trawa

Autor Wątek: Moderator potrzebny na gwałt  (Przeczytany 18536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Moderator potrzebny na gwałt
« dnia: Czerwiec 03, 2004, 10:41:05 pm »
Bez obaw- nie chodzi o zadne niecne zakusy na czyjas rzyc.

Chodzi po prostu o to, ze obeci moderatorzy- tj pookie, cdjack i myku nie bardzo wywiazuja sie z powierzonych zadan.

Myku i pookie sa zajeci innymi powaznymi sprawami i po prostu nie starcza im juz czasu, a cdjack w ogole rzadko tu zaglada.

Tymczasem co na forum- jakies strzelaniny promieniami lansu, walki na kulki, bzdetne dyskusje i syf totalny, sterty topikow, w ktorych trudno znalezc jakis post zwiazany z tematem, itd, itp

Po prostu sie tu dziki zachod zrobil, a jakies szeryfa z zelazna lapa niet- a przydalby sie ktos, kto by wzial za pysk.

Forum umiera- tematy sie nie pojawiaj, sensowne dyskusje tez nie- no kurde trudno sie dziwic- jak ktos nowy wejdzie to i tak nie wie o co tu chodzi.

Apeluje o przyznanie odznak conajmniej 2 osobom, ktore beda mialy czas zajac sie uporzadkowaniem tego szamba. Najlepiej ludzie spoza ukladow, ktorzy wytna posta kazdemu jak bedzie bzdetny i nie beda sie cackac z np  KK- bo kolega i niejedno piwo wypilli razem.

Nothing Personal KK, ale po prostu wiesz sam, ze szalejesz z roznymi kulkami i promieniami i taki bat bylby dla Twojego dobra, poza tym jestes tylko przykladem (wyraistym- dobrze jestbyc wyrazistym), a takich tutaj osobnikow jest sporo.
...

N.N.

  • Gość
Re: Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2004, 10:49:41 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
strzelaniny promieniami lansu, walki na kulki,


Czepiasz się. Strzelaniny i kulki były bardzo ok i zdecydowanie ożywiały forum:matrix: I nadal są.
Jak chcesz poważnych dyskusji, to dyskutuj.
Forum zamiera, bo nie ma o czym gadać - znak, że na rynku pojawiają się bezdyskusyjne komiksy.
Zamiast proponować chlastanie postów, zaproponuj jakiś ciekawy temat...

Offline turucorp

Re: Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2004, 11:03:17 pm »
Cytat: "N.N."

Forum zamiera, bo nie ma o czym gadać - znak, że na rynku pojawiają się bezdyskusyjne komiksy.
Zamiast proponować chlastanie postów, zaproponuj jakiś ciekawy temat...


o to to to, np. "Street Fighter" albo "Soul Saga" :) , zajebiste komiksy a nikt nie chce o nich tematow zakladac :x
acha, moglbym tu moderowac ale nawet "kolesie" by tutaj wtedy nie przezyli, wiec sie nie zaproponuje :oops: (sni mi sie "noc dlugich nozy", albo raczej "krotkiej pilki" ;) , o poranku pozostalby tutaj tylko zapach napalmu :twisted: )

Anonymous

  • Gość
Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2004, 07:45:26 am »
tak naprawdę offtopem każde forum stoi. to również. i od pomysłowości użytkowników zależy, jak bardzo dadzą się ponieść wodzom fantazji.
co do kk - te kulki, promienie to wszystko moja wina, jakbys nie wiedział.
kulki znalazłem ja - po uprzednim znalezieniu buttona "więcej ikon"  8)
a promienie lansu zip zip karol zyskał, bo rzuciłem go na druty wysokiego napięcia na wraku. (jak się uniósł dumą i go wiatr zniósł).
tak więc możesz ewentualnie mnie zbanować, bo to ja stworzyłem tego superbohatera, co czyni mnie superzłoczyńcą. analogie komiksowe chyba zauważalne, żeby nie było, że na temat nie piszę.
m

Anonymous

  • Gość
Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2004, 08:16:48 am »
oj kurko kurko nie badz taka :)
pierwsza rzecz: nie wiem dlaczego wyrastam u ciebie na najwiekszego offtopiarza bo jakos tak w sumie staram sie mowic pisac na temat
co do kulek i promieni
to zawsze jest dodatek ktory opzywa dyskusje ktora toczy sie po raz kolejny
a to ze to jest be a to cacy co nalezy odradzac a co chwalic i jaki album ma najlepsza okladke w maju
ja sie nauczylem ze forum nei powinno byc takie - powazne az nadete
wiec po co ten krzyk? o burdelu o syfie..
moje promienie zawsze jak juz mowilem byly dodatkeim i
zauwaz!!!- za kazdym raziem jak ktos niekoneicznie ja - rabnal taki motyw zaraz pojawiala sie odpowiedz - w temacie takze
jesli forum umiera to nie moja wina

dla kury zip ziiip ziip
to dobre promienie sa :)

Offline wilk

Re: Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:09:05 am »
Cytat: "Kurczaczek"

Tymczasem co na forum- jakies strzelaniny promieniami lansu, walki na kulki, bzdetne dyskusje i syf totalny, sterty topikow, w ktorych trudno znalezc jakis post zwiazany z tematem, itd, itp

Po prostu sie tu dziki zachod zrobil, a jakies szeryfa z zelazna lapa niet- a przydalby sie ktos, kto by wzial za pysk.


