Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 11, 2008, 10:32:04 am »
Spokojnie, przeglądnąłem wiele stron wyrzuconych przez gogle, ale akurat szkoliłem się w języku synów albionu, rodu germańskiego i makaroniarzy, stąd też postanowiłem poprosić grzecznie o pomoc bardziej doświadczonych kolegów z popularnego portalu komiksowego  :D  

Wiedzialem, ze mozna na Was liczyć!

Raz jeszcze - DZIęKI!
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline turucorp

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #256 dnia: Marzec 11, 2008, 10:40:55 am »
Cytat: "Mefisto76"
Spokojnie, przeglądnąłem wiele stron wyrzuconych przez gogle, ale akurat szkoliłem się w języku synów albionu, rodu germańskiego i makaroniarzy

A wystarczylo wpisac po polsku: "sklepy komiksowe Paryż" i juz bys mial i tekst Hermana z Esensji i linke na forum Gildii
spoko, udanych zakupow.

Offline Otherside

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 27, 2008, 03:19:48 pm »
Witam

W przyszłym miesiącu wybieram się do Frankfurtu (nad Menem) - kojarzycie może jakieś sklepy komiksowe w okolicy? Jesli ktoś wie o nich coś więcej (np. które specjalizują sięw albymach europejskich , które w amerykańskich, gdzie jest najtaniej itp) chętnie opre się o te info tworząc swoją "mapkę turystyczną"

Pozdrawiam

Offline Robertos

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 10, 2008, 12:08:49 pm »
A tutaj ktoś kupował ????????? http://www.krainaksiazek.pl/ksiegarnia,m_products,c_67,komiksy.html  Ceny niektórych pozycji naprawde konkurencyjne  :D

Offline Ziemniakento

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 10, 2008, 12:28:12 pm »
wow 4 dyszki za 1001 Fables! Jak znam egmont to u nas wyjdzie tak samo tylko ze za 6

Offline yurek1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 10, 2008, 12:32:43 pm »
A tutaj ktoś kupował ????????? http://www.krainaksiazek.pl/ksiegarnia,m_products,c_67,komiksy.html  Ceny niektórych pozycji naprawde konkurencyjne  :D
ja tam kupuję. wybór co prawda nie powala, ale ceny baaaaaardzo konkurencyjne, plus realizacja zamówienia - jak na sprowadzane komiksy - błyskawiczna (ok. 2 tygodni).
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline ASX76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 10, 2008, 01:08:11 pm »
Czy orientuje się ktoś, gdzie można kupić "Aldebaran" i "Betelgeuze" LEO w: integralach, angielskiej wersji językowej, na papierze kredowym i HC? Chodzi mi o sklepy internetowe, a najlepiej takie, gdzie można zrobić zakupy "po polsku"...

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 10, 2008, 08:31:39 pm »
A tutaj ktoś kupował ????????? http://www.krainaksiazek.pl/ksiegarnia,m_products,c_67,komiksy.html  Ceny niektórych pozycji naprawde konkurencyjne  :D
ja tam kupuję. wybór co prawda nie powala, ale ceny baaaaaardzo konkurencyjne, plus realizacja zamówienia - jak na sprowadzane komiksy - błyskawiczna (ok. 2 tygodni).

a czy te rzeczy, które są na stronie są u nich dostępne na sklepie czy sprowadzają dopiero?

Offline KoZZ

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 10, 2008, 09:44:35 pm »
Sprowadzają dopiero. www.krainaksiazek.pl to jest ta sama strona internetowa co www.ksiegarnia.com.pl, która specjalizuje się w sprowadzaniu książek z amazonu i nie tylko. Jeszcze parę miesięcy temu faktyczne opłacało sie od nich sprowadzać komiksy, ponieważ mieli niską prowizję (10% procent ja zamawiałem od nich, jak zwiększyli do 20% to zrezygnowałem z usług, teraz jak widzę mają 25% :-?). Jak ktoś ma możliwość to lepiej samemu kupować na amazonie (lub podpinać się pod czyjeś zamówienie :))
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 09:47:14 pm wysłana przez KoZZ »
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 10, 2008, 09:49:42 pm »
w przypadku zamówień komiksów w języku angielskim przesyłka dochodzi w te dwa tygodnie co piszą czy bywają zamółki? :)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 09:53:42 pm wysłana przez wujekmaciej »

Offline KoZZ

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 10, 2008, 10:02:07 pm »
Jak ja zamawiałem to termin realizacji wynosił 3 -5 tygodni :) Ale dotrzymywali zawsze terminu, 4 tygodnie maksymalnie czekałem na paczkę.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline yurek1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 11, 2008, 05:49:03 am »
Jeszcze parę miesięcy temu faktyczne opłacało sie od nich sprowadzać komiksy, ponieważ mieli niską prowizję (10% procent ja zamawiałem od nich, jak zwiększyli do 20% to zrezygnowałem z usług, teraz jak widzę mają 25% :-?). Jak ktoś ma możliwość to lepiej samemu kupować na amazonie (lub podpinać się pod czyjeś zamówienie :))
nie mam karty kredytowej, nie jest mi do szczęścia potrzebna, a więc nie mam możliwości zamówić na amazonie. natomiast kraina książek wychodzi co najmniej bardzo konkurencyjna. wystarczy porównać choćby zapowiadanego prze egmont hellblazera:
http://www.krainaksiazek.pl/ksiegarnia,m_products,ksiazka,p_1174975,Original-Sins,9781563890529.html
42,35 zł
http://www.empik.com/original-sins,1322007,p
54,49 zł
http://multiversum.abc24.pl/default.asp?kat=45125&pro=209327
54,00 zł

przy czym w KK przesyłka darmowa kurierem od 150 zeta, w empiku kurier darmo od 100 zera, w multiversum zawsze 10 zeta przesyłka (poczta).
w KK czas oczekiwania to 2 tygodnie (przynajmniej ja jeszcze dłużej nie czekałem), w empiku różnie (zdarzało się od 2 tygodni do ponad miesiąca), w multiversum zależy, jak się trafi na dostawę, bywa że od razu, bywa że grubo ponad miesiąc.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 11, 2008, 09:14:42 am »
czy wiecei gdzie mozna kupic blueberrego wydanego u nas przez ale komiks? chyba jest tego deficyt...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 11, 2008, 10:55:51 am »
czy wiecei gdzie mozna kupic blueberrego wydanego u nas przez ale komiks? chyba jest tego deficyt...

jeśli chodzi o te podsiedlikowe wydania to jakieś ostatki widziałem w zeszły weekend w poznańskim empiku na Placu Wolności :)


 

anything