trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:46:01 am »
Cytat: "pitupit"
a ja blueberry'go za 7 pln w kolporterze nabyłem , gdzie można dostać inne rzeczy wydane przez podsiedlika za tę cene....zerknijcie do kolporteruf w swoim rewirze

ta... oprócz piętego tomu, czyli wszystkiego z ostatniego rzutu PRiski
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Borys

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 10, 2004, 07:16:28 pm »
Mam pytanko. Wszystko wskazuje na to, ze w przyszłym tygodniu przeprowadzam sie do Kłodzka. Wie ktoś może, czy jest tam jakaś księgarnia z komiksami, czy tez będę musiał zapychać po nie do Wrocka albo Nysy?
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Tomk_eR

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 13, 2004, 12:32:18 pm »
no dobra!
a Poznań?
czy oprócz Druha jest jakaś dobra komixarnia w Pozku? (empik to zbyt mały wybór więc mi nawet o tym nie piszcie)

a antykwariaty?

lepiej wyć do księżyca
niż szczekać za sforą psów

charly

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 13, 2004, 01:25:49 pm »
W Poznaniu jest kilka wartościowych księgarń. Polecam Liber. Adresy znajdziesz na stronie wydawnictwa Twój Komiks. Przy okazji, bez względu na to gdzie mieszkacie, warto robić zakupy przez internet. Często jest taniej, niż w zwykłej księgarni. Np. komiksy Twojego Komiksu w sklepie wydawnictwa kosztują zawsze o 15% taniej, nie licząc dodatkowych promocji, a od 10 szt. wysyłka gratis. Także w Merlinie robią czasami promocje.

Gilbaert

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 13, 2004, 02:58:36 pm »
pytanie tylko czy wszyscy chcą kupować komiksy Twojego Komiksu, a macie jakieś inne?
w skrócie: Wszyscy już wiedzą że sklep on-line Twojego Komiksu jest rewelacyjny, wspaniały, z przepięknym interfejsem itd. Wiemy też że są tam rózne promocje, konkursy itd. Informują o tym główne strony serwisów komiksowych. Na forum już chyba nie trzeba tego robić - bo to jest nachalna reklama, a to jest forum dyskusyjne a nie powierzchnia reklamowa. Charly masz już swój temat tam sobie wrzucaj takie teksty. Albo załóż sobie jeszcze jeden np. "Sklep on-line Twojego Komiksu i jego promocje".
Tomk_eR wyraźnie chce iść do namacalnego sklepu. Jak będzie chciał kupić komiksy Twojego Komiksu w super promocji przez sieć to sobie już trafi do Waszego sklepu.
pzdr

Offline graves

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 13, 2004, 03:27:41 pm »
bo trzeba sobie zadać pytanie: Czy komiksy Twojego Komiksy to Moje komiksy :roll:  :P
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Macias

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 13, 2004, 04:51:37 pm »
Cytat: "graves"
bo trzeba sobie zadać pytanie: Czy komiksy Twojego Komiksy to Moje komiksy :roll:  :P
moje nie bardzo :)
ja zaczalem inwestowac w lokalny sklep komixowy,mimo ze mam dalej niz do matrasow itp.a przez inet nie qpuje bo mi sie nie oplaca.

Offline Maciej

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 14, 2004, 12:15:58 pm »
Gilbaert, co to? Niekiziatsu z Czarlitsu?? Tajoooj...

Uzbierło mi się sporo komiksowych zległości, więc ... chyba Imago?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 14, 2004, 03:01:06 pm »
z imago jest tyl;ko jeden problem...
zero znizek :(
jak podliczylem-bawiac sie w internetowe zamowienia zamowilem z kilku miejsc min ze sklepu twojego komiksu :) - to najtaniej wyszedl merlin za nim zaraz komikslandia warszaska
tylko wszytsko w obu przypadkach zalezy od wielkosci zamowienia...

Offline nori

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 17, 2004, 07:16:44 am »
jak to ? kupowalem w imago i dali mi 10% znizki, a ich klientem jestem dwa razy do roku...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Anonymous

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 17, 2004, 08:18:07 am »
Cytat: "nori"
jak to ? kupowalem w imago i dali mi 10% znizki, a ich klientem jestem dwa razy do roku...


a gdzie jets na stronei ze jest znizka?
ja chcialem zamowic przed swietami wielkanocnymi
i dupa
merlin mial komikslandia tyz a imago niet..

Offline Fenrir

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 17, 2004, 12:18:12 pm »
Jakis czas temu byl news, zdaje sie na Wraku, mowiacy ze komikslandia zacznie sprowadzac do swojego sklepu zachodnie pozycje. Cos z tego wypalilo ? Na ich stronie niczego nie znalazlem.

Offline nori

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 17, 2004, 01:03:07 pm »
"a gdzie jets na stronei ze jest znizka? "
na stronie imago DUZO nie ma, takze wszystkich pozycji ktore posiadaja w sprzedazy, najlepiej mail, telefon i nachodzic.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline turucorp

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 17, 2004, 01:21:40 pm »
Cytat: "nori"
"a gdzie jets na stronei ze jest znizka? "
na stronie imago DUZO nie ma, takze wszystkich pozycji ktore posiadaja w sprzedazy, najlepiej mail, telefon i nachodzic.


bo oni sa interaktywni, jak ktos czegos szuka to na majla sie zapyta i zdobeda i nawet poradzic sie mozna itd., na stronce tez tylko mala czesc towaru sie znajduje (o reszte pytac majlem) a Karol by chcial jak w hipermarkecie, do koszyka i do widzenia :roll:

Offline Kurczaczek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 17, 2004, 08:37:22 pm »
Cytat: "Tomk_eR"
no dobra!
a Poznań?
czy oprócz Druha jest jakaś dobra komixarnia w Pozku? (empik to zbyt mały wybór więc mi nawet o tym nie piszcie)

a antykwariaty?


Odkad upadl Epik nie ma dobrej komiksiarni u nas w Poznaniu- najwiekszy wybor jest chyba w ksiegarni na Starym Rynku (bodajze Akapit), ale tam zero znizek. Najtaniej Cie wyniesie zamawianie z komiksiarni, albo komikslandii, ale tylko przy duzych zamowieniach. Ja tak robie odkad nie ma gdzie kupic namacalnie z rabatem.
...

 

anything