Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 5573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trigeron

Moderacja
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 06, 2004, 02:01:03 pm »
Ja sądzę, że można dać temat Figurki Ścibora. Na cytadeli, gdzie nie ma takiej moderatury ma kilkanaście tematów, doliczyłem się 13, ale mogłem jakiś przeliczyć, lub policzyć na dwa razy. Owszem, rozumiem, że 13 tematów zancznie korzystniej działa na interesy niż jeden, ale chyba porządek forum jest ważniejszy?

Offline Lu-trz

Moderacja
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 07, 2004, 09:32:14 am »
Witam,

1. Drach i Rav przyzwoicie moderują - ale mają też ułatwione zadanie bo na forum Gildii jakość wypowiedzi jest znacznie wyższa niż na cytadeli (chyba średnia wieku jest wyższa)
2. Ścibor - podobają mi się Twoje figurki, ale skoro działasz komercyjnie to może warto by czasem zrobić swoją stronę i dać na niej baner/link Gildii tudzież od czasu do czasu zareklamować się na Gildii ? To byłoby w końcu utrzymywanie normalnych stosunków handlowych. Jeden topic o Twoich figurkach z pewnością wystarczy. Ja na przykład na pewno będę go oglądał.
3. Rav- z jakiej paki zamknąłeś temat rozpiski do LOTRA ? Skoro ktoś pisał oftop (twoim zdaniem) to można takie posty usunąć. Moim zdaniem nie było oftopa bo ludzie pisali jak zrobić rozpiski i rozwodzili się nad dość ważną rzeczą jaką jest dawanie włóczni łucznikom i prostym sposobem realizacji tej koncepcji. Myślę, że skoro na forum za dużo się nie dzieje to zamykanie tematu w którym prowadzone są dyskusje nie jest dobrym pomysłem. Galeria ze zdjęciami na pewno zajmie więcej miejsca na dysku ...
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Scibor

Moderacja
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2004, 10:50:25 am »
Sory że odzywam się dopiero teraz.

Myslę że sporo kwesti się powyjaśniało :)
I będzie ok
Myslę że temat tygodniowych tematów (komunikatów ) jest ok - nie wiem czy spodoba się moderatorom?
Autor zaznaczałby że to informacja która ma zostać wywalana po 3-5 dniach, a przynajmniej nie trzeba by było zaglądać do 20 tematów by sprawdzić czego aktualnie dotyczą:)
Natomiast podtrzymywał bym rozmowe w temacie nowych inicjatyw lotrowych :) - nowe pomysły, konkursy
Zrobię nowy temat,

Lu-trz -- > mamy swoja stronę
http://www.microartstudio.com/

Trigeron --> 13 tematów to prawda - ale moze 1czy dwa dotyczyły produktów, reszta to poradniki i fotki figurek - których nie ma w sprzedży :) nie sądze by miały wpływ na wyniki ekonomiczne :)
natomiast mozna znależć temat o mumakilu w temacie Mumakil, a nie przegladać 20 stronicowego molocha :) którego tytuł nie sugeruje co zawiera :)

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 07, 2004, 11:00:13 am »
Cytuj

Myslę że temat tygodniowych tematów (komunikatów ) jest ok - nie wiem czy spodoba się moderatorom?


ścibor ustalmy sobie jedno: tak długo, jak trzymasz się jednego wybranego tematu, w któym umieszczasz swoje nowe wyroby/newsy itp itd nie ma żadnych przeciwskazań, ale gdy piszesz temat o np trollu, po czym, by go kontynuować zakładasz nowy to spodziewaj się natychmiastowej kasacji.

Offline Scibor

Moderacja
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 07, 2004, 11:21:50 am »
drachenfeles--> ustalmy sobie jedno :) :) ( fajne ) miałem na myśli taki temt jak np: jeden facet zrobił rewelacyjnego mumakila i robię nowy temat o nazwie nowy rewelacyjny mumakill zamiast wklejać go do 20 stronicowebo tematu o nazwie nowe figurki - teraz moze jaśniej się wyraziłem :)

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 07, 2004, 11:27:19 am »
a ja właśnie na to się niezgadzam, wybierz sobie jeden temat, w którym będziesz wszystko umieszczał.

Offline Scibor

Moderacja
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 07, 2004, 11:32:51 am »
tzn że mam pisać w jednym temacie o figurkach Ebob, nowosciach GW, i moich własnych projektach? a temat powinien nosić tytuł "w tym temacie trafisz na groch z kapustą i jeszcze wiele innych rzeczy"
Chyba to nie jest najlepszy system podziału tematów? na pewno nie funkcjonalny :)
ale pewnie starasz sie coś udowodnić ? ciekawe co?

