trawa

Autor Wątek: P U L P  (Przeczytany 1963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clockwork

P U L P
« dnia: Czerwiec 03, 2004, 07:22:03 pm »
Czy lubicie zespół Pulp ? Co o nim sądzicie ? jakie są wasze ulubione albumy i piosenki ?

Offline Kormak

P U L P
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2004, 09:30:34 pm »
Ja niestety znam tylko single, które uwielbiam (także za teledyski): mój faworyt to "Common People" (to jest czad!), "Disco 2000", "Help the aged" czy "This is hardcore". To czasy, kiedy królowali na antenie europejskiego MTV (kiedy jeszcze MTV było fajnym kanałem z dobrą muzyką)
Szkoda, że sie rozpadli, brakuje mi ich poczucia humoru.
Jak sobie przypomnę rozdanie nagród Brit, kiedy pijany Jarvis Cocker próbował wtargnąć na scenę, kiedy tam był Michael Jackson...

a na koniec:
She said:
I wanna live like a common people
I wanna do whatever common people do
I wanna sleep with common people
I wanna sleep with common people like you
Well what else could I do,
I said "I?ll see what I can do."


piękne!

Offline Clockwork

P U L P
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2004, 04:14:06 pm »
Ja uwielbiam "F.E.E.L.I.N.G.C.A.L.L.E.D.L.O.V.E" i "Monday Morning" ... a z takich zupełnie starszych kawałków to "Anorexic Beauty"

Offline CaveSoundMaster

P U L P
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2004, 10:16:46 am »
Słyszałem parę kawałków i pamiętam, że wpadły mi w ucho. Ale w tej chwili jedyny utwór, któy pamiętam to "trees". Bardzo fajny.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline VIIIX

P U L P
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2005, 05:07:08 pm »
Pulp podobnie jak Roxy Music, coś co przeraża swoją śliskością, ale przerażą bardzo twórczo i genialnie!
Ja z Pulp najbardzie sobie cenię Difrent Klas i tys is hardkor, bardzo zmyślne i głupawe, i to jest piękne!!!

Offline Kormak

P U L P
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2005, 06:11:07 pm »
Obecnie Jarvis Cocker wraz z 2 członkami Radiohead nagrali piosenkę do najnowszej części Harry'ego Pottera... ciekawe jak im wyszło.

Offline VIIIX

P U L P
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2005, 11:59:41 am »
Zapewnie znakomicie, i panowie z Radio i pan Jarvis bądź co bądź znają się na tworzeniu... przedziwnych utworów, tylko obawiam się, iż Jarvis musiał nieco zmienić swe podejście do pisania trkstów... hhahahahaa