trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1235031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marius Magnus

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 08, 2006, 05:42:47 pm »
Jeszcze chyba Shrek 1,2,3 jest w sprzedaży po 0,5zł za sztukę.

PS Ja miałem nieco inaczej - 25zł z 30, które miały mi starczyć do piątku wydałem w poniedziałek na komiksy i do weekendu żyłem wodą i ryżem z Biedronki. Paradoks polega na tym, że wszystkie zakupione wtedy pozycje /RS, Born, H/W/,  już posiadałem, ale nagle zachciałem przeczytać je jeszcze raz, natychmiast.  :lol:
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline donTomaszek

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 08, 2006, 05:59:04 pm »
No to SZACUNEK kolego :D  
Aye!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Marius Magnus

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 10, 2006, 10:42:09 am »
Do listy przecenionych komiksów dostępnych aktualnie w sprzedaży dochodzą Abra Makabra 1,2,3,4,5 / 1,5zł sztuka; Josephine (pierwsza część)/ 1,5zł; Star Wars: Więzy krwi/ 0,5zł; Kajko i Kokosz: Festiwal czarownic/ 6zł
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Anonymous

  • Gość
Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 10, 2006, 10:46:34 am »
to tylko w toruniu te wyprzedaze:D?

Offline Marius Magnus

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 10, 2006, 10:58:25 am »
Nie, chyba w każdej księgarni Buchmanna.
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline donTomaszek

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 10, 2006, 04:13:23 pm »
No to spojrzcie sobie na to :D

http://www.allegro.pl/item97671968_kaznodzieja_t_10_wojna_na_sloncu_kw_6_zl.html

i kupujcie dalej od egmontu :D
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline empro

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 10, 2006, 04:55:00 pm »
Cytat: "Marius Magnus"
Nie, chyba w każdej księgarni Buchmanna.


a czy w stolicy takową można uświadczyć, bo przyznam, że nie kojarzę :(

Offline hopatika

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 10, 2006, 06:15:40 pm »
Cytat: "empro"
Cytat: "Marius Magnus"
Nie, chyba w każdej księgarni Buchmanna.


a czy w stolicy takową można uświadczyć, bo przyznam, że nie kojarzę :(

przyłączam się do pytania i potwierdzam pozytywną opinię o chimerze. 8)

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 10, 2006, 06:35:51 pm »
Cytat: "donTomaszek"
No to spojrzcie sobie na to :D

http://www.allegro.pl/item97671968_kaznodzieja_t_10_wojna_na_sloncu_kw_6_zl.html

i kupujcie dalej od egmontu :D


w Imago 49,90... i przy wiekszym zamówieniu taniej, bo bez kosztów przesyłki (tutaj 6zł) /no chyba, że ktoś z Wawy/

Offline lone_wolf_in_run

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 10, 2006, 06:38:54 pm »
A ja już nawet zakupiłem :) i niedlugo zamierzam odebrać, zreszta jeżeli będa mieli w swojej ofercie wszystkie nowośc z egmotnu to będe ich stałym klientem z cenami w stylu 2003 r. ;)

Offline Azbest23

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 10, 2006, 07:32:55 pm »
Cytat: "empro"
Cytat: "Marius Magnus"
Nie, chyba w każdej księgarni Buchmanna.


a czy w stolicy takową można uświadczyć, bo przyznam, że nie kojarzę :(
Znalazłem adresy trzech: Bydgoszcz, Łódź i Toruń. Wielka szkoda, że to nie jakaś wieksza sieć.  :(
la podkreślenia wagi moich słów, siłacz palnie pięścią w stół.

Offline Marius Magnus

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 10, 2006, 08:23:47 pm »
A tacy zawsze znajdą dziurę w całym - macie możliwość zakupu komiksów po cenach wielokrotnie niższych od okładkowych, a narzekacie, że nie ma księgarni Buchmanna w Waszym mieście /w geście miłosierdzia zobowiązuję się pójść jutro doń i spytać o wszystkie miasta, gdzie znajdują się filie sieci/   :?
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Łamignat

.......
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 10, 2006, 09:21:35 pm »
Chimera jest na moim celowniku i uważam , że świetnie robią rezygnujac z cześci swojego zarobku, obniżając przez to cenę  indywidualnemu klientowi.
A przydałoby sie aby nie tylko 1 punkt tak robił bo naprawde komiksy dużo przyjemniej jest kupować  w dużo niższszych cenach niz oferowane okładkowe.

Teresa masz chyba problem z własną osobowościa, słyszałem , że do władzy doszedł ponownie Silvio , ale to nie powód by od razu agresją uderzać, wszak on lubi Cicioline i inne ku#@*  :)

Offline 4-staczterdzieściicztery

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 11, 2006, 12:44:20 am »
Cytat: "donTomaszek"
Cytat: "teresa_orlowski"
ale żeś zabłysł pustką pod kopułką. gdybym była chamką to nazwałabym cię debilem.

po pierwsze nie wiem jak ty, ale ja i zapewne wszyscy inni kupujemy od sklepów komiksowych, empików, a nie od egmontu. od egmontu to kupują hurtownicy, dystrybutorzy i sklepy właśnie - a wśród nich wymieniona w twoim linku chimera. jej właściciel uważa widać, że lepiej zarobić 6 zł na komiksie niż 20 jak większość sklepów. ale nic nam do tego, to jego problem ile chce zarobić na sprzedawanym przez siebie towarze. a w tej stytuacji pluj się na komiksiarnię, centrum komiksu, komikslandię, imago, empik i inne cholery, bo to oni są adresatem twoich bólów egzystencjalnych, a nie egmont.

czy już zrozumiałeś? czy dalej będziesz udawał głupiego, którym pewnie nie jesteś chłopczyku?


Chodzilo mi o kupowanie po cenach okladkowych, myslalem iz jest to tak oczywiste, ze tlumaczyc o co kaman nie musze. ale jak widzac zawsze znajdzie sie ktos z iq forresta gumpa. nevermind.


Chciałbym zauważyć, że kupowanie poniżej cen okładkowych, nie jest zbyt trudne, większość księgarni stosuje rabaty dla stałych klientów, a są też takie co w ogóle sprzedają taniej.
W Krakowie polecam księgarnie "Kameron", w sobotę robiłem zakupy: "300" za 72,50  zł ( cena okładkowa 85 zł ), pakiet "W Poszukiwaniu Ptaka Czasu" za 42 zł ( co: 49 zł), "Exit" za 35 zł ( co:39,90 zł ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline hopatika

Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 11, 2006, 06:29:58 am »
no fajnie, Toruń, Kraków, Łódź... a co ze stolicą? jest tu jakaś księgarnia oferująca komiksy znacznie taniej? hę?