Popieram.

I nazywajmy rzeczy po imieniu. Off topic nie jest jeszcze taki zly. Najgorszy jest spam i to chyba Kurczak mial na mysli

Offline burberry

Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:22:12 am »
Cytat: "Kurczaczek"
Tymczasem co na forum- jakies strzelaniny promieniami lansu, walki na kulki, bzdetne dyskusje i syf totalny, sterty topikow, w ktorych trudno znalezc jakis post zwiazany z tematem, itd, itp


Ta...

Cytat: "murtaugh"
tak naprawdę offtopem każde forum stoi. to również.


No bez jaj. Są tematy, w których na dwie strony burdel na Sosnowej 11 - sranie jakimiś ziiip'ami, pierdołami, bezsensowne dyskusje, nabijanie postów. OT przy tym to pryszczyk. Sensowny oftopik of corz. 8)
Nie sądzisz?
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:26:53 am »
lamia ty sie zastanów komu pomagasz.

a poza tym - nabijanie postów? weź filet mnie nie rozśmieszaj. naprawdę sądzisz że komuś zależy tutaj na nabijaniu postów?

Offline burberry

Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:28:54 am »
Nie stwierdziłem, że umyślne, raczej, że bezsensowne.
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:31:49 am »
Cytat: "murtaugh"
lamia ty sie zastanów komu pomagasz.

a poza tym - nabijanie postów? weź filet mnie nie rozśmieszaj. naprawdę sądzisz że komuś zależy tutaj na nabijaniu postów?


bo to jakis konkurs chyba jest mozna wygrac motór motopolu..

a jak mozna bezsensownei nie umyslnie nabijac sobei posty?
c do braku dyskusji jesczze
nikt mi nie wmuwi ze jak pojawia sie 5 osob na forum to wszyscy nagle boja sie odezwac bo ja pi****le jakies glupoty
widzisz drzazge zobacz belke czy jakos tak
albo an odwrot..

Offline burberry

Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:38:17 am »
Normalnie bezsensowne - pi****lenie głupot w topiku.
Drzazgę, a nawet belkę u siebie widzę, i wcale nie uważam, żem idealny.
Możesz bardziej rozwinąć tekst z 5ma osobami, bo nie za bardzo zrozumiałem osochozi?
Bóg Cię kocha

Offline Maciej

Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 04, 2004, 12:23:29 pm »
KuLKI i PRoMienie są okej
spamu nie widziałem, może tylko mały lansik (vide Piter Szerniawski 8) )

Szerniawski i jego "SPAMY" też są okej..

Na moderatorów proponowałbym (jeśli by chcieli)

TURU
i
TIMOFA (mimo iż się go boję :wall:)

bo to konkretni goście
...
a może aż zbyt konkretni???
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline lone_wolf_in_run

Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 04, 2004, 12:42:27 pm »
Cytat: "Maciej"

TIMOFA (mimo iż się go boję :wall:)

bo to konkretni goście

Timof jest zbyt konfliktowy i każdemu przysrywa na każdym kroku, natomiast Turu-moder to bardzo dobry pomysł...

Offline turucorp

Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2004, 12:59:33 pm »
Cytat: "lone_wolf_in_run"
Cytat: "Maciej"

TIMOFA (mimo iż się go boję :wall:)
bo to konkretni goście

Timof jest zbyt konfliktowy i każdemu przysrywa na każdym kroku, natomiast Turu-moder to bardzo dobry pomysł...


pogielo was calkiem :x ?

Offline Kurczaczek

Moderator potrzebny na gwałt
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2004, 01:00:12 pm »
Ja sie nie czepiam ogolnie tekstow regenerujacych, czy tam rozladowujacych napiecie, ale naprawde niektorych tematow sie nie da czytac, bo nie ma tam ni grama merytorycznych tresci. Troche bezsensu. Naprawde potrzebny jest jakis moderator- bo tu sie robi anarchia.

Karol- nie twierdze, ze najwiecej piszesz OT, tylko po prostu podalem Cie na przyklad, bo najbardziej mi utkwily te wojny na promienie lansu w pamieci, a nie chcialem byc goloslowny.
...