Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

propozycje dla wydawców...

(1/19) > >>

mykupyku:
jakie komiksy chcielibyscie by ukazały sie w Polsce?
?

Cujo:
Ja w zasadzie jakichs specjalnych zadan nie mam. A to z tego wzgledu, ze Egmont (glownie) spisuje sie w tym polu na medal. Wydaje wszystko co najlepsze - Incal jest w planach na 2003, Technopriests juz w listopadzie, Bilala wydaja caly czas, Hellboya rowniez...
Mandragora, jako ze ma podpisany cyrograf z Top Cow, moglaby wydac Battle Chasers. To bylby chyba ich pierwszy dobry komiks :roll: . Bo co z tego ze poziom techniczny wydawania maja wrecz wzrocowy jak tytuly nie te (przynajmniej w moim mniemaniu).
Coz jeszcze... JPF jako ze sa od mangi, po Ghost in the shell powinni zabrac sie za Battle Angel Alita (piekny cyberpunk).
Heh... Mam nadzieje ze ktos z wydawcow sie tu napatoczy kiedys i rzuci okiem co ich chlebodawcy maja do powiedzenia.

CD Jack:
Zapraszam do wpisywania w tym wątku pozycji które bylibyście chętni zakupić a nie ma ich jeszcze na rynku polskim. Zbierzemy te wasze propozycje i przekażemy wydawcom w Polsce co może wpłynąć na spełnienie marzeń wielu z was ;-) Jak wiecie (a przynajmniej my wiemy ;-) ) w niewielu z polskich wydawnictw pracują ludzie mający odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz wyczucie i znajomość rynku. Zresztą nikt nie jest doskonały i dlatego w ten sposób możemy pomóc im oraz (w głównej mierze) sobie.

Proponuję wpisywanie tytułu, gatunku, krótkiego opisu fabuły, nazwy wydawcy posiadającego prawa do tytułu.

Anonymous:
to prawda że wydaje się duzo dzieł wiekopomnych (choc szkoda że ze wzgledów rynkowych dzieli się oryginalne TP), ale ja wciaż czekam na:

z serii:
Hellblazera
Kabuki
Invisibles

z one shotów:
Tell me Dark
House of Secrets (TP)
From Hell
Black Orchid
Batman Arkham Asylum
Ronin
You Are Here
Johnny Double (Mandragora powinna po 100 Nabojach wydac to obowiazkowo, bo klimat i kreska i scenariusz niemal identyczne)
Jimmy Corrigan The Smartest Boy On Earth
i niech ktoś podpisze umowę z Oni Press

no i na 2003 starczy:)

SAD:
Ja proponuję tak:
saga o Elektrze (kiedyś była w Polsce pierwsza część, chciałbym zobaczyć całość)
Daredevil: Yellow
i może jeszcze coś z Daredevilem, np. Ultimate Daredevil & Elektra (bo wkrótce film będzie, więc jest okazja).
Dobrze by też było zobaczyć coś ze Spider-Manem, ale on jest ostatnio w Polsce niepopularny, więc nie ma co na to liczyć :-(. Ale, z drugiej strony, któreś wydawnictwo mogłoby sobie pozwolić na jeden czy dwa albumy z kilkoma klasycznymi opowieściami z lat 60. I oczywiście jestem przeciwny likwidacji Ultimate Spider-Mana.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej