trawa

Autor Wątek: Galeria LotR-a  (Przeczytany 308958 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pablo_von_kozlow

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1305 dnia: Grudzień 07, 2007, 12:04:41 pm »
młotek moze słoneczniki van goorka ale nie złoty demon  :)
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Darulus

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1306 dnia: Grudzień 07, 2007, 05:57:47 pm »
Sam zrobiłeś drzewko?

Offline minilol

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1307 dnia: Grudzień 07, 2007, 07:29:15 pm »
Fajne, jakby roślinność była bardziej urozmaicona to by mi się jeszcze bardziej podobało, co nie zmienia faktu, że cała dioramka i drzewko rox.

Offline Haldir z Lothlorien

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1308 dnia: Grudzień 07, 2007, 09:54:59 pm »
Tak Darku, drzewko to trochę poskręcanych ładnie spinaczy potem na to Milliput a na końcu kora z GS.
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1309 dnia: Grudzień 15, 2007, 02:56:40 pm »
Fajna dioramka, ale przydałyby się jakieś małe drzewka czy krzaki. Ładnie rozjaśniasz zielony kolor, ciekawa barwa wychodzi.

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1310 dnia: Styczeń 09, 2008, 10:36:26 am »
Kolejna porcja leśniaków, tym razem ostatnia. Dosyć się namalowałem elfów, czas  zwrócić się ku ciemnej stronie śmocy :badgrin:

Thranduil
Lorien Bowmen 1 przód
Lorien Bowmen 1 tył
Lorien Bowmen 2 przód
Lorien Bowmen 2 tył
cała zgraja

Offline Great_Evil

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1311 dnia: Styczeń 09, 2008, 12:15:21 pm »
ładne ^^
size=17]"Nie wystawiajcię się na 100% bohah, nigdy!
To NAPRAWDĘ jest kiepski pomysł"
[/size]

Offline Truten1

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1312 dnia: Styczeń 09, 2008, 04:50:54 pm »
Wreszcie ekstra Ci te cienciwy wychodzą :)
Reszta ok. Tylko te twarze takie, takie niebardzo jakoś. Może wina zdjęcia  :roll:

Offline Kalins

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1313 dnia: Styczeń 09, 2008, 08:42:37 pm »
Elfy jak cukiereczki, a twarze tak uduchowione jak to tylko elfy potrafią. Poważnie - śliczne figurki.  ;)

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Viruk

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1314 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:13:33 pm »
Może to wina zdjęcia (dostało im się fleszem), ale twarze wyglądają "płasko", nie widać rozjaśnień i kolor sprawia wrażenie zbyt jednolitego. Co do reszty, to wszystko mi się podoba, szaty po prostu rewelacja.
Thranduil ma podstawkę z MASu? Już go chyba widziałem jakiś czas temu - w każdym razie cud miód  8)

p.s.s zawsze mnie zastanawiało tło Twoich zdjęć :)  Czy to jest jakaś okładka z zeszytu? Ciekawie wygląda
Mitril nadchodzi

Offline Truten1

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1315 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:28:36 pm »
Cytuj
ale twarze wyglądają "płasko",


Właśnie to chciałem powiedzieć :)

Cytuj
zawsze mnie zastanawiało tło Twoich zdjęć Smile Czy to jest jakaś okładka z zeszytu? Ciekawie wygląda


Jak dla mnie wygląda wieśniacko  :badgrin:

Offline Matias

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1316 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:41:53 pm »
Elfiaki naprawdę niezłe, u Tranduil'a nie podoba mi się twarz, wydaje się jakbyś użył tylko dwarf flesha i trochę go rozjaśnił, za to pochwal się jak pomalowałeś jego płaszczyk bo IMO to najlepsza część jaka ci wyszła ;) .
G 2771074

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1317 dnia: Styczeń 10, 2008, 07:55:31 pm »
A owszem, twarze maluje Dawrf Fleshem, i rozjaśniam białym, nie chce mi sie kombinować z kolorami szczerze mówiąc :D

Podstawki były już gotowe, takie dostałem, nie wiem z jakiej firmy. Ale wiedomo, malowałem je sam.

Tło- jest jakie jest, kontrowersyjne troszke, jedni mówią że badziewne, inni że przyciąga wzrok; robie zdjęcia figurkom na tym tle ponieważ nigdy na białej kartce zdjęcia nie wyszły mi tak dobrze, bo jasny kolor (w przypadku białej kartki) rozprasza białe światło i w efekcie figurki wydają się być ciemniejsze niż są w rzeczywistości, pomimo dobrego oświetlenia. Tło to zeszyt Herlitz'a ;) Spodobał mi się i już ;)

Twarze, przyznam sie bez bicia że macie troche racje, wyszły blado ale to może z powodu mojego zmęczenia w malowaniu leśniaków, im więcej sie ich maluje tym bardziej się potem nie chce tak starać jak przy bohaterach np., a od Thranduila sie odczepcie, miał wyjść jak Patrick Swayze :badgrin:

Offline Haldir z Lothlorien

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1318 dnia: Styczeń 19, 2008, 11:38:16 pm »
Na dzisiaj moja wariacja na temat Sentineli Leśniaków. Figurka Reapera

Overview od przodu
Overview z tyłu
Zoom na plecy
Zoom na twarz
Zoom od frontu

Dodatkowe fotki:
Ujęcie 1
Ujęcie 2
Ujęcie 3
Ujęcie 4
Ujęcie 5
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1319 dnia: Styczeń 20, 2008, 10:52:23 am »
Świetny zielony jak zwykle, no i widze że coraz lepiej Ci metaliki wychodzą. Twarz też super... tylko że tak figurka nijak ma się do Galerii LOTRa :D