Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

propozycje dla wydawców...

<< < (2/19) > >>

Karol Kremens:
DC Vertigo (skoro juz jest Sandman, to oto reszta tego swiatka):
Death - The time of your life
Death - The high cost of living
Books of Magic (dluga, ciekawa seria)
Lucifer
The Dreaming

Marvel:
Daredevil Kevina Smitha - b. dobry
seria Ultimate Marvel (nie przyjal sie Spider-Man, to moze The Ultimates?)
Spider-Man Blue (krotka seria 6 zeszytow, pisana przez Loeba)
New X-Men Granta Morrisona (i to koniecznie ten tytul X-Men, a nie np. Uncanny lub X-Treme)

DC
Batman (ale cos poza tragicznym Dark Knight Strikes Again), np:
 Long Halloween
 Dark Victory
 Year One

Ktos tam wyzej wspomnial swietne From Hell Moore'a. To i dalej : "League...", "Watchmen", "The saga of The Swamp Thing, vol.1" (ojciec Vertigo), "Promethea".
A z Wildostorm mozna by jeszcze The Authority.

m:
a może stare dobre polskie komiksy, które nigdy nie zostały wydane w formie albumowej

np.
Binio Bill i inne Wróblewskiego
seria z Tajfunem Raczkiewicza

Cujo:
Ehehe... Widze ze zaczelo sie promowanie kolorowych superbohaterow w obcislych kostiumach  :D
Bez urazy chlopaki :) Nie chce tu nikogo dyskredytowac, ale wydaje mi sie, wyroslem ze spidermanow, x-manow juz jakies 10 lat temu. Oczywiscie kazdy ma swoj przedzialik, ze tak to ujme, ewolucyjny. Kiedys czytalem spidermana z wywalonym jezorem. Teraz wydaje mi sie on (do spolki z nowymi, tworzonymi co kazdy zeszyt nowymi miesniakami w lajkrowych ubrankach) nieco pretensjonalny.
Wiem ze moge takim wynurzeniem narazic sie na obrzucanie kamieniami przez wielu tu ludzi. Wiec nie zrozumcie mnie zle - nie potepiam. Wyrazam swoja wlasna opinie  :wink:

wilk:
Bardzo lubie komiksy Andreasa, wiec czekam wlasciwie na wszystko co napisal i narysowal. Poza tym oczywiście brak mi Moebiusa no i Cadelo, Pratta... Z checią zobaczylbym takze inne prace Gimeneza oprócz Metabaronów

Pozdrawiam redakcje  :)

Anonymous:
zgadzam sie, po Rorku powinni zaczac wydawac Capricorne, Arq, Cyrrus itd  :P , z Cadelo podobalo mi sie Envie du Chien (jeju, jak ja to dawno widzialem - pamietam tylko ze gostek mial zrosniete nogi i jaszczurke na ramieniu ;))

Oprocz Metabaronow Gimeneza widzialem "Choose your game" w Heavy Metal i szczerze mowiac nie podobalo mi sie :|


Nie jestem zadnym znawca rynku polskiego, ale z tego co sie orientuje, to istnieje calkiem wyrazny podzial na wydawnictwa specjalizujace sie w produkcjach z USA i te, ktore robia Bande Desinee z krajow frankofonskich, wiec chyba "nie ma obawy, kazdy znajdzie swoja sekte" :D:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej