trawa

Autor Wątek: Galeria LotR-a  (Przeczytany 315375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 22, 2005, 11:22:12 am »
wystarczy jeden link do tego samego serwisu.

Offline Neo

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 11, 2005, 08:23:15 pm »
Witam!
No to teraz ja pochwale się paroma moimi figurkami. Zdjęcia są troszke za ciemne ponieważ były robione na szybko podczas turnieju.

Upiory:
http://www.lotr-opole.nsf.pl/photos/rsz_26.jpg

Saruman I Grima
http://www.lotr-opole.nsf.pl/photos/rsz_25.jpg

Pozdrawiam i prosze o ocenki  :)
img][/img]

Offline drachenfeles

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 11, 2005, 09:03:38 pm »
No klasa, upiory na modłę GW mi się nie podobają ale technicznie poziom wysoki.

Offline Viruk

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 11, 2005, 11:49:35 pm »
Bardzo fajne upiorki, Neo. Schemat GW mi akurat odpowiada. Uważam, że figurki wyszły super, szczególnie szaty prezentują się wyśmienicie. Słabo widoczna jest zbroja, zwłaszcza tego z lewej, chętnie bym zobaczył dokładniejsze zdjęcie. Grima i Saruman też malowani w klasycznym schemacie, ale poziom równie wysoki. Zwłaszcza Saruman - zdaje sobie sprawę ile jest roboty przy cieniowaniu szat na biało. Ogólnie poziom malowania wysoki, gratuluję porządnej roboty 8)  Pozdrawiam!
Mitril nadchodzi

Offline drachenfeles

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 12, 2005, 08:17:02 pm »
Saruman rządzi, z bólem muszę przyznać, że jest znacznie lepszy od mojego

Offline KędzioR_vo

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 13, 2005, 09:46:48 am »
chyba gdzieś już te figurki widziałem ;)
i chyba mi się podobały, z pewnym zastrzeżeniami  :D  (teraz dałeś mniejsze fotki  :p )

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline KędzioR_vo

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 15, 2005, 05:35:41 pm »
witam znów, teraz przedstawię efekty moich ostatnich prac malarskich...

w końcu skończony Gothmog na początek...
tarcza dorabiana...
fotki nie są idealne, ale sprawdzaliśmy brata aparat ;)


Gothmog z morannońskimi kumplami

zbliżenie na pyszczek Gothmoga  8)

nu i większa ekipa


a teraz balista z zestawu Zvezdy "Siege Machines", moim zdaniem idealna jako skorpion Easterlingów (na razie brak jej obsługantów, więc opstrykana z orkami ;) )


podsztawka z jakiejś zakrętki, oszlifowana itp :)

nu i tyle, proszę o komentarze, zwłaszcza o konstruktywną krytykę  8)  :D

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Herudaio

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 15, 2005, 05:54:24 pm »
Gothmog fajny zwłąszcza Warg Ci dobrze wyszedł
Trochę dziwna jest ta głowa Morannona zrobionego z minnasa (tego "niebieskiego") ale to może kwestia zdjęcia bo nie widać szczegółów
A balista <mniam> trochę duża ale to raczej kwestia tego że siege bow jest IMO za mały :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline CINEK

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 15, 2005, 06:58:15 pm »
Nieśle nieźle, war jest świetnie wycieniowany, a zwłąszcza głowa i "grzywa" :D , fajna tarcza, a zbroja wydaje mi się za bardzo czysta i zesrebrzona (nie wiem jak malujesz te srebne wykończenia czy na koniec pykam krawendzie lub cieniujesz od środka do zewnętrznych krawędzi bo nie widac tego ze zdjęcia, ale wydaje mi sie że pykasz krawędzie, co powoduje że widac przejścia - najpierw jest czarno, a później srebno od razu - ale to pewnie wina zdjęcia) :D .. ogólnie figurja 5/5... no ta podstawka - kamyki wyglądają jakby były niepomalowane :D

Balista jest po prostu świetna od początku do konca, fajnie wycieniowane drewo - przypomina faktura stare, solidne Gdańskie meble :D , ale wyglada na nową (może by jakies zadrapania, jakiś brudzik, przeciez to machina wojenna)... dobra wiem ... przesadzam... :D , ale musiałęm się do czegoś przyczepić, bo nie może ci wszytsko dobrze wychodzić... buhahahaha :D  (ps. naucz mnie tak malować :lol: )....
tak dalej

Offline Viruk

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 15, 2005, 09:48:38 pm »
Gothmog świetny, warg też super - futerko i sierść bardzo ładnie wycieniowane.. Bardzo fajnie wygląda to oko na tarczy. Podstawka też ładna. Chyba znowu upuszczałeś sobie krwi ;) , żeby uzyskać realistyczny efekt na mieczu :badgrin:
Balista też bardzo fajnie się prezentuje. Gdybym miał się do czegoś przyczepić, to do tego samego co CINEK - mógłbyś trochę ją "podniszczyć" ;)
Ale ogólnie malowanie jest na bardzo wysokim poziomie - gratuluję  8)
Mitril nadchodzi

Offline Wraith

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 15, 2005, 10:58:42 pm »
No Gothmog - Łowca głów. Fajny. Z konstruktywnej krytyki powiem tyle że ja bym nic nie zmieniał. Balista jest Easterlingów a nie orków wieć nie musi być zafajdana. Jest nowiutka prosto z Siege Workshopu (age of empires II) więc gdzie sie miała uszkodzić, nie?
iving is easy with eyes closed.

Offline +Legolas+

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 16, 2005, 06:47:05 am »
Też tak sądze, warg ci wyszedł bardzo fajnie, Gothmog też-tylko szkoda że ich nie pokazałeś na stronie Barcia. ;)
ttp://s8.bitefight.pl/c.php?uid=34953

Offline Lugburc

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 16, 2005, 08:34:28 am »
Kędzior, świetna robota!
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Kalins

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 16, 2005, 09:34:31 am »
Kędzior - naprawdę dobra robota, a szczególnie balista robi wrażenie.
Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline KędzioR_vo

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 16, 2005, 12:34:03 pm »
dziękuję, dziękuję, to teraz się zaczynam tłumaczyć ;)

ad.1. Zbroja Gothmoga - na fotce wyszła właśnie dziwnie "wysrebrzona", chociaż to też zależy od ujęcia. Sądzę, że to przez lampę w aparacie - krawędzie jakoś za mocno odbiły światło ;) w rzeczywistości srebra jako takiego nie widać, jest pokryte zaleciałościami brązu, rdzy, brudu :)
ad.2. Kamyki - hehe, Cinek, cieszę się, że uznajesz je za niepomalowane. To oznacza, że realistycznie je pomalowałem  :lol:  zwłaszcza, że dwa mniejsze to kawałki gipsu, a ten jeden duży to żwir zabrany okrutnie z akwarium mojego żółwia :) a kolor jego kolor bazowy to był brąz ;)
ad.3. Miecz i krew - tym razem nie jestem do końca zadowolony z efektu, hehe, ale pocieszacie mnie ;)
ad.4. Balista - też się cieszę :D a zadrapania i takie tam na drewnie? no chyba nie miałem jej w krwi taplać  :p  poza tym, dlatego to jest balista Easterlingów - dla orków byłaby zbyt ładna ;) w kwestii jej wielkości - sądzę, że jest dobra, a właśnie siege bow orków jest za mały - Herudaio ma rację
ad.5. do Legolasa -> na stronie Barcia też są  8)  

jeszcze raz dzięki

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


 

anything