trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1080 dnia: Maj 08, 2014, 01:00:01 pm »
Może chodziło o 3 miasta, a nie miejsca. Nie pomyślałeś?  :wink:

Offline piotrassss

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1081 dnia: Maj 08, 2014, 01:03:25 pm »
Myślisz, że Death sprawdził stan przesyłki w obecności kuriera (dostawę miałes kurierem czy w inpoście?) i spisał z nim protokół zniszczenia?
Fakt, formalnie jest taki wymóg. Zastanawiam się czy powinno się otwierać paczkę na dworze przy kurierze, czy zaprosić kuriera do środka...
To wszystko jest nieco kłopotliwe niestety. Nakręcenie filmu unpacking to jest jakiś pomysł:)

Poza tym nie rozumiem czegoś takiego jak wykłócanie się. Nie łatwiej jest po prostu poprosić bez żadnych kłótni?
Jasne, że trzeba próbować się dogadać normalnie, ale jak ktoś nie chce nam uwzględnić reklamacji, a jego wina
jest ewidentna, wykłócanie się jest usprawiedliwione.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1082 dnia: Maj 08, 2014, 01:08:57 pm »
Może chodziło o 3 miasta, a nie miejsca. Nie pomyślałeś?  :wink:

Dzięki ;) O to właśnie chodziło.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1083 dnia: Maj 08, 2014, 01:13:44 pm »
Spoczi :wink:

Fakt, formalnie jest taki wymóg. Zastanawiam się czy powinno się otwierać paczkę na dworze przy kurierze, czy zaprosić kuriera do środka...
To wszystko jest nieco kłopotliwe niestety.

Dokładnie, wczoraj odbierałem przesyłkę kurierską to wiem. Kurier dzwoni z samego rana, umawia się na na daną godzinę (oczywiscie w przybliżeniu), daje towar, bierze ewentualnie gotówkę, szybki podpis i odjazd... Kiedy ja mam przy nim otworzyć tą paczkę? Przecież gdyby robił tak każdy, to chłop miałby dobre kilkadziesiąt minut, jak nie więcej w plecy, na jednej dniówce. Do tego takie szybkie rozpakowywanie też niczemu nie służy, bo można samemu coś uszkodzić. Lepiej to zrobić na spokojnie w domu.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1084 dnia: Maj 08, 2014, 02:53:20 pm »
Jednakowoż Jarosławie musisz przyznać, że w tym temacie przewijają się dziesiątki przypadków zniszczeń wynikłych wyłącznie z winy sklepów/dostawców. Dziesiątki. Zarzucasz ludziom że rzucają nowymi komiksami a potem chcą wyłudzać kasę? I jeszcze może sami sobie rysują cyrklami po okładkach? Owszem, opisane przez Ciebie sytuacje pewnie się zdarzają, ale są kompletnie nieadekwatne do tego co opisują tutaj użytkownicy. Kupujący który płaci za nowy, nieuszkodzony towar ma właśnie taki towar otrzymać. Koniec i kropka.

W tematach nie przewija się żaden post, w którym użytkownik przyznaje się do uszkodzenia towaru przez własną "nieumylność". Znaczy że takie sytuacje się nie zdarzają?

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1085 dnia: Maj 08, 2014, 03:47:49 pm »
Nowy hellboy w proficie z rabatem prawie 44 % :shock:
Kurcze ciekawe czy przyjda czasy, ze tego typu miejsca beda sprzedawac komiksy z 50 % rabatem :shock:
Gdzie jest granica tego szalenstwa :biggrin: [size=78%] [/size]
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1086 dnia: Maj 08, 2014, 03:53:22 pm »
Moje zamówienie z Egmontu na piątkę, komiksy w idealnym stanie, podwójnie foliowane (każdy osobno), w transporcie nic nie miało prawa im się przydarzyć.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1087 dnia: Maj 08, 2014, 03:56:24 pm »
Gdzie jest granica tego szalenstwa :biggrin:
Granicą tego szaleństwa jest sposób pakowania w Proficie.  :biggrin:
Moje zamówienie z Egmontu na piątkę, komiksy w idealnym stanie
Mówiłem Wam już drodzy forumowicze, że Was nienawidzę?  :wink:

Offline piotrassss

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1088 dnia: Maj 08, 2014, 04:05:30 pm »
Przyszło moje zamówienie z Egmontu. Opakowanie zewnętrzne to karton. W środku trzy komiksy,
każdy pakowany w osobną folię bąbelkową. Sky Doll fabrycznie zafoliowany, Deogratias i Henri Desire Landru
bez folii. Stan wszystkich: idealny.
 

 

 

 

Gdzie jest granica tego szalenstwa :biggrin:
Granica tego szaleństwa nastąpi wtedy, kiedy to profit24 będzie nam płacił za to, że u nich zamówiliśmy, a nie odwrotnie.
 

 
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 04:12:26 pm wysłana przez piotrassss »

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1089 dnia: Maj 08, 2014, 04:29:57 pm »
No to byloby cos, ciekawe czy nawet wtedy znalezliby sie jacys malkontenci.  :razz:
No ja jeszcze nie zaliczylem wtopy z profitem(odpukac w niemalowane :biggrin: . W ogole zastanawiam sie, po co sklepy wysylaja towar w marnym stanie, skoro wiedza, ze klient bedzie reklamowal. Nie lepiej od razu wyslac towar w stanie idealnym. komiksy, ktore sa w takim stanie, w jakim opisal je Death powinny autoamtycznie trafiac na przemial, albo do jakichs publicznych czytelni.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1090 dnia: Maj 08, 2014, 04:31:50 pm »
Profit ma wlasnie nowosci Egmontu z rabatem 43% z hakiem... masakra. Przeplacilem :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1091 dnia: Maj 08, 2014, 04:36:53 pm »
No dokladnie pisalem o tym szalenstwie pare postow wczesniej. Ja przeplacilem na supku i gucku, ale juz hella zlapalem w ladnej cenie  :razz:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1092 dnia: Maj 08, 2014, 04:40:55 pm »
No dokladnie pisalem o tym szalenstwie pare postow wczesniej. Ja przeplacilem na supku i gucku, ale juz hella zlapalem w ladnej cenie  :razz:
pzdr
Wlasnie zauwazylem :) Ruletka z tym profitem. Ciekaw jestem jaka oni maja marze, czy jednak doplacaja do interesu - taka strategia zeby przyciagac do siebie klientow.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline veritius

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1093 dnia: Maj 08, 2014, 04:43:40 pm »
Ja w bonito za supka dałem 62,99 i myślałem że okazja a w proficie24 za 50 hehe :cool:

Offline dudi1212

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1094 dnia: Maj 08, 2014, 05:16:46 pm »
Pensja wpłynie jutro, a Supek może podrożeć:(

Powrót Mrocznego już podrożał.

Hellboy może podrożeć.

A ja czekam, bo zaskórniaka nie chcę ruszać. No cóż;)

Ale ogóle jeśli chodzi o ceny w Proficie...


Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

 

anything