Autor Wątek: Rady dla początkujących  (Przeczytany 4976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dagobert

Rady dla początkujących
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2004, 02:07:03 pm »
To wy nie widzieliści taniego i zajebistego bitewniaka z wypasionymi figsami  :D KONFONTACJA RULEZ  :D osobiście jak tylko zobaczyłem sobie troche figurek ze od razu się nawróciłem na konfrontacyjne farbki i pędzel :twisted:
http://www.rackham-store.com/
Po więcej szczegółów zapraszam na forum Konfrontacji. Odpowiemy na każde pytanie i nikogo nie zjemy  :twisted:
Pamiętaj bitewniaki GW to przeżytek minionej epoki :P

Offline Cagliostro

Rady dla początkujących
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2004, 11:29:22 am »
a poza tym do konfry są też karty, takie jak do karcianek, więc łączysz przyjemne z pożytecznym :D

Offline SeeMoon

Rady dla początkujących
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2004, 12:28:30 pm »
KULT moze i umarl ale jak bys znalazl partnerow do gry i sciagna skas karty - na bank sa dostepne w wawie to polecam

Sam gram kilka latek i stwierdam (krojcie mnie fanatycy innych systemow) ze nic nie ma takiego klimatu, a jak jaszcze przemawiaja do ciebie ilustracje to nic tylko grac.

PS: zamiast odpychania uzywajcie slowa poswiecam (gdzies to wyczytalem - pewnie gdzies na gildii), rewela.
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Durgh

Rady dla początkujących
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 24, 2004, 12:45:01 am »
Niedługo wybieram się do Krakowa (u mnie bida i jedyny sklep modelarski, żadnych figurek ni ma , a Barda nie uświadczysz) i zobaczymy czy mają tam Konfontacje. Wiem, że Kulta mieli na pewno, ale gdzieś tu na forum ostatnio wyczytałem, że zaczyna brakować niektórych kart z dodatków.

 

anything