trawa

Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 5583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:16:52 pm »
kłodki są po to, by np powiadomić z jakiego powodu temat będzie usunięty.

Offline GICO

Moderacja
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2004, 08:25:20 am »
nie widze sensu dopisywania czegoś do temtu który będzie zamknięty.
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2004, 08:32:22 am »
Marudzisz... :bored:
Czemu ma byc zamkniety? Skad wiesz, ze jakis temat bedzie zamkniety?

Offline Ogoo1

Moderacja
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:07:14 am »
Przecież wszyscy chcą żeby był zamknięty. Kończą się argumenty więc pokażmy jak to modzi nam zamykają gęby. Na tym forum widzę że są jakieś przepisy lepsze lub gorsze które trzeba respektować. Nie dziwię się że modów denerwuje zalewanie forum kilkupostowymi tematami które ograniczają się do wklejania 3 fotek, a następnie komentarze: super,ekstra, zajebiste. Nie mogłes tego wrzucic np. do tematu z makietami? Zawsze myślalem ze na forum sie dyskutuje a nie zarzuca je stosem fotek. Nie mówie że jest to złe. Jednakże wywnioskowałem z Twoich postów ze chcesz promować grę bitewną u graczy. Bez sensu chyba. Oni już przeciez swoje wiedzą...

Pozdrawiam

Offline GICO

Moderacja
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 05, 2004, 11:08:00 am »
nie chce nic promować nie kumam o co chodzi za bardzo z tymi graczami (hokeja, ale czytając między twoimi wierszami chodzi Ci chyba o WFB) tylko nie chce żeby LoRT-owców traktowano jak trendowatych. raz stałem w sklepie jak ktos podszedł do pułki z LoTr-em to wszyscy się na taka osobe gapili jak by złamał 11 przykaznie. Twój argument, że taki teamat jest zbędny jest bezpodstawny. To nie wina zakładajcego temat że otrzymuje takie odpowiedzi. Może liczył na inną reakcje a nie taką typu "fajne" i koniec. Moze chciał żeby ktoś pokazał dzieła kogoś innego. a Tu lipa. A zdjęcia moim zdaniem powinny sie pojawiać bo ja np. lubie je i pewnie nie jestem jedynym na tym świecie. "Że Ty nie lubisz kiełbasy bo jestes wegtarianinem, to nie znaczy że mam nie jeść mięsa"-stare chińsko-polskie przysłowie.

"Wolność rządzi"- Shrek

Dziwi mnie że ten post wzbudził sensacje u gracza warhammera. Bo do tej pory nie widziałem żadnych twoich postów w tym dziale. A liczba wskazuje że wyprodukowałeś ich troche. Wiem jdno jeszcze jeden Twój post i pewnie długo Cię nie usłyszymy w tym dziale.
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Ogoo1

Moderacja
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 05, 2004, 07:21:40 pm »
Nie wiem czemu zabierasz głos w czyimś imieniu ale...

Cytat: "GICO"
nie chce nic promować nie kumam o co chodzi za bardzo z tymi graczami (hokeja, ale czytając między twoimi wierszami chodzi Ci chyba o WFB)
Chodzi mi o to że forum to nie sklep gdzie na każdej ścianie wisi plakat. To jak namawiać do zakupu ludzi którzy już dany towar kupili.
Cytuj
tylko nie chce żeby LoRT-owców traktowano jak trendowatych.
LOTR to gra bitewna, jak każda inna. Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi.
Cytuj
raz stałem w sklepie jak ktos podszedł do pułki z LoTr-em to wszyscy się na taka osobe gapili jak by złamał 11 przykaznie.
A co to ma do mnie? Szanuje graczy LOTRa tak jak i graczy mordheim, 40k itp. systemow.
Cytuj
Twój argument, że taki teamat jest zbędny jest bezpodstawny
Nie, nie jest zbędny. Fajnie że są ludzie którzy coś z tą grą robią. Jednak można to wszystko upchnąć w inne tematy albo w jeden duży.
Cytuj
To nie wina zakładajcego temat że otrzymuje takie odpowiedzi. Może liczył na inną reakcje a nie taką typu "fajne" i koniec.
Więc skoro otrzymuje takie a nie inne, to problem można rozwiązać jednym przyklejonym nawet tematem. Wsadza fotki, przez tydzień wszyscy robią "wow" i potem znowu. Wychodzi na to samo a o ile jest czytelniej.
Cytuj
Moze chciał żeby ktoś pokazał dzieła kogoś innego. a Tu lipa.
Sorry nie skumałem o co chodzi :).
Cytuj
A zdjęcia moim zdaniem powinny sie pojawiać bo ja np. lubie je i pewnie nie jestem jedynym na tym świecie.
Ja też lubię popatrzyć na ładnie pomalowane figurki, ładną makietę itd. Rzecz w tym że wcale nie potrzebuję do tego kilkunastu tematów.
Cytuj
"Że Ty nie lubisz kiełbasy bo jestes wegtarianinem, to nie znaczy że mam nie jeść mięsa"-stare chińsko-polskie przysłowie.
Jeśli wybraliście sobie takiego a nie innego moderatora, który w jakiś określony sposób Was reprezentuje, to jest On odbiciem Waszych wizji tego forum. Przynajmniej odbiciem większości. Tak podobno dziala demokracja.
Cytuj

