Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Galeria LotR-a

(1/265) > >>

Rav-SD:
Ponieważ ankieta wypadła pomyślnie i wszyscy tryskają entuzjazmem zakładam temat.
Zasady Galeri:

a) Wklejamy tylko zdjęcia LOTR-a, mogą być też makiety itp
b) Bez linków(sorry modemowcy :P )
c) Komantarze jak najbardziej widziane, ale nie wstulu "wow podoba mi się" tylko wyśilcie mózgownice i piszcie coś kąkretnego.
d) Nie naśmiewamy się z "inaczej pomalowanych figsów".


Z mojej storny dodam, iz będe kasował of-topy bezlitosnie oraz przypadki łamania regulaminu, który ma na celu trzymanie tematu w spójności i na odpowiednim poziomie.

Rav-SD:
O to pare moich ulubinych figsów. Narazie painted by GW ale jak wkońcu dorwe cyfrówke to zamieszcze troszke swoich dzieł :DMoja ulubina postać w całym filmie. Książka to już inna para kaloszy.Piękne figsy pełne dostojeństwa, idelanie wyszły GW IMO.Mag z klimatem. Nic dodać nic ująć :)Ah ten proporzec Rohanu, dlamnie cudo :)To sam co w przypadku Gondoru.IMO lepszy niż ten w filmie. Figurka bardzo udana choć nie wiem czy będe zbierał Morie ale Trolla kupie choćby po to by mieć.Kolorystyka powala, wpełni udana frakcja.No commennt :)

Rav-SD:
To dzięki Sciborowi znalazłem te Dioramki :)Moim zdaniem full wypas. Nie ma się do czego przyczepić, czysty profesjonalizm. Jestem pod wielkim wrażeniem :)

mic:
Dioramki mistrz, tylko upajac oczy takim widokiem :)  ale ja sie przyczepie ;)  - czy waszym zdaniem nie lepiej wygladalaby gdyby postacie pozbawione byly podstawek?? no chyba ze to jakas "interaktywna" dioramka, ale to tylko takie małe spostrzezenie. ogolnie 10/10.
pozdrawiam

drachenfeles:
zgadzam się, podstawki trochę psują ogólny obraz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej