Autor Wątek: Galeria LotR-a  (Przeczytany 308961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Corum

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 03, 2004, 06:18:35 pm »
To pomaranczowe to sciany w moim domu :)
Te niewyrazne szare to albo oslawiony Kamień (okragle cos) albo dodawane do kolekcjonerskiego FotRa figurki rzezb Anariona i Isildura.

Offline MiszkA

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 03, 2004, 06:42:12 pm »
Hmm, Corum, figurki  do gry w sam raz i raczej nic ponadto...
Trochę niedopracowane zbroje u rycerzy, elementy metaliczne sa chyba nieco zbyt 'nijakie'.

Jeszcze jedna uwaga - malujesz chyba zbyt gęstą farbą, co bardzo widać, przede wszystkim na zblizeniu KoDA.

Ale ogolnie modele pomalowane wiecej niz przyzwoicie  ;)
G: 3248856

Offline Lord_Masciarz

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 03, 2004, 06:50:32 pm »
Cytat: "Corum"
To moze i ja sie pochwale:

Knight of Dol Amroth
Imrahil
Elrohir i elfy
Uruk-hai z Nazgulem

poprawilem linki :P



Eee eee
supper (pochwal się na sródziemiu)
Gondor 8/10  dobrze ale zbroja taka chrop[owata i miecze (blee)
Elfy 6/10 - jeszcze nie dokoćzyleś (czyż nie)
Zło a 7+/10 -bo tak :P
Jest to napewno ponad podstawowe malowanie
Dopier... się tylko do podstawek mianowiće te chropy na tym brązowym pasku

Wiem wiem... mi też kilka razy takie wyszły... szybko je poprawiłęm

A takich właśnie chrop i niedociągnięć jakie u ciebnie wiedać, ja tego nie cierpie.
 mam was w... znaczy się jak chcecie pogadać to piszcie na GG2375154


http://www.gracz.com.pl/ -> Najlepszy i najtańszy sklep internetowy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1491768

Offline Corum

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 03, 2004, 07:58:19 pm »
Cytat: "MiszkA"
Hmm, Corum, figurki  do gry w sam raz i raczej nic ponadto...

I dokladnie po to sa - nie mam ambicji ani talentu by wygrywac w konkursach malarskich. Chcialbym tylko, by jednostki jak najlepiej prezentowaly sie na polu bitwy.
Cytuj
Trochę niedopracowane zbroje u rycerzy, elementy metaliczne sa chyba nieco zbyt 'nijakie'.

To dziwne, bo kazdy element zbroi lightningowany jest trzema kolorami srebra. Postaram sie jakos to poprawic w kolejnych modelach.
Cytuj
Jeszcze jedna uwaga - malujesz chyba zbyt gęstą farbą, co bardzo widać, przede wszystkim na zblizeniu KoDA.

o tak, to prawda - staram sie jakos hamowac, ale nie zawsze mi sie to udaje...
Cytuj
Ale ogolnie modele pomalowane wiecej niz przyzwoicie  ;)

Dzieki wielkie :)

Cytat: "Lord_Masciarz"
supper (pochwal się na sródziemiu)

a po co? ;)
Cytuj
Dopier... się tylko do podstawek mianowiće te chropy na tym brązowym pasku

Jakby w czymkolwiek przeszkadzaly to bym je tepil. Na zywo w niczym nie przeszkadzaja wiec nie chce tracic czasu na takie rzeczy.

Offline jablko

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 04, 2004, 01:17:10 pm »
Mi sie bardzo podoba, nie mam zastrzezen, na pewno malujesz lepiej ode mnie .
Do boju jeźdźcy Theodena ! Włócznie pójdą w ruch, tarcze pójdą w drzazgi ! Dzień miecza, dzień czerwieni ! Nim wzejdzie słońce ! A teraz do boju ! Do boju ! Na zatracenie i po koniec świata ! Naprzód Eorlingowie ! "

Offline Encaitar

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 01, 2004, 12:51:10 pm »
Czytalem ostatni artykul na Srodziemiu, o robieniu zdjec skanerem, i postanowilem sprobowac. Oto pierwsze zdjecie mojego Elronda. Powiedzcie jak wam sie podoba malowanie.

