Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

Star Wars Galaxies

(1/4) > >>

eska crew:
Czy ktos grał? Jakie sa opinie? Macie jakieś problemy?
Piszcie tutaj co sadzicie o tej grze.

Ragnor:
Wiem ino tyle że jakis kolo został pierwszym Jedi i wszyscy teraz się nań jerzą, a pozatym to kompletnie nic, normalnie czarna dziura :(

Fuczak:
wiesz to gre chce sobie kupic w przyszlym roku nazbieram se 1000 na roczny abonament i w droge moj kolega w to gra no i oczywiscie wyeszdl teraz sw galaxies jump to light speed.Gdy dostane tą gre to napewno bede wookiem rebeliantem  :)

Ragnor:
Qrde cena gier z serii star wars jest coraz bardziej masakryczna.
A propos dzisiaj na hyperze widziałem  nową gre z tej serii Star Wars Republik Commando- normalnie totalny wypas jeśli chodzi o intro tak sobie wyobrażałem szturmowców a nie jak we filmie mięcho armatnie, no ale film taki być musi co innego naszczęście napisali w książkach :D

eska crew:

--- Cytat: "Ragnor" ---Qrde cena gier z serii star wars jest coraz bardziej masakryczna.
A propos dzisiaj na hyperze widziałem  nową gre z tej serii Star Wars Republik Commando- normalnie totalny wypas jeśli chodzi o intro tak sobie wyobrażałem szturmowców a nie jak we filmie mięcho armatnie, no ale film taki być musi co innego naszczęście napisali w książkach :D
--- Koniec cytatu ---


Zgodzę się. Ceny gier sa rzeczywście z deka z wysokie jak dla przeciętnego Polaka, ale coż tak jets nasza rzeczywistość

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej