Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1065784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 05, 2008, 02:50:04 pm »
Zainteresowanych informuję, że podczas tygodniowego pobytu na Krecie znalazłem jedynie kilka Kaczorów Donaldów, chociaż podczas spacerowania po centrum Iraklionu trafiłem akurat na sjestę i wiele księgarń była zamknięta... Ale raczej nie uraczy się tam nic ciekawego  :p :p :p


Ja też byłem w tym roku. 2 tygodnie. No wlasciwie 13 dni. I znalzałem calkiem sporo. Kilka Wolverinów, Marvel Zombies, Superman jakiś, Batman/Superman, LuckyLuke, Ultimate Spider-Man. Większośc w oryginale, choć Lucky byl po grecku. Chyba nie uświadczyłes tego z powodu wspomnianej sjesty :)

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #316 dnia: Wrzesień 05, 2008, 06:15:17 pm »
Ja też byłem w tym roku. 2 tygodnie. No wlasciwie 13 dni. I znalzałem calkiem sporo. Kilka Wolverinów, Marvel Zombies, Superman jakiś, Batman/Superman, LuckyLuke, Ultimate Spider-Man. Większośc w oryginale, choć Lucky byl po grecku. Chyba nie uświadczyłes tego z powodu wspomnianej sjesty :)

A faktycznie - widziałem Lucky Lucka pisanego tą "grecką cyrylicą", ale to było w zwykłym kiosku z gazetami, na takim - nazwijmy to umownie - "komiksowym stojaku"  :lol:
Miałem nadzieję znaleźć np. Thorgala po grecku, ale to chyba płonne nadzieje były...

Czy tego typu pozycje widziałeś tam może gdziekolwiek?
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #317 dnia: Wrzesień 05, 2008, 06:44:16 pm »
Thorgala żadnego nie widziałem.

Offline tranway

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #318 dnia: Wrzesień 13, 2008, 03:44:58 pm »
Informacyjnie dla potomnych napiszę, że w Pradze sklep na Stepanskiej 36 już niestety nie istnieje.
Za to w "Krakatit" na Jungmannovej 14 jest spory dział z komiksami - niestety tylko rodzime wydania. Ale kolekcjonerzy zapewne znajdą coś dla siebie, a cała reszta może się przekonać jak wygląda rynek komiksowy w Czechach....

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #319 dnia: Wrzesień 17, 2008, 03:42:29 pm »
witam!
orientuje się ktoś może gdzie w Poznaniu można kupić w tej chwili 'Niczym aksamitna rękawica odlana z żelaza' (w Kik-u i Druhu nie mieli jeszcze) ?? z góry dzięki za odpowiedz.
ELO

Offline tolman

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 20, 2008, 09:32:19 am »
Na dworcu centralnym w Warszawie w salonie prasowym Relay przy kasach głównych można zakupić antologię najlepszych komiksów wojennych.
Link do Amazona:
http://tinyurl.com/46ns2z
Niestety nie zwróciłem uwagi na polską cenę.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 20, 2008, 11:12:30 am »
Na dworcu centralnym w Warszawie w salonie prasowym Relay przy kasach głównych można zakupić antologię najlepszych komiksów wojennych.
Link do Amazona:
http://tinyurl.com/46ns2z
Niestety nie zwróciłem uwagi na polską cenę.

W Krakowskim Matrasie na Rynku też można to kupić za jakieś 50-60 złociszy. Podobnie jak Njlepsze Komiksowe Horrory z tej samej edycji.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #322 dnia: Październik 20, 2008, 08:50:28 pm »
skończyłem serię XIII i chciałem uzupełnić zaległości w serii yans. niestety zauważyłem że większość albumów z egmontu jest wyprzedanych a spekulanci życzą sobie za nie jakieś chore ceny. czy ktoś ma pomysł gdzie w warszawie można jeszcze szukać tych komiksów?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #323 dnia: Październik 20, 2008, 10:57:32 pm »
Wiesz co mam dobrą radę. Kup sobie tylko tomy 1-5 Yansa. Reszta jest w najlepszym wypadku średnia:/ Szkoda kasy.
Ogólnie to przeczytałem kolejne tomy wypożyczając je z Mediateki we Wrocławiu. I to było najlepsze co można było z Yansami zrobić. Przeczytac-zapomnieć  :badgrin:
Zaraz przyjdzie Mefisto i napisze co innego hehe

Offline Mefisto76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #324 dnia: Październik 21, 2008, 07:59:15 am »
Zaraz przyjdzie Mefisto i napisze co innego hehe

Death -co Ty za głupoty tu opowiadasz pod moją nieobecność?!  :badgrin:

Fresh - nie słuchaj go, Yans jest zajebisty cały, ale to na pewno wiesz - wprawdzie jedną z największych zagadek jest dla mnie, dlaczego najbardziej nieosiągalną pozycją jest wydanie egmontowskie PLANETY CZARóW, faktycznie najsłabsza część serii, które poniżej 'stówy" nabyć się praktycznie nie da, ale moim zdaniem mieć i tak trzeba  :) Tak samo rzecz się ma z egmontowymi MUTANTAMI Z XANAI - nawet na allegro widziałem to chyba w ogóle ze dwa razy (!), tego nie ma po prostu nigdzie, ale już "następnych w kolejce" GLADIATORóW kupisz bez trudu za kilkanaście złotych... Dziwne to wszystko. W krakowskim FANKOMIKSIE kupisz np. bez problemów TęCZOWą PLAGę, w przystępnej cenie.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Damian xyz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 21, 2008, 08:37:00 am »
Poszukaj w Matrasie. Jeśli nie mają w salonie to mogą sprowadzić z innego. Ja niedawno widziałem Mutantów z Xanai, tylko teraz nie wiem czy w Łodzi czy Katowicach.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #326 dnia: Październik 21, 2008, 10:20:17 am »
Death -co Ty za głupoty tu opowiadasz pod moją nieobecność?!  :badgrin:

A nie mówiłem?  :D

jedną z największych zagadek jest dla mnie, dlaczego najbardziej nieosiągalną pozycją jest wydanie egmontowskie PLANETY CZARóW, faktycznie najsłabsza część serii, które poniżej 'stówy" nabyć się praktycznie nie da, ale moim zdaniem mieć i tak trzeba  :)

Ogólnie to jeśli ktoś chce tylko przeczytać a nie miec album na półeczce to sobie może kupić 7, 8 (może 9 też) nr Świata Komiksu i ma za małą flotę:) Chyba że te Światy z Yansem też są drogie...

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #327 dnia: Październik 25, 2008, 10:13:44 am »
dzięki za odpowiedź w sprawie yansów. niestety w matrasie przy al.JP2 uzyskałem info że już nie ma możliwości sprowadzania pozycji z innych księgarni bo system komputerowy przestał funkcjonować. a edyne komiksy jakie tam znalazłem były upchnięte do kartonu i wstydliwie schowane gdzieś w kącie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 03, 2008, 07:24:26 pm »
czy ktoś wie kiedy w CK będą fistaszki?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 03, 2008, 08:39:21 pm »
ponoc w poniedzialek
pozdro 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!