trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1200 dnia: Czerwiec 02, 2014, 09:31:04 am »
na profit24 od 30.05  zmiania z darmowa  wysylka do paczkomatow - limit z  150 zl wzrosl do 289 zl
duzyy minus ;(
ex, Drugs & CS!

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1201 dnia: Czerwiec 02, 2014, 09:38:36 am »
na profit24 od 30.05  zmiania z darmowa  wysylka do paczkomatow - limit z  150 zl wzrosl do 289 zl
duzyy minus ;(

Poza tym, zniżki na nowości ostatnio też już nie są aż tak atrakcyjne. Np. na nowości z KG i Timofa jest 17,1%. A do 8 czerwca, w Arosie chyba wszystko ma 34%.

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1202 dnia: Czerwiec 02, 2014, 10:05:59 am »
na profit24 od 30.05  zmiania z darmowa  wysylka do paczkomatow - limit z  150 zl wzrosl do 289 zl
duzyy minus ;(
Potwierdzili mi mailem - to nie błąd. Od teraz koszt dostawy do Paczkomatów za free to 289,01 pln...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1203 dnia: Czerwiec 02, 2014, 10:21:38 am »
No super, zajebiście...kolejny sklep wprowadza zmiany i nawet nie informuje, że powiedzmy przez ostatnie dni obowiązuje stara oferta. Lipa i jeszcze raz lipa, drugi sklep po bonito daje ciała.

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1204 dnia: Czerwiec 02, 2014, 12:01:57 pm »
trochę z innej beczki...
przykład profesjonalnego podejścia do tematu - mail który otrzymałem dziś z rana:


"Dzień dobry
 Niestety już po wysłaniu Pana paczki dostaliśmy aktualizację cen dodruków komiksów IPN które Pan zamówił. Zwróciłem już różnicę na Pana konto. Pozdrawiam Marcin Borzechowski"



sklep Gildia

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1205 dnia: Czerwiec 02, 2014, 12:09:38 pm »
trochę z innej beczki...
przykład profesjonalnego podejścia do tematu - mail który otrzymałem dziś z rana:


"Dzień dobry
 Niestety już po wysłaniu Pana paczki dostaliśmy aktualizację cen dodruków komiksów IPN które Pan zamówił. Zwróciłem już różnicę na Pana konto. Pozdrawiam Marcin Borzechowski"



sklep Gildia
Miło.
Szczególnie, że kupując te tytuły podczas KW zapłaciłem troszkę więcej niż obecnie trzeba zapłacić w sklep.gildia.pl (teraz byłoby 66 pln za 5 zakupionych tytułów, a ja za nie zapłaciłem 72 pln).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Grzesiek744

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1206 dnia: Czerwiec 02, 2014, 12:52:55 pm »
trochę z innej beczki...
przykład profesjonalnego podejścia do tematu - mail który otrzymałem dziś z rana:


"Dzień dobry
 Niestety już po wysłaniu Pana paczki dostaliśmy aktualizację cen dodruków komiksów IPN które Pan zamówił. Zwróciłem już różnicę na Pana konto. Pozdrawiam Marcin Borzechowski"



sklep Gildia

I to jest pełen profesjonalizm, szacunek się należy :smile:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1207 dnia: Czerwiec 02, 2014, 04:27:28 pm »
Panowie, dziś otrzymałem paczkę z Gildii i mam dwie wiadomości, jak to zwykle bywa: jedna dobra i jedna zła. Dobra jest taka, że prawdopodobnie jako rezultat wstrząsającej "afery bonbelkowej" otrzymałem komiksy umieszczone w dokładnie 38,7 bąbelkach - troche mało i na dodatek 6 było zgniecionych (stąd wartość po przecinku), ale miejmy nadzieję, iż jest to zwiastun powrotu Gildii do dobrego obyczaju zabezpieczania komiksów. Zła wiadomość jest natomiast taka, że prawdopodobnie w Gildii na drugi etat zatrudnił się bezlitosny Cyrklowiec ze sklepu Egmontu, ponieważ na tylnej okładce WKKMa mam kilka śladów będących niechybnie efektem rzutów cyrklem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1208 dnia: Czerwiec 02, 2014, 05:48:53 pm »
Zła wiadomość jest natomiast taka, że prawdopodobnie w Gildii na drugi etat zatrudnił się bezlitosny Cyrklowiec ze sklepu Egmontu, ponieważ na tylnej okładce WKKMa mam kilka śladów będących niechybnie efektem rzutów cyrklem.

