Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 28, 2008, 11:26:54 am »
Polska.... ludzie się ciesza, że ich z szacunkiem gdzies traktują... spoko...
:)
Większe firmy wiedza, że nie mogą sobie pozwolić na stratę prestiżu i stać ich na dogodzenie klientowi. Bardzo miło wspominam wszelkie reklamacje w USA. Przychodzisz do sklepu z paragonem i od razu wymieniają, żadnych pytań, żadnego śledztwa, a u nas poza zbiorczym Transmetropolitanem z merlina nie udało mi się jeszcze wymienić/oddać niczego bez problemu.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 30, 2008, 01:29:53 pm »
Czy ktoś może mi polecić jakieś sklepy komiksowe, ew. antykwariaty w Wenecji? Google.it mi nie pomagają, bo nie znam za dobrze włoskiego. Z góry dzięki.
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Ziemniakento

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 30, 2008, 08:38:14 pm »
Właśnie dzięki sklepowi Incal dowiedziałem się, że Liga Obrońców Planety Ziemia to komiks kierowany głównie do dzieci. Dla tych co nie mają to znaczy, że będą mieli przy zakupie bonusy. Jak i paru innych komiksach ofkoz

Offline Julek_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 30, 2008, 09:50:21 pm »
Czy ktoś może mi polecić jakieś sklepy komiksowe, ew. antykwariaty w Wenecji? Google.it mi nie pomagają, bo nie znam za dobrze włoskiego. Z góry dzięki.

Jej, jak ja byłem w Wenecji to ostatnię rzeczą o której myślałem były komiksy. To piękne miasto i ani tabuny turystów, ani gołebię, ani setki ekskluzywnych sklepów tego nie zmienią :)

Byłem kilka razy i zapachu nie spostrzegłem. Szczurów nie pamiętam.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2008, 10:48:05 pm wysłana przez xDrugiejSzansy »

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 30, 2008, 10:43:59 pm »
plus szczury wielkości psów i smród jak ze ścieku
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwiec 03, 2008, 09:28:22 am »
Dzięki za refleksje na temat Wenecji. Szykuje się wyjazd bez zdobyczy komiksowych. Chyba że na cosik trafię przypadkowo.
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki


Offline sewcio

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #307 dnia: Lipiec 17, 2008, 06:04:51 pm »
Zachęcam do dokładnego przeszukiwania empików ;-) Dziś udało mi się nabyć "Przygody Stanisława z Łodzi" za 99 gr (cena detaliczna 34 zł)

Offline yurek1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 24, 2008, 10:11:16 am »
muszę po raz kolejny mocno pochwalić Krainę Książek. nie dość, że przesyłka - jak zwykle - terminowa i niskie ceny, to przy okazji zamówienia, które dotarło do mnie dzisiaj okazało się, że dostałem bardzo miły prezent. otóż jakiś czas temu zamawiałem u nich pierwszy tom Oldboya, który wtedy był nieosiągalny i musiałem zrezygnować z niego. tymczasem do ostatniej paczki ów tom został mi dodany w postaci darmowego bonusu! to bardzo miłe i świadczy o - wcale nie tak ostatnimi czasy częstym - dobrym podejściu do klienta. polecam zatem tym bardziej gorąco. :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Julek_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #309 dnia: Lipiec 24, 2008, 01:17:37 pm »
muszę po raz kolejny mocno pochwalić Krainę Książek. nie dość, że przesyłka - jak zwykle - terminowa i niskie ceny, to przy okazji zamówienia, które dotarło do mnie dzisiaj okazało się, że dostałem bardzo miły prezent. otóż jakiś czas temu zamawiałem u nich pierwszy tom Oldboya, który wtedy był nieosiągalny i musiałem zrezygnować z niego. tymczasem do ostatniej paczki ów tom został mi dodany w postaci darmowego bonusu! to bardzo miłe i świadczy o - wcale nie tak ostatnimi czasy częstym - dobrym podejściu do klienta. polecam zatem tym bardziej gorąco. :)

Przychylam posta  :)

Offline tranway

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #310 dnia: Wrzesień 04, 2008, 01:48:49 pm »
Wiem, że zaraz psy na mnie powiesicie, ale no swoje usprawiedliwienie powiem, że znowu nie działa opcja "Szukaj".

Na dniach wybieram się do Pragi i oczywiście z chęcią zaszedłbym podczas zwiedzania do sklepów z komiksami. Kojarzę, że była już o tym mowa na forum, i wspomniano o niezgorszym tam sklepie.
Podczas google'owania znalazłem "Comic Centrum" Na Stepanska 36 i "Krakatit" na Jungmannova 14. Znane są Wam te sklepy? Co mają w swojej ofercie?

Za wszelkie informacje (nawet te połączone z wieszaniem na mnie psów) będę wdzięczny....

Gilbaert

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #311 dnia: Wrzesień 04, 2008, 06:24:34 pm »
ten na stepańskiej ma dużo amerykańskich zeszytówek, przynajmniej miał jak byłem tam kilka lat temu.
#Na przeciwko jest Kino Luzerna i w pasażu przylejonym do niego jest księgarnia gdzie kupisz większośc tego co obecnie ukazuje się w czechach.
Byl jeszcze sklep na ulicy Caslavskiej (ale nie wiem czy jeszcze jest) i tam było wszystkiego (czeskie, amer., francuskie) po trochu.

Offline turucorp

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #312 dnia: Wrzesień 04, 2008, 06:32:54 pm »
Byl jeszcze sklep na ulicy Caslavskiej (ale nie wiem czy jeszcze jest) i tam było wszystkiego (czeskie, amer., francuskie) po trochu.

chyba jeszcze jest: "Seqoy" (Seqoy -Knihkupectvi Caslavska, Caslavska 15, Prague 3-Zizkov) wprawdzie daleko od centrum, ale warto ;-) . Oprocz tego praktycznie w kazdej wiekszej ksiegarni w centrum miasta sa dzialy komiksowe.

Offline maxim1987

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #313 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:27:45 pm »
Czy ktoś mógłby polecić mi jakieś sklepy z komiksami we Lwowie (ew.inne miejsca gdzie takowe nabyć można)?

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #314 dnia: Wrzesień 05, 2008, 10:40:20 am »

 Zainteresowanych informuję, że podczas tygodniowego pobytu na Krecie znalazłem jedynie kilka Kaczorów Donaldów, chociaż podczas spacerowania po centrum Iraklionu trafiłem akurat na sjestę i wiele księgarń była zamknięta... Ale raczej nie uraczy się tam nic ciekawego  :p :p :p
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!