PS. Zeby takie zdjecie zrobic to troszke trzeba sie nameczyc z wszystkimi ustawieniami itp. Na tym zdjeciu koniec miecza Elronda dotyka przez przypadek szyby skanera i taka plamka tam jest.

www.swiatmercedesa.republika.pl/a.html - tu jest zdjecie
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline KędzioR_vo

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 01, 2004, 01:06:26 pm »
Encaitar, sprawdź linka, bo wyskakuje błąd o nieistnieniu stronki
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Encaitar

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 01, 2004, 01:15:18 pm »
Wiem, wiem nie krzyczcie ;-) jak naprawie to dam znac

Ok juz powinno dzialac:

http://www.swiatmercedesa.republika.pl/a.html

dolozylem jeszcze Legolasa
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline ..::rafal::..

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 01, 2004, 07:29:28 pm »
fajne figurki ale powiedz mi jak zrobiłeś te zdjęcia skanerem bo ja też próbowałem i mi wyszło strasznie ciemno ( nic nie było widać tylko czarną plamę. wracając do figurek to dałbym im cień.
Jestem żołnierzem, walczę, gdzie mi każą i wygrywam, gdzie walczę." - gen. George Patton

Offline Encaitar

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 01, 2004, 07:44:22 pm »
Zrobilem tak: wzialem niewielkie pudelko (20cm x 5 cm x 5cm), pozbylem sie jednej scianki (tak zeby krawedzie byly rowne), przykleilem kawalek tasmy dwustronnej do jednej ze scianek prostopadlych do tej, ktorej sie pozbylem, przykleilem figsa do tej tasmy (jak najblizej szyby skanera, ale nie moze jej dotknac), zrobilem duuuuuzo prob z roznymi ustawieniami, az do zadawalajacego efektu (powiedzmy, ze Legolas to juz zadawalajacy efekt) i juz :) :-P
Wiem, ze bede mogl zrobic jeszcze lepsze (dokladniejsze zdjecia).

A wracajac do malowania to tego Legolasa malowalem juz jakis czas temu i wtedy jeszcze nie robilem takich rzeczy jak cieniowanie (wloski sa lekko cieniowane; Elrond ma cieniowana zbroje i plaszcz, ale plaszcza nie widac).

W niedlugim czasie zrobie taka mini galerie ze swoimi figsami to sie pochwale :)
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Haldir z Lothlorien

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 02, 2004, 07:54:31 am »
b]Mitril [/b] się zbliża


Offline potworek

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 02, 2004, 02:34:45 pm »
Bardzo ładne, tylko je wycieniuj (a głównie konia Gamlinga, Sarumana) i machnij na sztandarze Gamlinga takiego białego konika...
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline drachenfeles

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 02, 2004, 04:08:38 pm »
toobi wygląda to dobrze, masz całkiem pewną rękę. Poćwicz trochę cieniowanie suchym pędzlem i washem poczym wróć do tych figurek, myślę że spokojnie uzyskasz zadowalający efekt.

Offline Haldir z Lothlorien

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 02, 2004, 09:02:57 pm »
Cytuj
Moze ja tez sie pochwale tylko nie bardzo wiem czy mam czym przy takim poziomie  


Ej tam Toobi, bez kompleksów ;)

Jak porównam swojego Eomerka z figsami z GD to mine nachodzi jedna myśl... stryczek :D

nie no aż tak makabrycznie to ie jest :D, moim zdaniem ten Eomerek to jedna z moich najlepszych figurek, no może jeszce Borek CoWT,a le na razie nie ma zdjęcia ;)
b]Mitril [/b] się zbliża