Autor Wątek: Ultimate X-Men  (Przeczytany 33825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline viq

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 04, 2004, 09:53:05 pm »
Cytat: "karol_konw"
generalnei o ile sie nei myle on teraz kieruje caloscia ultimate

Nie do końca. Aktualnie z imprintu Bendis ma w ręku jedynie Spidera. X-Men pisze Vaughan, FF Ellis a przyszłe Ultimates vol2 i Ultimate Cap America - Millar.
Co do samego Ult X-M to jest niezłe, na pewno dużo lepsze od innych x-tytułów (z wyjątkiem "Weapon X" Tieri'ego i, do niedawna, NXM Morrisona). Millar to facet wręcz stworzony do komiksu superbohaterskiego i z powierzonego mu zadania wywiązuje się znakomicie. Trzymam kciuki za serię i po cichutku liczę, że DK uda się dojechać do Bendisowych historii "Blockbuster" i "New Mutants".

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2004, 12:01:42 pm »
Cytat: "viq"
Cytat: "karol_konw"
generalnei o ile sie nei myle on teraz kieruje caloscia ultimate

Nie do końca. Aktualnie z imprintu Bendis ma w ręku jedynie Spidera. X-Men pisze Vaughan, FF Ellis a przyszłe Ultimates vol2 i Ultimate Cap America - Millar.
Co do samego Ult X-M to jest niezłe, na pewno dużo lepsze od innych x-tytułów (z wyjątkiem "Weapon X" Tieri'ego i, do niedawna, NXM Morrisona). Millar to facet wręcz stworzony do komiksu superbohaterskiego i z powierzonego mu zadania wywiązuje się znakomicie. Trzymam kciuki za serię i po cichutku liczę, że DK uda się dojechać do Bendisowych historii "Blockbuster" i "New Mutants".


chodzilo mi o redakcje nie o konkretne seriie gdzies przeczytalem ze bendis kieruja calym projektem ultimates
..ale nie pamietam gdzie i jak.. wiec pytam

Offline Mandella

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2004, 01:03:54 pm »
Cytat: "Macias"
Nie,bedzie jeszcze "return to weapon x". fajna rzecz-rzucenie mlodzikow w tryby tajnych agencji i wykorzystywanuie ich jako zywych broni,bez wiekszych sentymentow


A potem co, cala seria UXM zostaje przerwana i na jej miejsce wchodzi nowy tytul? Nie no, lekka paranoja - jesli juz wydaja jakas serie to do cholery jasnej prosze ja cala a nie w kawalkach - bardzo dziwna polityka wydawnicza i bardzo mnie denerwujaca, przyznam, takie wybiorcze wybieranie historii.  :bite:

Offline lone_wolf_in_run

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 05, 2004, 01:32:13 pm »
Cytat: "Mandella"

A potem co, cala seria UXM zostaje przerwana i na jej miejsce wchodzi nowy tytul? Nie no, lekka paranoja - jesli juz wydaja jakas serie to do cholery jasnej prosze ja cala a nie w kawalkach - bardzo dziwna polityka wydawnicza i bardzo mnie denerwujaca, przyznam, takie wybiorcze wybieranie historii.  :bite:

To zalezy od wyników sprzedaży, jak UXm będzie dobrze szło, to wątpie by DK nie chciał tego kontynuować, prawda Żółty?

Offline viq

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 05, 2004, 02:27:29 pm »
Cytat: "karol_konw"
chodzilo mi o redakcje nie o konkretne serie

IC. Redaktorem całej linii Ultimate w Marvelu jest Ralph Macchio. Info o Bendisie jest błędne.

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 05, 2004, 02:43:25 pm »
Ralph Macchio? ten, ktory gral Karate Kida?  :)

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2004, 02:45:18 pm »
Cytat: "viq"
Cytat: "karol_konw"
chodzilo mi o redakcje nie o konkretne serie

IC. Redaktorem całej linii Ultimate w Marvelu jest Ralph Macchio. Info o Bendisie jest błędne.


fenkju :)

Offline viq

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 05, 2004, 02:55:19 pm »
Cytat: "2dope"
Ralph Macchio? ten, ktory gral Karate Kida?  :)

Dobre pytanie :)
Ze strony http://www.spiderfan.org/ppp/v09/issue01/oracle.html :
Pyt: "First of all, I wanna know if Marvel's Ralph Macchio is the same guy that 'waxed on' and 'waxed off' on Mr. Myagi's car in the 'Karate Kid' movies."
Odp: "A much-asked question. The answer is no. Different guys. Although editor-Ralph has had some fun at the expense of people who don't know better."

