Autor Wątek: EuroConFed: European Confrontation Federation  (Przeczytany 6964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

EuroConFed: European Confrontation Federation
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 12, 2004, 10:07:25 am »
Bardzo nie lubie grać proxami, i tym bardziej z proxami , ale nikomu nigdy w życiu nie zabronie grać nimi. Trudno, ja sie poświęce, ale zabierać komuś przyjemność gry to już chyba przesada.
A pozatym jak ma ktoś sprawdzić  czy opłaca sie kupić modele inaczej niż przez granie nimi??

To samo sie tyczy bohaterów, jak można kogokolwiek zmusządo wystawiania lidera i czegoś takiego.
U wolfenów to bandy polujące dla ofiary więc na kija im jakiś durny bohater? albo inny lider? oni idą kogoś zamordować a nie na wojnę :|

@szept - kieł tytana możesz dać tylko herosowi więc nie dasz jego połowie armii a z tego co wiem to tylko artefakty które mają takie zaznaczenie mogą być dublowane w armii.
A poza tym jest to na tyle łatwo dostępny artefakt że i w armii builderze możesz przeczytać czy sie przeciwnik nie kantował. A jak nie możesz mu zaufać to po cholere z nim grasz?? :eek:

Jedną z cech które uwielbiam w konfrze jest właśnie dowolność wystawiania jak  wprowadzicie jakiekolwiek ograniczenia to przynajmniej mi zepsujecie grę. A jestem pewien że nie tylko ja tak na to patrze, już ograniczenia były i znieśliśmy je po paru miesiącach.  Poco kompikować sobie życie?? Jak ktoś ma ochotę grać tak to jego sprawa, nie ma niepokonanej rozpiski (nawet alchemików) więc jaki interes widzicie w narzucaniu czegokolwiek?
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Fenris

EuroConFed: European Confrontation Federation
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 12, 2004, 10:09:03 am »
Co do proksowania artefaktów to można rówież stsowna kartę ściągnąć z netu i druknąć, poza tym zdaje się że jest możliwość nabywania od rkahama tylko samych kart.
A co do proksów to ocywiście bez przesady jak kos ma własnorecznie (lub nie ;) ) zrobionego sentinela to nie ma problemu tudzież np dajkowi dowalił 2-gą głowe albo jeszcze ze 2 łapki hehe o to specjalnie nie widze problemu ale jak juz widze całą armie przeciwnika na stole fullprox w dodatku figurki wziete od śmigła ( tenunded bedzie proksował mirrę a tamen unded z łukiem pretorian) lub cos w tym stylu to po prostu płakać sie chce jak kurna za każdym razem jak chcesz coś zrobić musisz się pytać na co tak właściwie chcesz  zaszarżować albo strzelić wrrrrr .
Poza tym nie mówie o całkiwoitym zakazie tylko np zarówno wrocek jak i my mamy swoje kluby gdzie gramy i turnieje ( w klubach nie ma problemu o ile przeciwnik się zgodzi) natomiast na turniejach niech to już będzie jakoś regulowane, może nie do koca zakaz ale chociaż jakieś poważne represje punktowe.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Ryogaty

EuroConFed: European Confrontation Federation
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 12, 2004, 10:36:30 am »
Dopóki prox nie myli to nie ma dużych problemów, jeśli np mam nie proxowaną całą armię oprócz 2 pretorian to chyba nie trudno stwierdzić, że te proxy to właśnie pretorianie - pod warunkiem że nie będą to figurki identyczne jak któraś z pozostałych (Znaczy proxuje pretorian templarami i jednocześnie używam samych templarów). Przy proxowaniu większej ilości figurek jeśli poszczególne typy się od siebie mocno różnią to też strasznie dużych problemów nie ma: np (jadąc dalej gryfami) proxuję pretorian greatswordami z battla (też pancerniaki, też dwuręczne miecze), fizylierów handgunnerami (też kolesie ze strzelbami) itp itd.
Jeśli ktoś ma w całości sproxowaną armię i poszczególne proxy nie przypominają oryginałów to niech skopiuje pomysł Wychwethyla  i jego warmisiów. Do każdej figurki miał dorobioną kartę ze zdjęciem proxa.
Zamiast zakazywać proxowania i uniemożliwiać przez to grę niektórym można wprowadzić to co jest w battlu - dodatkowe punkty za malowanie, konwersje, brak proxów itp
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline cielaq

EuroConFed: European Confrontation Federation
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 12, 2004, 12:52:24 pm »
Zgadam się niemal w całości. Dopóki wiadomo co jest co proxy nie przezkadzaja w grze. Nie jestem natomiast pewny, czy jest sens dawać ocenę malowania/konwersji. Myślę, że wystarczą karne punkty za proxy.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

 

anything