trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1251206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KoZZ

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 18, 2006, 01:14:45 am »
Cytat: "redkac"
@Kozz - ale po co do nich pisałeś? przecież wszystko jest na ich stronie:

7.Odbiór osobisty ZAWSZE jest w naszej siedzibie (adres poniżej) w godzinach:
Dni Powszewdnie - 9.00 - 19.00
Sobota i niedziela - 10.00 - 17.00
Przy wybraniu odbioru osobistego musisz pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze doliczamy złotówkę do ceny "KupTeraz". Po drugie nie musisz pędzić na złamanie karku, książka może poleżeć trochę - nam aż tak się nie spieszy.
może dlatego, że nic nie było napisane???

dopiero teraz to dopisali (no i wydała się sprawa ze złotówką, ciekawe co na to allegro :badgrin:)

no dobra byłem tam

a niech mnie, ale klimat 8) Z zewnątrz nawet nawet wygląda budynek, wielki napis antykwariat, wchodzę do środka i pierwsze co mi się rzuca, to

3 psy...........

chadzające między książkami :roll: (zniszczył mnie ten widok)

Jakoś przedarłem się i poszukuję kogoś odpowiedzialnego za sklepik i kogo widzę. Ciecia z fajkiem drzemiącego na fotelu :roll:

genialny antykwariat :badgrin:

jeżeli chodzi o komiks, to oczywiście wszystko jak należy, nówka, nierozpakowany.

Później "kierownik" (ale tam jest ekipa 8)) przyszedł i mogłem dowiedzieć się paru rzeczy.
Cytuj
mnie interesuje to, że nie trzeba od razu odbierać, bo dajmy na to kupię i pojadę za tydzień a oni się zwiną."

nic nie zwiną, ale też w nieskończoność nie będą czekać. Chodzi o to, jak np. kupisz komiks w poniedziałek i przez tydzień nie masz czasu podjechać, to możesz w weekend odebrać. Nie następnego dnia po zakupie, masz trochę czasu na odbiór.
Cytuj
a te transakcje to trzeba przez allegro zrealizowac? czy mozna do nich pojsc i kupic na miejscu?
można realizować tylko i wyłącznie przez allegro

Najciekawsze jest to, że można popytać się u nich o komiksy i oni zobaczą czy nie ma jego jeszcze w hurtowni. Np. widziałem u nich Kingdom Come i jakiegoś Kajtka i Koko (wznowienie egmontu). Osobiście poprosiłem o sprawdzenie czy nie ma Legend naszych czasów:) Najlepiej podjechać lub wysłać maila i zapytać się.
I jeszcze "kierownik" powiedział, że kolejne komiksy z serii mistrzów też będą zamawiać.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline hopatika

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 18, 2006, 06:23:21 am »
o kurde  :p
ja dzisiaj jadę. mam nadzieję, że te psy, to jakieś małe coś, bo mam alergię nerwową na te stworzenia.  :?

Offline redkac

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 18, 2006, 01:05:26 pm »
kozz a co z moimi pozostałymi pytaniami? pierwsze - jak tam dojechać z centrum, i drugie czy ktoś je może za mnie odebrac? :D
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline KoZZ

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 18, 2006, 02:08:11 pm »
Jeżeli chodzi o pierwsze to polecam lekturę mapy Warszawy:P zresztą już pisałem jak dojechać, 522 z centrum wysiadasz na przystanku Płocka, cofasz się troszkę, skręcasz w Działdowską idziesz wzdłuż ulicy, nietrudno nie trafić.

Czy ktoś może za ciebie odebrać?

nie widzę problemu. Mnie się nie zapytali o nazwisko:D Mówisz (twój kierowca :?), że przyjechał po odbiór komiksu i wsio.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline hopatika

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 18, 2006, 06:34:28 pm »
byłem, odebrałem. bardzo fajny klimat tego antykwariatu, rzeczywiście zawalony książkami, psy miłe i ładne, ludzie uprzejmi. w sumie pozytywne wrażenie.  8)

no i komiks kul.  :D

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 20, 2006, 05:46:07 pm »
W łódzkim Buchmannie na Piotrkowskiej są zeszytówki Mandragory po 0,50-1,50 za sztukę. Najtańszy "Banner" po 50 groszy, "Born" i "Wolverin/Hulk" po 1,50. Oczywiście komiksy nowe (chyba, że jakiś odwiedzający księgarnię upaprze paluchami ;) ).

