Autor Wątek: Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??  (Przeczytany 9374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quazarius

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2004, 11:49:02 pm »
Ile razy? Trudno powiedzieć, że nie jakoś bardzo dużo, ale myślę, że takie np. 48 stron (którekolwiek) Aldera i Piątkowskiego czytałem wielokrotnie, bo tam jest od cholery dowcipów w tle i innych takich, których się nie wyłapie za pierwszym, drugim, a czasem i piątym czytaniem. Trochę szkoda, że ostatni (w tej chwili) z serii Maciek ma takie deficyty tła... Wygląda na pośpiech... Stąd chyba tą część najmniej razy czytałem, bo już przy drugim mało wypatrzyłem nowych rzeczy. Inne komiksy czytam raczej raz, dwa razy. Chyba, że też mają dużo smaczków w tle ;).
URL=http://www.bumelant.com]www.bumelant.com[/URL] - Komiksy sieciowe

Offline Borys

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 07, 2004, 07:47:09 am »
Hmm tak naprawde to chciałbym powiedzieć, że najwięcej razy czytałem Kaznodzieję albo Sandmana, ale prawda jest taka, że na pewno byłby to Kajko i kokosz (i nie pytajcie który album :) ). Od czasów dzieciństwa musiało się tego trochę nazbierać. W końcu Kajki mam już przynajmniej kilkanaście lat, a Sandmana i Kaznodzieje rok -dwa -trzy.  :)
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Anonymous

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 07, 2004, 07:53:47 am »
Cytat: "karol_konw"
przeczytalem to znowu

są takie komiksy, które trzeba przeczytać ze dwa razy, żeby zrozumieć wszelkie niuansy scenariusza.  8)  i się zastanawiam, czy takie czytanie nie powinno być potraktowane jako jedno czytanie.  :P

Anonymous

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 07, 2004, 08:27:30 am »
Cytat: "murtaugh"
Cytat: "karol_konw"
przeczytalem to znowu

są takie komiksy, które trzeba przeczytać ze dwa razy, żeby zrozumieć wszelkie niuansy scenariusza.  8)  i się zastanawiam, czy takie czytanie nie powinno być potraktowane jako jedno czytanie.  :P


jedno sredno wszystko jedno
wlasnie czytam jeden komiks na 3 strony juz 4 raz i nic nie rozumiem pieprzniety scenarisuz a psotacie maja uszy monstrualne...

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 07, 2004, 08:30:56 am »
Myślę, że im dłużej w przeszłość z jakimś komiksem, tym większa liczba jego czytania; w moim przypadku nie do pobicia są kolejne albumy 'Thorgala'; myślę, że poniektóre czytałem, tak pi razy drzwi, koło 50 razy :) i nie jest to jakiś super wynik; jak narazie 'Barbarzyńcę' czytałem już jakieś 5,6 razy

wydaje mi się, że obecnie, przy dość dużej ofercie komiksów, kiedy miesięcznie czyta się sporo nowości, brakuje już czasu na powtórną ich lekturę - dopiero do tych najleprzych rzeczy wraca się ponownie w wolnej chwili i głodzie oczekiwania na kolejny pakiet

Anonymous

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 07, 2004, 06:43:12 pm »
Cytat: "Macias"
no to dwa kolejne pytania-ile za to dales (link nie dziala....)?
i o czym w zasadzie traktuje historia z malym,bialym stworkiem? (szukalem po inecie,ale nie znalazlem zadnej ciekawej strony,a www.boneville.com nie chciala mi wejsc....


dałem 36 esów na amazon.com (tylko nie mów że też nie działa ;) )
historia traktuje o 3 kuzynach, którzy uciekli w związku z aferą, wywołaną przez jednego z nich, z Boneville, no i starają się tam wrócić. a po drodze wiele przygód i ciekawych wydarzeń. więcej nie powiem, bo narazie jestem po lekturze tylko 1 woluminu. ale to wystarczyło by zainwestować w wydanie zbiorcze.