Offline Maciej

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 07, 2004, 04:27:15 pm »
JO!
Przeczytałem.
Rusek to z ruskiej mafji
Arabowie to terroryści
Ororo to Szakira
Cyklops ma genjitalja (chyba)
Pierwszy jak zwykle ginie Murzyn
Beast jest akurat okej
i wogle okej
estetyczne, kolorowe, ekstraodlotowe gumy balonowe

ziiip
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Macias

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2004, 06:29:04 pm »
Murzyn nie ginie 1szy:P dokaldniej czytaj:P ;)
ja tylko przypomnie sytauacje z Ultimates-po pierwszym tomie full ludzi marudzilo,ze nudny,ale jak sie ukazal drugi.to 3/4 zmienilo zdanie i "zachwyt zapanowal nad wczesniejszymi marudami":D dlatego poczekajcie az sie UXM rozwinie...

Offline Ireneusz Pietryka

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 07, 2004, 08:23:20 pm »
Cytat: "2dope"
Ralph Macchio? ten, ktory gral Karate Kida?  :)

W Marvelu pracuje od dawna, też się nad tym kiedyś zastanawiałem. W którymś komiksie mam tylko jego karykaturę - z grubsza pasuje, ale nie jestem pewien. Moze ktoś coś jeszcze wie?
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 07, 2004, 09:20:25 pm »
przeciez viq juz odpowiedzial, ze to nie ten

Offline Maciej

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 08, 2004, 01:45:19 pm »
Cytat: "Macias"
Murzyn nie ginie 1szy:P dokaldniej czytaj:P ;)
...


nie bądźmy drobiazgowi, nie liczyłem tych anonimowych ludków.
A nuż któryś z nich też był Murzynem? ;)
A na x-men i tak patrzę z pozycji sentymentalnego fana. :oops:


HEEE widzę że "spozaukładowy nowy moderator" wziął się ostro do dzieła :wall:  :wall:  :wall:  :wall:  :wall:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline krytyk

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 08, 2004, 08:53:33 pm »
;)
"X-men" to wspaniała szkoła propagandy i odwracania kota ogonem. Ten "dobry" czyli profesor Xawier to koleś który tworzy własna zbrojna grupe (jak to nazwać --gang? bande? mafie?). A po za tym do czego urzywa tej siły? Do współpracy z ludźmi którzy chcą sie pozbyć mutantów (słusznie bo jeżeli mutanci są silniejszym/lepiej przystoswanym gatunkiem, to zgodnie z prawami ewolucji musza ludzi zastąpić), czyli współpracuje z wrogiem. Jak by to nazwać? Kolaborant!
A "zły" Magneto? Czemu jest zły, bo zdecydowanie broni swoich
"rodaków" przed nietolerancją zwykłych ludzi. Czy podczas wojny nie nazwalibysmy takiego kogoś (ooczywiscie walczacego po naszej stronie) bohaterem?

Offline Macias

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 08, 2004, 11:04:24 pm »
z czasem tego typu watpliwosci beda narastac,bo zachowanie prof. Xaviera nie bedzie sprawialo,ze studenci beda mieli na 100% pewnosc,ze nie sa manipulowani i ich mysli niekoniecznie zawsze musza byc ich myslami.
do tego dochopdzi kwestia "nadnaturalnego:" wplywu Xaviera na prezydenta Usa ( to aqrat w najnowszych numerach i nie rpedko to przeczytamy po Polsku,jesli w ogole)