Autor Wątek: Uwaga tandeta! - Najgorsze książki s-f&f.  (Przeczytany 60907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Phalene

Uwaga tandeta! - Najgorsze książki s-f&f.
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 09, 2006, 12:44:55 am »
Na mojej liście mega grafomaństwa 3 tom Achai.Makabra....
halene.D'argent Papillon.

Offline Jaskier

Uwaga tandeta! - Najgorsze książki s-f&f.
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 09, 2006, 10:10:07 pm »
Cytat: "Phalene"
Na mojej liście mega grafomaństwa 3 tom Achai.Makabra....


ech, chyba w końcu zostanę zmuszony do napisania tej polemiki i wykazania, że cała Achaja, łącznie z 3 tomem jest dziełem wybitnym :?

Offline nayroth

Uwaga tandeta! - Najgorsze książki s-f&f.
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 25, 2007, 07:51:10 pm »
Nie pamietam tytułu, ale główny bohater polskiego pochodzenia, przenosi się do świata fantasy w wyniku nieudanego eksperymentu na uczelni. Tam generalnie ma dużo przygód, a na końcu ratuje świat przed mega-smokiem i zdobywa księżniczkę. Mimo upływu czasu w głowie utkwiła mi piosenka którą skomponował tenże bohater. Podobnie jak wszystko czego się ów pan tknął, utwór stał się przebojem w magicznej krainie.
"Pojedziemy na pole,
na zielone gorgole,
przyjacielu mój"

Gorgole były takie twarde, że ani czary ani miecz ich się nie imał, ale dzielny rodak znalazł na nie sposób. Wbijał w nie rurki przez które z gorgoli niepostrzeżenie wypływały płyny ustrojowe, w wyniku czego ustrojstwo ginęło.

Offline Beryl

Uwaga tandeta! - Najgorsze książki s-f&f.
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 25, 2007, 08:15:24 pm »
Cytat: "nayroth"
Nie pamietam tytułu, ale główny bohater polskiego pochodzenia, przenosi się do świata fantasy w wyniku nieudanego eksperymentu na uczelni. Tam generalnie ma dużo przygód, a na końcu ratuje świat przed mega-smokiem i zdobywa księżniczkę. .

Wyrzuć polskie pochodzenie, to tytuł tego anime to był El Hazard.^^

Jeśli chodzi o grafomaństwo, to czytałam jakiś czas temu książkę ztytułowaną "Sabriel". Susan wnuczkę śmierci jako marysueiczną córkę maga jeszcze zniosłam, ale przy Murze już wysiadłam.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline kandelabr wspanialy

Uwaga tandeta! - Najgorsze książki s-f&f.
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:17:20 am »
Cytat: "nayroth"
Nie pamietam tytułu, ale główny bohater polskiego pochodzenia, przenosi się do świata fantasy w wyniku nieudanego eksperymentu na uczelni. Tam generalnie ma dużo przygód, a na końcu ratuje świat przed mega-smokiem i zdobywa księżniczkę.

Technomagia i smoki
zaiste gniot, ale z uwagi na fakt, iż kupion był przeze mnie na stoisku z przecenami, to nie mam większych pretensji ;P
Cześć, i dzięki za ryby!