Offline Tomk_eR

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 07, 2004, 08:35:29 pm »
Kajko i Kokosz Wielki turniej/Szkoła latania
dlatego że w tamtych czasach to był najlepszy (i jeden z nielicznych) komiks. Teraz KiK już nie czytam.. może wyrosłem..a może muszę odczekać, bo w dzieciństwie znałem wszystko na pamięć..

lepiej wyć do księżyca
niż szczekać za sforą psów

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2004, 02:57:17 pm »
Każdego Asterixa, każdego Thorgala, każdego Kajka i Kokosza,  Baranowskiego (Antresolkę, Na co dybie, Sodową) i inne starsze, które mam, że o tm-semicach nie wspomnę, to czytałem tak średnio po 20 razy  :) (bo ja przy jedzeniu czytam i komiksy preferuję, bo zwykle da się zjeść przy jednym, nie to co te cholerne grafiknowelsy, że o klejonych badziewiach rozpadających się, do których zaglądać trzeba, bo otworzyć na oścież się nie da nie wspomnę :bite: )
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline An-Nah

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 16, 2004, 03:08:52 pm »
Aaaa, juz przestalam liczyc... I wiecie, co jest najbardziej wyczytane? Dwa pierwsze tomy "Rorka" rzecz jasna  :mrgreen:

Jak miałam tego mniej, to robiłam co jakis czas "tydzien czytania komiksów": siedzialam, dopuki nie rpzeczytalam wszystkiego... ale od kilku lat ja i mój brat tyle tego kupujemy, ze to by musial byc conajmniej miesiac.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Khamul

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2004, 03:13:55 pm »
Rork: cmentarzysko katedr. Tak z dziesieć razy pod rząd. Komiks rozwalił mnie totalnie i doszczętnie... chociaż ostatnio do niego nie wracam. trzeba to nadrobić.
Może jeszcze Nadzieję w piekle. Nie mam pojęcia ile, ale dużo.
V4V na razie czytałem 3 razy, ale planuję pobić rekord...

A tak poza tym, to mam zwyczaj czytania wszystkich komiksów po dwa, trzy razy. Ot tak, chwilę przeglądam i za chwilę mija trzy godziny...
Oprócz Soul Sagi. Już w połowie miałem zgage, a pod koniec prawie haftowałem...
 Wiesz, co w Holandii dodają do frytek?
- Co?
- Majonez.
- O, Jezu...
- Sam widziałem. Aż pływają w tym gównie...

Offline kolec

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 19, 2007, 01:38:41 pm »
"Usagi Yojimbo - Cienie Śmierci"
Ok. 10 razy, bo była ciekawa story,
Żółwie Ninja i dużo czasu na wakacjach
rok temu.

"Usagi Yojimbo - Daisho"
ok. 8? razy, także na wakacjach.

EDIT: Oczywiście nie pod rząd,
kilka razy na wakacjach, potem
to już okazyjnie.

Offline Ziemniakento

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 19, 2007, 04:58:53 pm »
Sin City: Girlsy i Gorzała 666 razy!

Offline Manis

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 19, 2007, 06:50:34 pm »
Kajko i kokosz Na wczasach - jakies 200 razy

Przez kilka miesiecy to był mój jedyny komiks i pierwszy zarazem jaki kupili mi rodzice. Mialem 5 lat i wlasnie nauczylem sie czytac. Kilka miesiecy pozniej pamietam odkrylem podczas zakupow z rodzicami, ze jest w Bydgoszczy ksiegarnia, w ktorej przy odrobinie szczescia mozna kupic komiksy (trzeba tylko znalezc sie w niej nie pozniej, niz 2 godziny po dostawie towaru). Na szczescie moja mama pracowala w poblizu i zawsze tam wchodzila, gdy wyskakiwala z pracy wraz z innymi kolezankami, gdy padalo w pracy haslo w rodzaju "w centrum handlowym rzucili kawe i papier toaletowy".

Dziwne to byly czasy. I zero mozliwosci zakupu komiksow przez internet ;)

Offline kolec

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 19, 2007, 07:15:57 pm »
Um, jeżeli sięgać do dzieciństwa, to czasami dziesiątki razy męczyłem jednego Giganta lub Donalda.
Często także wracam do Życia i czasów Sknerusa - Komiksów z Kaczogrodu, nawet teraz, bo wiele się można nauczyć trików przy lekturze takiego komiksu.

Offline Dembol_

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 19, 2007, 09:43:37 pm »
Pierwszy 128-stronicowy Punisher z TM-Semic. Jakiś trylion razy.