Autor Wątek: Ultimate X-Men  (Przeczytany 33575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2004, 12:58:29 pm »
Rzeczywiście, Xawier bawi się w światowego żandarma... to czytanie w myślach pisarzy (jeśli to nie żart)... manipulowanie umysłami ludzi.
    Czy taka postawa (inwigilacja) jest przedstawiana w tym komiksie jako pozytywna??

W starej wersji Xawier miał jakieś skrupuły, a tutaj...
ciekawie się to zapowiada ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 09, 2004, 01:07:06 pm »
Cytat: "Maciej"
Rzeczywiście, Xawier bawi się w światowego żandarma... to czytanie w myślach pisarzy (jeśli to nie żart)... manipulowanie umysłami ludzi.
    Czy taka postawa (inwigilacja) jest przedstawiana w tym komiksie jako pozytywna??

W starej wersji Xawier miał jakieś skrupuły, a tutaj...
ciekawie się to zapowiada ;)

znowy sie zgadzam z maciejem. czyżby xavier nie czytał zmarłych pisarzy? taki twardy post-neo-postmodernista z niego?
m

Offline Maciej

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 09, 2004, 01:13:07 pm »
Może i Rewolucje już przeczytał??
(Wszystkie przyszłe tomy?)

Wierci Cię w mózgu? To pewnie Xawier. ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 09, 2004, 01:15:10 pm »
uooo
ciary po plecach.
daj spokój lepiej.

Offline krytyk

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 05, 2004, 06:21:14 pm »
No i jak tam, ma ktoś już część 3 UXM? Jak wrażenia?

Offline Archie

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 05, 2004, 08:05:13 pm »
Ja czytalem scany do #12 i powiem ze to co wyda DK jest super. Beast fajnie sie zabarwi na niebiesko. :D
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Wojtpil

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 05, 2004, 09:22:36 pm »
To jutro okupujemy kioski!!

Bo wykupią ...
Ach pamiętam te czasy z TM-Semic. he he
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Inszy

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 05, 2004, 09:38:45 pm »
Nie ma co się śmiać - u mnie na prawdę komiksy DK potrafią przed 15 zniknąć z kiosków :D
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline pookie

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 05, 2004, 09:50:07 pm »
Ja mam, ofkors wersję papierową (bo czytaniem pirackich skanów, to się nie ma co podniecać, a tym bardziej publicznie chwalić). Muszę przyznać, że Millar (podobnie jak w Ultimates) rozkręca się z numeru na numer - końcówka jest naprawdę przyzwoita, choć rozwiązanie jednego wątku mnie odrobinę rozczarowało (jutro napiszę, o co chodzi, by nikomu nie zaspoilerować). Czyta się nieźle, jest zdecydowanie lepiej niż w numerze 1.
 for Pookie

Offline [robak]

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 06, 2004, 10:27:15 am »
Tez juz jestem po lekturze. Bardzo, bardzo jestem zadowolony. Najlepsza chyba czesc jak na razie. Tez nie chce za wiele pisac by nie spoilerowac, ale podobalo mi sie naprawde. I ten Xavier na koncu.. ah.

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 06, 2004, 10:33:47 am »
ja ci qwa dam xavier na końcu! takie dyskusje dopiero po 16:30 proszę.
,m

Offline burberry

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 06, 2004, 11:09:39 am »
No właśnie, [robaczku]. Na razie mordka w kubeł i nie gulgotać. Komiks będę miał za pół godziny. Czekamy.
Bóg Cię kocha

Offline burberry

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 06, 2004, 11:44:13 am »
Zdecydowanie najlepszy numer UXM. Po prostu rozwala. wszystko, co do tej pory myśleliśmy o cukierkowatych X - Menach lega w gruzach. Charles pokazuje na co go stać, Cyclops naprawdę nie jest pedałem, a ziściło się to, co przepowiadałem  8) (nawet jeśli tylko przez chwilę to trwało). Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
W kwestii rysunków - nieco dokładniejsze niż w poprzednim zeszycie, dodatkowo wg mnie Andy zmienia trochę rysunek na rzecz brudnego, niekiedy prostego wręcz, ale jakże pasującego do opowieści. Chociaż mnie się tam dalej rysunek coraz mniej podoba...
UXM #3 przebija póki co NXM #1.

Filar
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 06, 2004, 11:55:39 am »
Cytat: "Filarecki"
Charles pokazuje na co go stać, Cyclops naprawdę nie jest pedałem, a ziściło się to, co przepowiadałem

zacytuje ci twój własny post, qwa robaczku.
Cytat: "Filarecki"
No właśnie, [robaczku]. Na razie mordka w kubeł i nie gulgotać.

Offline burberry

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 06, 2004, 12:17:18 pm »
tekst do [robaka] był już nieaktualny, bo X - Menów już mam. (wiem, wiem, kogo to obchodzi - ale nie mogłem się powstrzymać!) Ale naciągnięciem by było, gby ktoś napisał, że zaspoilerowałem. Tylko zaostrzyłem np. Twój apetyt, he, he.
Bóg Cię kocha

 

anything