Autor Wątek: Ultimate X-Men  (Przeczytany 33816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [robak]

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 06, 2004, 01:14:38 pm »
Bueheheh,  o co Wam chodzi ? :P Toz to zaden spoiler. Na pewno wiekszym spoilerem byla wypowiedz Filareckiego niz moja wczesniej. Ale wymienienie imienia postaci wg mnie spoilerem nie jest. Gorzej z "pokazal na co go stac". Oj Filarecki, Filarecki :P

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 06, 2004, 01:17:16 pm »
Cytat: "[robak
"]Na pewno wiekszym spoilerem byla wypowiedz Filareckiego niz moja wczesniej.

pewnie że tak, ale filar "nie wie o co chodzi".  :x  :bite:  :x

Offline burberry

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 06, 2004, 01:38:21 pm »
Dobra, będę się bronić.

"Charles pokazuje na co go stać" - zawsze był bogaty, przecież to od zawsze wiadomo, więc co to za spoiler? Może chodzi o to, że kupuje naprawdę zajefajną rzecz? Dwuznaczność, więc nie dosłowność, więc nie wiadomo osochozi, więc nie spoiler.

"Cyclops naprawdę nie jest pedałem" - bo nigdy naprawdę nim nie był, więc o co chodzi?

"ziściło się to, co przepowiadałem" - przecież nie wiecie, co przepowiadałem.

Więc gdzie tu spoilery, ludziki kochane, hę?  8)
:P
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 06, 2004, 01:40:28 pm »
Cytat: "Filarecki"
"Charles pokazuje na co go stać" - zawsze był bogaty, przecież to od zawsze wiadomo, więc co to za spoiler? Może chodzi o to, że kupuje naprawdę zajefajną rzecz? Dwuznaczność, więc nie dosłowność, więc nie wiadomo osochozi, więc nie spoiler.

ale mogło go na przykład stać w następnym odcinku, a tu już wiemy że w tym odcinku go stać.

Offline burberry

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 06, 2004, 01:46:05 pm »
No dobra, Mateuszu, za tę ostatnią kwestię mogę przeprosić. Reszty się trzymam 8)
Bóg Cię kocha

Anonymous

  • Gość
Ultimate X-Men
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 06, 2004, 01:53:32 pm »
no to dalej:
Cytat: "Filarecki"
"Cyclops naprawdę nie jest pedałem" - bo nigdy naprawdę nim nie był, więc o co chodzi?

sajklops jak sama nazwa wskazuje zawsze był pedałem. (ten klops w imieniu...) i teraz się okazuje, że zrobił coś i już nie jest pedałem, i to w tym odcinku.

qwa bo wam zaspojleruje drugie rewolucje  :twisted:

Offline burberry

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 06, 2004, 02:05:30 pm »
Cyclops tylko zachowywał się jak pedał, ale nigdy nie udowodnił, że nim jest (jeszcze wyrywał panienki... :| )

Nie spoileruj mi Rewolucji, bo jak będę miał kasę (kiedyś :( ) to kupię. 8)

co tym razem? : )
Bóg Cię kocha

Offline Corum

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 06, 2004, 02:19:20 pm »
to ja tez zaspoileruje:

najpierw jest bach, po czym wzium, BUM, trzask, hyc, ciach, argh
a historia konczy sie wielkim BUUM

Offline krytyk

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 06, 2004, 02:55:38 pm »
Spoiler
Popatrzecie gdy chodzi o Anglie to autor mówi wprost o Blairze (chyba tak sie to pisze) natomiast prezydenta USA Bushem nie nazwywa. Czyżby dlatego że potem widzimi tego polityka poniżonego przed Magneto? A swoją droga z tym liznaiem butów to scenarzyste troche poniosło.

Offline [robak]

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 06, 2004, 04:18:38 pm »
krytyk - dobre spostrzezenie. Tez to zauwazylem i sie nad tym zastanawialem. Moze rzadz amerykanski w jakis sposob ingeruje w wydawanie komiksow ?! Ah, wszedzie spiski, spiski, spiski...

Offline Maciej

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 07, 2004, 12:42:39 pm »
ŁOOOOO!!!
ZABIJĘ WSZYSTKICH AMERYKANÓW!!! PREZYDENT BĘDZIE MI LIZAŁ BUTY!!!!! ŁOOOO!!!  i jakaż smutna minka Dablju...
(to luźny cytat z iksmenuff)

Większym od SajKLOPA pedałem jest ciota Logan (pomimo iż cośtam tentego z taką jedną cizią)...

Jednak new xxxmen podchodzi mi bardziej niż politycznie poprawny ultimejt... :wall:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Gashu

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 07, 2004, 05:18:23 pm »
Cytat: "Filarecki"
Po prostu rozwala. wszystko, co do tej pory myśleliśmy o cukierkowatych X - Menach lega w gruzach. Charles pokazuje na co go stać, Cyclops naprawdę nie jest pedałem, a ziściło się to, co przepowiadałem  8) (nawet jeśli tylko przez chwilę to trwało). Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
W kwestii rysunków - nieco dokładniejsze niż w poprzednim zeszycie, dodatkowo wg mnie Andy zmienia trochę rysunek na rzecz brudnego, niekiedy prostego wręcz, ale jakże pasującego do opowieści. Chociaż mnie się tam dalej rysunek coraz mniej podoba...
UXM #3 przebija póki co NXM #1.
Filar


na starego "pedalskiego" Cyclopsa zawsze leciała kupa X-babek (Jean Grey,  Psylocke, ostanio Emma Frost), natomiast w "ultimate" Jean poszła z Loganem jak tylko go zobaczyła  :lol:
Co do rysunków, w  numerze (jednak kupiłem i nawet nie odrzucił mnie tak bardzo jak 2 poprzednie) Kubert w końcu pokazuje coś, co można określić jako "indywidualny styl", dotychczas jedyną charakterystyczną rzeczą w jego grafikach były trójkątne twarze bohaterów
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline burberry

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 07, 2004, 08:47:23 pm »
Drugi number był najsłabszy - pod względem rysunków, jak i scenariusza.
Bóg Cię kocha

Offline Beast

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:37:13 pm »
Cytat: "Filarecki"
Drugi number był najsłabszy - pod względem rysunków, jak i scenariusza.


Czemu  :?  mnie się podobał.Zresztą teraz i tak czytam Daredevila.

PS.Myślałem że Beast będzie cały niebieski.A wy?

Offline Macias

Ultimate X-Men
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:38:39 pm »
Cytat: "Gash"

Co do rysunków, w  numerze (jednak kupiłem i nawet nie odrzucił mnie tak bardzo jak 2 poprzednie) Kubert w końcu pokazuje coś, co można określić jako "indywidualny styl", dotychczas jedyną charakterystyczną rzeczą w jego grafikach były trójkątne twarze bohaterów
ale w najnowszym numerze wyajtkowo paleczke przejal Andy,nie Adam.