Offline Glorfindel

Moderacja
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 07, 2004, 12:20:24 pm »
Scibor weź już nie przesadzaj.

zastanów się a nie łap od razu piany :bored:  

Twoj pomysł podoba się tylko Tobie więc powinieneś się podporządkować

sorry ale nikt Cię nie zmusza do pisania na tym Forum
jesli z niego korzystasz to akceptuj zasady jakie tu panują.

poza tym :
od figurek GW jest topic ''nowości''
od Twoich figurek jest (bedzie?) oddzielny topic
Eboba mozesz wrzucac do Galerii

to jest czytelny i funkcjonakny podział, co Ci się w tym nie podoba?
modzi mają 100%

no i mała propozycja:
zmieńmy temat topika na: MODERACJA bedzie to miejsce na nasze uwagi.

bez urazy

Pozdrawiam
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Rav-SD

Moderacja
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 07, 2004, 01:09:45 pm »
Cytuj
od figurek GW jest topic ''nowości''
od Twoich figurek jest (bedzie?) oddzielny topic
Eboba mozesz wrzucac do Galerii


Scibor masz już swój temat "Figurki Scibora", reszte proponuje wrzucać tak jak Glorfindel sugeruje a nie będzie żadnych zgrzytów :)


Cytuj
zmieńmy temat topika na: MODERACJA bedzie to miejsce na nasze uwagi.


Mówisz? Masz!! :D

Cytuj
Rav- z jakiej paki zamknąłeś temat rozpiski do LOTRA ? Skoro ktoś pisał oftop (twoim zdaniem) to można takie posty usunąć. Moim zdaniem nie było oftopa bo ludzie pisali jak zrobić rozpiski i rozwodzili się nad dość ważną rzeczą jaką jest dawanie włóczni łucznikom i prostym sposobem realizacji tej koncepcji. Myślę, że skoro na forum za dużo się nie dzieje to zamykanie tematu w którym prowadzone są dyskusje nie jest dobrym pomysłem. Galeria ze zdjęciami na pewno zajmie więcej miejsca na dysku ...


Usuwałem, już z tego tematu oftopy dwa razy, zawsze uszczuplając go o połowe. Więc powiedz mi jaki ma to sens? Tu nie chodzi o miejsce na dysku, z zalożenia to nie miał być temat w którym rozmawia się o taktyce itp. Bo o dego jest temat taktyka no i są jeszcze tematy grający... dobrem i złem. Ja przynajmniej chciałem, żeby był to temat informacyjny kto co ma i z kim ewentualnie można by się umówić na bitwe.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Lu-trz

Moderacja
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 07, 2004, 01:39:09 pm »
Ścibor :
Stronka wymaga ściagania flasha - nie mam na to czasu.
Moje pytanie jest proste :
1. Czy używasz forum Gildi do celów reklamowych / komercyjnych ?
2. Czy jeśłi odpopwiedź na pytanie 1 brzmi tak to w jakiś sposób odwdzięczasz się im ?
Pragnę jednoczesnie podkreślić, iż podobaja mi sie Twoje prace i uważam, że dobrze sie dzieje że masz je gdzie prezentować.

Z inej beczki - wysłałem na Gildie raport z wojennego młota - ani go nie opublikowali ani nic nie odpowiedzieli. W międzyczasie pojawiły sie chyba 3 raporty z młotka nt. Mordheim. Myślę, że jest nisza tzn. brak jest stron nt. LOTRa i microartstudio (albo ktos inny) mógł by to zagospodarować.
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Neo

Moderacja
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 27, 2004, 09:27:27 pm »
Witam!
Jak wiecie oprócz Dracha na naszym forum modem jest też Rav-SD, Jednak na forum nie było go już prze dość długi okres czasu. Może ktoś z Was wie co się z nim dzieje. Być może dał sobie spokój z LotR'em lub nie ma już czasu na moderaturę. Jeżeli tak jest to może powinniśmy wybrać Drachenfelesowi nowego pomocnika?
Pozdro!
img][/img]

Offline Rav-SD

Moderacja
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 28, 2004, 06:26:14 am »
A kto powiedział, że mnie nie ma :)  hehe jestm na forum codziennie czasem co drugi dzień, przeglądam wszystkie tematy nie martwcie się :)  Z tym, że teraz mam prace i szkołe i nie bardzo czas na pisanie postów :(  Jak chcecie i Drachenfeles uzna, że potrzebuje bardziej aktywnego moderatora to nie ma sprawy.
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Neo

Moderacja
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 28, 2004, 05:07:57 pm »
Witam!
Sorry po prostu nie widziałem już od dawna twoich postów. :oops:
Pozdro!
img][/img]