Muszę napisać do nich, żeby mi podali kiedy ten gość ma wolne - wtedy złożę zamówienie.

Offline graves

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1209 dnia: Czerwiec 02, 2014, 05:50:05 pm »
Ja otrzymałem paczkę z Gildii w czwartek (teraz czekam na jeszcze jedną). Komiksy były zwyczajnie obwiązane bąbelkami i włożone w standardowe "składane" pudełko. Żadnych nadzwyczajnych zmian.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1210 dnia: Czerwiec 02, 2014, 06:01:30 pm »
Zamawiałem ostatnio na gildii brakujący tom WKKM i wszystko przyszło świetnie zabezpieczone - więc jak ktoś nie może zdobyć egzemplarza w zadowalającym stanie, to sklep gildii jest zacną alternatywą.

Laurkę chciałbym jednak wystawić sklepowi literacka.pl. Tak dobrze zabezpieczonych komiksów nie kupiłem jeszcze nigdy, a koleś z cyrklem najwyraźniej do nich nie zagląda. Cieszy zwłaszcza, że jeden komiks miał być na prezent i trochę się bałem o stan. Także tego, mam swojego faworyta.  :biggrin:

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1211 dnia: Czerwiec 02, 2014, 06:05:54 pm »
Ja otrzymałem paczkę z Gildii w czwartek (teraz czekam na jeszcze jedną). Komiksy były zwyczajnie obwiązane bąbelkami i włożone w standardowe "składane" pudełko. Żadnych nadzwyczajnych zmian.

Mam podobnie, paczkę otrzymałem w zeszłą środę, komiksy też miałem obwinięte w bombelki. Stan komiksów - ideał.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1212 dnia: Czerwiec 02, 2014, 06:41:23 pm »
Zła wiadomość jest natomiast taka, że prawdopodobnie w Gildii na drugi etat zatrudnił się bezlitosny Cyrklowiec ze sklepu Egmontu, ponieważ na tylnej okładce WKKMa mam kilka śladów będących niechybnie efektem rzutów cyrklem.
Ja tam niebawem zamówię paczkę i mam nadzieję, że w ekipie pakującej będzie bąbelkowiec i nie będzie cyrklowca. Kartonowiec to podstawa. Mam nadzieję, ze będzie miał zmianę z bąbelkowcem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1213 dnia: Czerwiec 02, 2014, 07:09:45 pm »
Kartonowiec to podstawa. Mam nadzieję, ze będzie miał zmianę z bąbelkowcem.

Dobry kartonowiec i bąbelkowiec, to podstawa porządnej ekipy pakującej. Gorzej, jeśli wśród nich jest maniak sadysta-cyrklowiec. W takim sklepie przyjmując do pracy, powinni robić jakieś testy psychologiczne, jak potencjalny pracownik zachowuje się będąc sam na sam z książką itp.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1214 dnia: Czerwiec 02, 2014, 07:52:47 pm »
W maju Bonito zrobiło mi niemiłą niespodziankę i zamknęło większość punktów odbioru (w tym mój).
W czerwcu zaś profit24 podniósł cenę minimalnego zamówienia, w celu załapania się na darmowy paczkomat.
Ciekawe co będzie w kolejnych miesiącach...aktualnie trafiło na akurat dwa sklepy, gdzie regularnie wydawałem zarobione pieniążki.
A teraz? Nie mam wyboru, będę musiał chyba rzadziej składać zamówienia, bo przyzwyczaiłem się do darmowych dostaw :???:


 

anything