodajże przy 10 Lutego, w pobliżu Batorego - wybór bywa różny, ceny też, ale można czasem znaleźć coś interesującego. A księgarnia przy Świętojańskiej ciągle ma sporo komiksów, czasem nawet można wyszperać jakieś starsze pozycje.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #887 dnia: Kwiecień 03, 2014, 05:35:25 pm »
All star superman za 85zł ?

mają też wszystkie numery WKKM po okładkowej zapowiada się ciekawie

Jak na razie to jest mocno nieciekawie. Złożyłem dzisiaj zamówienie. Jakieś 2 godziny później dostałem maila, że jednej pozycji nie ma, a dosłownie przed godziną że zamówienie zostało anulowane z "przyczyn technicznych". Gdy zapytałem dlaczego i co w tej sytuacji mam robić, to dostałem odpowiedź, że wszystkie zamówienia zostały anulowane z przyczyn technicznych. Dobrze, że nie zdążyłem wpłacić kasy. Ogólnie radzę na razie powstrzymać się od składania zamówień, bo widać że sklep jest jeszcze we wczesnej fazie testów.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #888 dnia: Kwiecień 03, 2014, 05:38:02 pm »
Jak na razie to jest mocno nieciekawie. Złożyłem dzisiaj zamówienie. Jakieś 2 godziny później dostałem maila, że jednej pozycji nie ma, a dosłownie przed godziną że zamówienie zostało anulowane z "przyczyn technicznych". Gdy zapytałem dlaczego i co w tej sytuacji mam robić, to dostałem odpowiedź, że wszystkie zamówienia zostały anulowane z przyczyn technicznych. Dobrze, że nie zdążyłem wpłacić kasy. Ogólnie radzę na razie powstrzymać się od składania zamówień, bo widać że sklep jest jeszcze we wczesnej fazie testów.

to dziwne, bo dziś na FB pojawiła się reklama tego sklepu, zapraszająca do zakupów. Szkoda, ze właściciel nie przetestował usługi, zanim ją rozreklamował, ale cóż pierwsze koty za płoty jak to mówią, a każdy ma prawo do błędu. Trzeba w takim razie obserwować rozwój wypadków.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Koro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #889 dnia: Kwiecień 03, 2014, 05:59:09 pm »
Smutne wiadomości z Wielkiej Brytanii. Koniec darmowej wysyłki z amazon.co.uk dla zamówień powyżej 25 funciaków :( :
http://swiatczytnikow.pl/brytyjski-amazon-likwiduje-darmowa-wysylke-do-polski/

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #890 dnia: Kwiecień 03, 2014, 06:56:40 pm »
Zauważyliście, że na Book Depository zniknęły przeceny? :( Mam tam trzy strony wishlisty i co jakiś czas składałem zamówienie. Dodatkowo księgarnia wysyłała mi powiadomienie gdy któraś z obserwowanych przeze mnie pozycji dostała extra zniżkę sięgającą 20-30%. Znacie jakąś alternatywę dla tego sklepu?
Pisałem o tym parę dni temu. Nagle, jednego dnia, ceny 95% produktów na Book Depository wzrosły o 20%! Na dodatek to tylko dla Polski, bo wchodząc przez np. Francuskie IP, ceny są znacznie niższe. Co jest bardziej niedorzeczne, w większości przypadków można taniej kupić od Book Depository kupując przez brytyjski Amazon, przykład:
Watchmen TP International Edition
Book Depository 12,98£
Amazon.co.uk od Book Depository 12,01£ (od innego, brytyjskiego sprzedawcy 11,42£)
Większa rzecz
Amazing Spider-Man Omnibus - Volume 1
Book Depository 61,90£
Amazon.co.uk od Book Depository 53,04£ (od innego, brytyjskiego sprzedawcy 47,59£)
Jakaś nowość
Book Depository 9,83£
Amazon.co.uk od Book Depository 7,82£
Wszystkie ceny z Amazona UK są już z wliczoną dostawą (4,02£). Jak sami widzicie, można nadal tanio kupować.
Wystarczy, wejść na Amazon UK, wyszukać wybrany produkt, kliknąć "new" i sprawdzić czy Book Depository czy inny sprzedawca nie oferuje tego komiksu tam taniej, a na pewno tak jest z obecnymi cenami.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #891 dnia: Kwiecień 03, 2014, 07:30:32 pm »
Jak na razie to jest mocno nieciekawie.