Offline nayroth

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 21, 2006, 09:07:42 am »
O cholerka, czy to aby zgodne z prawem?  :lol:  :lol:
Niecny Buchmann jawnie działa na szkodę Mandry, przecież pisze wyraźnie że zabrania się po cenie innej niż okładkowa.  :D
Szkoda że mam tak daleko do łodzi...

Offline Łamignat

....
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 21, 2006, 11:59:11 am »
Poczekaj może do MFK nie zdążą wszystkiego wyprzedać   :lol:

Offline redkac

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:37:34 am »
no i mam Indiańskie Lato i Ostatnie Kuszenie, nie robili żadnych problemów więc odebrał je kierowca z firmy :))
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline donTomaszek

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 08, 2006, 12:46:16 pm »
Cytat: "nayroth"
O cholerka, czy to aby zgodne z prawem?  :lol:  :lol:
Niecny Buchmann jawnie działa na szkodę Mandry, przecież pisze wyraźnie że zabrania się po cenie innej niż okładkowa.  :D
Szkoda że mam tak daleko do łodzi...


W toruniu - to samo. Pelno zeszytow po 0,50-2,50pln, 30dni nocy, transmetropolitan (żadza zycia 1,2), bez honoru, obergeist po 5pln. SZOK!!!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline hopatika

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 08, 2006, 02:28:22 pm »
czy mógłbym kogoś poprosić, żeby mi te rzeczy zakupił i przesłał pocztą?
mówię poważnie. możemy się umówić na przelew albo pobranie.

Offline Marius Magnus

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 08, 2006, 04:24:05 pm »
Ja mogę kupić i wysłać wszytkim, którzy by chcieli. Pieniądze oddalibyście dopiero po odebraniu przesyłki. Jak ktoś jest chętny, to na pw. Aha, spis dostępnych akuratnie pozycji umieściłbym w poniedziałek /chyba, że ktoś był dzisiaj w toruńskim Buchmanie i jest w stanie podać DOKŁADNY zestaw oferowanych pozycji/. Wysyłałbym oczywiście na bieżąco, chyba, że znalazłyby się dwie osoby z jednego miasta - wtedy uprzednio spytałbym, czy nie wolałyby paczki wspólnej.
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline donTomaszek

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 08, 2006, 04:48:06 pm »
Na dzien dzisiejszyw torunskich Buchamnie sa:

Transmetropolitan - Żądza życia 1,2
30 dni nocy
Mroczne dni 1,2
Bez Honoru
Blade 2
Darkness 1,2,3,4,5,6,7,8,9
Rising stars 1,2,3,4
Banner 1,2,3,4
Wolverine/Hulk 1,2,3,4
Hulk/Wolverine 6 godzni 1,2,3,4
Born 1,2,3,4
Lobo/Hitman
Lobo wyzwolony jakies sa (dokladnie nie pamietam)
sporo Spawnow i Star warsow (numerow nie pamietam bo akurat mnie nie interesuja)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Marius Magnus

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 08, 2006, 04:54:15 pm »
Transmetropolitan - Żądza życia 1,2 - 5zł
30 dni nocy - 5zł
Mroczne dni 1,2 - 5zł
Bez Honoru - 5zł
Blade 2 - 2.5zł
Darkness 1,2,3,4,5,6,7,8,9 -2,5zł /numery za 14,50/ i 1,5zł /te za 8/
Banner 1,2,3,4 - 0,5zł
Wolverine/Hulk 1,2,3,4 - 1,5zł
Hulk/Wolverine 6 godzni 1,2,3,4 - 1,5zł
Born 1,2,3,4 - 1,5zł
Lobo/Hitman - 0,5zł
Lobo wyzwolony 1, 2, 3 - 0,5zł
sporo Spawnow /do 32 numeru włącznie, nie wiem, czy wszystkie są dostępne/ i Star warsow (numerow nie pamietam bo akurat mnie nie interesuja)- 1,5zł i i  Star Warsy /zapewne "Tag i Bink" # 1, komplet "Obsesji" i "Republika"/ - o,5zł


PS Nie ma już Obergeist /5zł/ Rising Stars /2,5zł/ i Abra makabra /1,5zł/?

PPS Dobrze podałem ceny?
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline donTomaszek

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 08, 2006, 05:37:04 pm »
Tak, ceny dokldanie takie :D  wrecz smieszne. wpadlem do kolegi z wizyta i co mialem przepic to przeczytam :badgrin:
A rising stars jest pelno.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

 

anything