trawa

Autor Wątek: Fun Media prosi o opinie...  (Przeczytany 23456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karol Kremens

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 23, 2002, 05:44:57 pm »
Tak mnie jeszcze naszlo pytanie : czemu FM wydaje JLA Earth2, a nie zacznie od normalnej serii? Tez poczatkowo zreszta pisanej przez Morrisona.
A co do "niespodzianki" to rzeczywiscie mozna to ujac w katergorii niespodzianki, ze FM ma takie plany, gdy wszyscy mysleli, ze tam juz tylko zgliszcza.

Offline Inszy

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2002, 02:33:01 pm »
A może "Niespodzianka FM w tytule" :?:  :D
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Macias

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2002, 06:49:31 pm »
fm exclusive? fm d-lux  :D ?

Offline j3z3k

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 29, 2002, 07:59:15 pm »
fm p-lux ;)

no cusz, jak ma byc tak jak musi byc, to znaczy, ze musi byc tak, jak ma byc (sensowne, nie?). niewazne to, chyba, ze nie bedzie takiej czcionki i gdzies tam, w malo widocznym miejscu. a tak to spox, alles klar, ja? :)
aszdaaaa k**wa, ktora w zyciu ssssspotkalem miala to samo imie: smierc.

Offline Kiamil

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 30, 2002, 02:18:32 pm »
A może powiedzmy od razu uczciwie, że pełen tytuł zarejestrowany w sądzie brzmi "Niespodzianka dla dzieci" :lol:
amil M. Śmiałkowski
www.slowem.pl

Offline Karol Kremens

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 02, 2003, 07:18:22 pm »
Dla dzieci i ich mam, jesli te zdecyduja sie na kupno swoim pociechom The Authority, a tam... w druzynie para superbohaterow-gejów, wzorowanych na Supermanie i Batmanie (dlatego DC, wlasciciel Wildstorm, zawiesil ten tytul) (ale bedzie w tym roku wznowiony).

Offline Borys

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2003, 12:24:16 am »
Pomysł Kom@ara bardzo mi się podoba. Przypomina mi to trochę "Kup, albo Venom zje twojego kanarka". Myslę, ze można z tym niefortunnym logo zrobić tak, aby nie raziło, a wręcz zachęcało dorosłego czytelnika. Poza tym wydrukujcie to na samym szczycie okąłdki (vide dystrybutorzy) a pod spodem dajcie dużo większy i przed wszystkim, "tłumiący" niespodziankę oryginalny tytuł. Co by z resztą nie było, jak sam komiks będzie dobry, to na pewno go kupię.
Pozdrawiam,
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline grze.hu

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 06, 2003, 02:21:30 pm »
pytanie :
czy numeracja moze byc taka :"np.: 001,zamiast 1/03 ?"
ralala

Offline Kurczaczek

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 06, 2003, 03:23:56 pm »
Popieram pomysl 001 itd, ale najlepiej nie na grzbiecie i jeszcze jak sie da to tez nie na okladce- najlepiej wewnatrz na tzw 2. stronie okladki
...

Offline mykupyku

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 06, 2003, 06:51:36 pm »
Cytat: "grze.hu"
pytanie :
czy numeracja moze byc taka :"np.: 001,zamiast 1/03 ?"


z tego co wiem to nie może, bo tak a nie inaczej jest zarejestrowania numeracja w dystrybucji (np. rzeczpospolita nie ukazuje się w numeracji 00000567838 numer, tylko jakiejś tam innej, bo tak jest zarejestrowana)


BTW Niewidzalna Ręko do roboty, bo ludzie pytają i pytają a tu nic...
opyright by mykupyku

Offline Macias

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 06, 2003, 09:08:57 pm »
w lutym sie zobaczy.a jla:earth2 chyba warto kupic

Offline grze.hu

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 08, 2003, 09:28:59 am »
Cytat: "mykupyku"

z tego co wiem to nie może, bo tak a nie inaczej jest zarejestrowania numeracja w dystrybucji (np. rzeczpospolita nie ukazuje się w numeracji 00000567838 numer, tylko jakiejś tam innej, bo tak jest zarejestrowana)


nie mozna porownywac komiksow i Rzeczpospolitej:
Egmont wydaje od ilu lat ??? i chyba nie doszedl jeszcze do 200 wydajac ile tytulow ???, ale skoro mowisz,ze nie mozna, bo tak jest w dystrybucji, to ja Ci musze uwierzyc na slowo.(wydajesz komiksy ?)
ralala

Offline Kurczaczek

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 08, 2003, 11:47:49 am »
Mandragora i Egmont wydaje komiksy bez narzucania numeracji x/2003 i jakos sobie daja rade. Uwazam, ze jest to lepsze wyjscie, chyba, ze ktos chce nas dobic syndromem serii- podoba Ci 5 na 6 komiksow z cyklu niespodzianka? i co postawisz na polce je z taka dziura pomiedzy np 3/2003 i 5/2003? chamstwo!!! Takie cos wyglada potem jakbys mial niepelna kolekcje!!!

Tak wogule to Niewidzialna Reko odpowiedz cos nam!!!
...

Offline mykupyku

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 08, 2003, 09:44:34 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Mandragora i Egmont wydaje komiksy bez narzucania numeracji x/2003 i jakos sobie daja rade.


mandragora w komiksach wydanych w szerokiej dystrybucji też umieszcza taka numerację Origin NR 1/02 (wystarczy zerknąć na okładkę, i numeracja widnieje przy kodzie kreskowym)

egmont tez przymierza się do wydawania Marvela i DC  w kioskach - i wtedy też będzie musiał je numerować (zdaje mi sie że egmontowski Kaczor Donaldtez powinen posiadać takową numerację)
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 08, 2003, 11:36:04 pm »
OK- jest, ale nie rzuca sie za bardzo w oczy- prawda? Poza tym dotyczy to zeszytow, a nie albumow- nie widze powodu, aby JLA:Earth2 mial oznaczenie 01/2003, Authority 02/2003, a New X-Men 03/2003, sa to komiksy, ktore nie maja ze soba nic wspolnego i jesli kupie czesc tych 100 stronicowych albumow i postawie je klo siebie na polce, to nie chce, zeby na ich grzbietach byly jakies numery- ktore wskazywalyby na to, ze moja kolekcja jest w jakis sposob niekompletna- mam zamiar kupowac Authority i Planetary, ale odpuscic sobie X-men, czy musze cierpiec?
...