Moim zdaniem trochę zbyt pochopnie złożyłeś zamówienie. Ja przeglądając na samym początku wszystkie opcje widziałem jak, większość z nich nie jest w ogóle wyświetlana. Uważam, że potrzeba te kilka dni, aby wszystkie niedociągnięcia były naprawione. Jestem dobrej myśli.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #892 dnia: Kwiecień 03, 2014, 07:38:55 pm »
Rzeczywiscie, wszedlem na bookdepository przez szwedzkie IP i od razu cena wybranego komiksu w porownaniu do polskiego IP 5 zl mniej. Przesada.
Inny komiks roznica 8 zl...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2014, 07:42:47 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #893 dnia: Kwiecień 04, 2014, 08:38:28 am »
Ja ostatnio płaciłem w singapurskich dolarach i zaoszczędziłem 20 zł na przesyłce :smile:
Przez Paypala kiedy to od razu widać przy rozliczeniu ile złotówek ściągną z konta. Płacąc kartą, jest to zupełnie nieopłacalne bo banki mają swoje chore przeliczniki.

Amazon UK był moim głównym źródłem DVD/BD. Taniej niż w Polsce. Bogatsze wydania. Nie trzeba było się bawić z obchodzeniem blokady regionalnej(co jest chyba najgłupszym pomysłem na Ziemi) jak w przypadku zakupów z USA. Miejmy nadzieję, że przemysł filmowy poradzi sobie bez mojego złota.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2014, 08:46:24 am wysłana przez Dembol_ »

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #894 dnia: Kwiecień 04, 2014, 09:21:24 am »
Paypal tez nie ma najlepszego przelicznika, ale zdecydowanie lepszy niz banki, ktore potrafia z dania na dzien podniesc mocno kurs na nasza niekorzysc. Ostatnio mialem sciagniecie i zwrot tej samej kwoty z karty i stracilem pare zlotych. A tak  wogole to czeskie korony sie oplacaja przy transakcjach karta (albo sie oplacaly bo to sie juz moglo zmienic : ).
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline horror

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #895 dnia: Kwiecień 04, 2014, 11:47:17 am »
Ostatnio placac za cos w dolkach doznalem krzywdzacego aktu oskubania mnie przez bank dwukrotnie. Najpierw pozwolili sobie przeliczyc dolary na euro po swoim wlasnym ultraobiektywnym kursie a potem sprzedali mi to euro po wynikajacym ze szlachetnych robinhudowskich pobudek przyjaznym przeliczniku. Oczywiscie wszystko w poszanowaniu prawa. Nie bede dodawal ze kase trzymali zamrozona przez 3 dni by wybrac ten najlepszy dzien dla siebie do przeprowadzenia transakcji.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #896 dnia: Kwiecień 04, 2014, 11:59:09 am »
Ostatnio placac za cos w dolkach doznalem krzywdzacego aktu oskubania mnie przez bank dwukrotnie. Najpierw pozwolili sobie przeliczyc dolary na euro po swoim wlasnym ultraobiektywnym kursie a potem sprzedali mi to euro po wynikajacym ze szlachetnych robinhudowskich pobudek przyjaznym przeliczniku. Oczywiscie wszystko w poszanowaniu prawa. Nie bede dodawal ze kase trzymali zamrozona przez 3 dni by wybrac ten najlepszy dzien dla siebie do przeprowadzenia transakcji.
i chleba naszego powszedniego...

pierw skubie VISA/MASTERCARD (przelicza na EURO - jak sie ma karte na te walute ukierunkowana bo zdarzaja sie na $) i oni maja jeszcze w miare przystepny przelicznik (choc czasem idzie jeszcze jakis procent prowizji), a pozniej skubie BANK przliczajac na zlotowki (przynajmniej 10 gr wiecej niz kurs NBP). Raz bylem na plusie!!! kilka groszy :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2014, 12:02:47 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #897 dnia: Kwiecień 04, 2014, 05:42:22 pm »
Jeśli chodzi o Amazon to do maja można poprosić poprzez czat o jednorazową darmową wysyłkę do Polski. Info ze swiatczytnikow.pl
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #898 dnia: Kwiecień 04, 2014, 07:21:58 pm »
Jeśli chodzi o Amazon to do maja można poprosić poprzez czat o jednorazową darmową wysyłkę do Polski. Info ze swiatczytnikow.pl
Ale to ktos tak sobie w komentach rzucil i nie wiadomo czy to potwierdzone czy nie. I o maju nic nie znalazlem, moze ja jakies info przeczytalem... daj linka plizz.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2014, 07:26:12 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #899 dnia: Kwiecień 04, 2014, 08:39:39 pm »
Ale to ktos tak sobie w komentach rzucil i nie wiadomo czy to potwierdzone czy nie. I o maju nic nie znalazlem, moze ja jakies info przeczytalem... daj linka plizz.

Wiesz co na profilu fb, prowadzący stronę podał takie info. Są to zawsze informację sprawdzone, ja na tym portalu się nigdy nie zawiodłem więc myślę, że można wierzyć. Jedna klientka dostała taką informację u źródła, czyli na czacie obsługi klienta. Co do linka to:

https://m.facebook.com/SwiatCzytnikow?id=181815861862323&refsrc=https%3A%2F%2Fpl-pl.facebook.com%2FSwiatCzytnikow
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

 

anything