"Wolność rządzi"- Shrek

Wolność tak. Anarchia i rozpierducha niezbyt.
Cytuj

Dziwi mnie że ten post wzbudził sensacje u gracza warhammera. Bo do tej pory nie widziałem żadnych twoich postów w tym dziale.
W LOTRa gram jednak od niedawna, rzadko i słabo. Ograniczam się więc do czytania postów ludzi mądrzejszych i bardziej doświadczonych. Ale wazelina ;).
Cytuj
A liczba wskazuje że wyprodukowałeś ich troche.
Nie oceniaj ludzi po ilości postów.  A co do ostatniego zdania to proszę bez takich osobistych wycieczek.

Pozdrawiam

Offline Rav-SD

Moderacja
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:03:08 pm »
Z mojej strony dodam tylko, że zalezy mi na tym forum i robie co do mnie należy w dobrze pojętym, przezemnie interesie tego forum. Ale jeśli jestem taki tfu itp to dajcie mi znać a usune się w cień i zostane zwykłym użytkownikiem. Bo narazie tylko Ogoo1 popiera moje działania,  a tak wszyscy mniej lub bardziej, mają mi coś do zarzucenia :( Powiedzcie co was boli plz

I po drugie błagam skończmy tą dyskusje... Chciałbym tylko, żeby Scibor jeszcze napisał pościk bo to on ją zaczął i mógłby skończyć.

Pozdrawiam :)
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:07:03 pm »
Właśnie, może w końcu oficjalnie się wypowiedzą CI, którym nie odpowiada nasza moderatura, nie będę wymieniał nicków.
Co waszym zdaniem jest nie tak?

Offline Trigeron

Moderacja
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:10:33 pm »
Nie lubię:
multum kilkupostowych tematów, niestałości użytkowników(wizyt na pięć postów), nabijania i braku odpowiedniej moderatury, która nie zamyka, tylko wysyła pw odpowiedź, a topic kasuje.

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:12:57 pm »
wyapdało by dodać jak twoim zdaniem powinna wyglądać "odpowiednia moderatura"

Offline Rav-SD

Moderacja
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:16:30 pm »
Jezu aż nie wiem co powiedzieć.
Ale pokolei:

Cytuj
multum kilkupostowych tematów


Właśnie ztym walcze, i właśnie ten post powstał z tego powodu, że innym się nie podoba moja działalność w tym kierunku.

Cytuj
niestałości użytkowników(wizyt na pięć postów),


To już nie zależy od nas...

Cytuj
nabijania


Kto nabija ja nie zauważyłem?!

Cytuj
braku odpowiedniej moderatury, która nie zamyka, tylko wysyła pw odpowiedź, a topic kasuje.


Zamyka a potem kasuje, by nie było burdelu i jak sam to zauważyłeś kilukpostowych tematów.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline potworek

Moderacja
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:36:51 pm »
Ja sądze że modelatorzy robią dobrą robotę. Nie wiem czemu inni nie.  :(  Sam uważam że Scibor powinien mieć jeden temat o nazwie "figurki Scibora i kolegów" i tam powinien umieszczać wszystkie swoje i związane tematem zdjęcia.

Dobra, lece oglądać
Godzilla, Mothra, King Ghidora:
Gigants Monsters All-Out Attack :twisted:
o Ty wiesz o Mitrilu?

Jankiel

  • Gość
Moderacja
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:49:44 pm »
Cytuj
braku odpowiedniej moderatury, która nie zamyka, tylko wysyła pw odpowiedź, a topic kasuje

 :lol:
Inne rozwiazanie jest zupelnie bez sensu. Po co trzymac zablokowane tematy? Nic nikomu nie daja, a tylko miejsce zajmuja...

Offline Ribald

Moderacja
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 05, 2004, 09:59:18 pm »
Ludzi trzeba trzymać za mordy, taka jest smutna prawda, bo inaczej wyjdzie jedno wielkie niewiadomoco :/
Co do tutejszej moderacji to widywałem znacznie gorsze i bardziej ostre na różnych forach.
Rav-SD ; Drachenfeles----->respekt :bats:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Herudaio

Moderacja
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 05, 2004, 10:40:48 pm »
Ja do moderatorów nie mam nic do zarzucenia, nie mówie by w ogóle nie zamykać tematów które perfekcyjnie pasują do już istniejący, ale też by szanować użytkowników i w imię porządku nie wpychać na chama tematów na siłe do tych paru "oficjalnych"
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.