trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1230 dnia: Sierpień 26, 2010, 05:01:00 pm »
czy w merlinie to normalne, że chociaż od prawie tygodnia zamówienie mają skompletowane, to jako datę wysyłki podają... 2 września!?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1231 dnia: Sierpień 26, 2010, 05:59:03 pm »
Po pierwsze data wysyłki to data orientacyjna, więc równie dobrze mogą to wysłać jutro. Po drugie nie przypominam sobie kiedy ostatnio zrealizowali mi zamówienie zgodnie z czasem podanym przy produktach.  :???:
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline badday

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1232 dnia: Sierpień 26, 2010, 06:25:35 pm »
czy w merlinie to normalne, że chociaż od prawie tygodnia zamówienie mają skompletowane, to jako datę wysyłki podają... 2 września!?

Niestety normalne

Offline yurek1

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1233 dnia: Sierpień 26, 2010, 06:41:10 pm »
hm, to znaczy, że zmieniło się na gorsze. ostatni raz zamawiałem rok temu - wtedy, jak i wcześniej, zawsze wysyłka była wręcz ekspresowa. trudno.

a propos wysyłki, taka mała ciekawostka: w zeszły piątek kupiłem na eBayu nowy Dodgem Logic u Tony'ego z Knockabout (dokładnie tak samo jak wszystkie wcześniejsze numery), zapłaciłem oczywiście natychmiast PayPalem, a w poniedziałek rano (powtórzę: w poniedziałek rano) miałem list z pisemkiem w skrzynce. nie wiem jak to się stało. ciągle jestem w szoku.  :razz:
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Rork

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1234 dnia: Sierpień 26, 2010, 07:42:53 pm »
Merlin sobie coś ostatnio w ch.. leci. Moje zamówienie (dostępność 24h) już w poniedziałek było "gotowe do wysyłki" dziś jest czwartek a paczka nadal od nich nie wyszła. Pisać do nich nie ma po co bo zawsze jakaś baba odpowiada jak automat "dokładamy wszelkich starań.. ble ble ble" i nic zupełnie z tego nie wynika. A już odradzam pisać do nich żeby wysłali komiksy w stanie idealnym. Czekasz tydzień na odpowiedź "robota", zamówienie jest realizowane z opóźnieniem (no bo przecież klient miał jakieś uwagi) a i tak wyślą komiksy w stanie co najwyżej "raz czytane".
 
Przy reklamacji jest ta sama gadka "ble ble ble... dobro klienta... ble ble ble... szczególna staranność... ble ble ble przykro nam że jest Pan niezadowolony..." Jedno wielkie BLE!

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1235 dnia: Sierpień 26, 2010, 09:23:26 pm »
Miałem cośtam odpisać nt. Merlina, ale ciekawszy numer zrobił mi przed chwilą Empik.

Zamówiłem sobie dosłownie dwie rzeczy i dostałem maila: „Najmocniej przepraszamy, ale nie uda nam się zrealizować zamówienia XXXXXXXX we wcześniej deklarowanym terminie. Obecnie możemy wysłać (...)” i tu następuje lista obydwu zamówionych produktów. :biggrin:

W związku z zaistniałą sytuacja (dostępnością obydwu zamówionych rzeczy!) mam do wyboru m.in.:
czekać na wszystko
Poczekamy, z wysłaniem zamówienia do momentu, gdy otrzymamy brakujący produkt lub informację od dostawcy o wyczerpaniu się nakładu. Informację tą powinniśmy otrzymać około 2010-08-26.”

 :biggrin:



edit: Nie musiałem długo czekać na kolejnego maila od empikobota:

„Zarejestrowaliśmy w systemie Twoją decyzję o wyborze późniejszego terminu realizacji zamówienia XXXXXXXX. Dziękujemy za podjęcie decyzji i za wyrozumiałość.       Nowy termin realizacji zamówienia to: 2010-08-26.”
:biggrin:


edit2: empikobot ma chyba jakieś zwarcie, właśnie dostałem kolejnego maila:

Informujemy, że nie uda nam się zrealizować w całości zamówienia XXXXXXXX”.

A poniżej lista produktów, które mogą wysłać i są na niej – a jakże – obydwa zamówione produkty. Komedia!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2010, 09:56:02 pm wysłana przez Jarek Obważanek »
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1236 dnia: Sierpień 26, 2010, 10:00:25 pm »
U mnie jednak sukces - mialo byc we wrzesniu, a jednak skompletowali w ciagu 3 dni. Ale ze bawilem sie w odbior osobisty to oszczedzili na tekturze, komiksy owineli tylko w folie. Obylo sie jednak bez strat wlasnych.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Rork

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1237 dnia: Sierpień 26, 2010, 10:01:25 pm »
Miałem cośtam odpisać nt. Merlina, ale ciekawszy numer zrobił mi przed chwilą Empik...

Ale debilizm  :lol: . To wszystko przez to, że ludzie za bardzo stawiają na systemy informatyczne a redukują zatrudnienie. W mojej firmie też tak jest - zwolnienia grupowe bo wszedł nowy system który ma wykonywać czynności zwolnionych pracowników. W rzeczywistości jednak wychodzi z tego totalny bajzel co gorsze w wielu przypadkach nie do odkręcenia.
W efekcie "po dypie" dostają przede wszystkim klienci.

Offline pioma10

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1238 dnia: Sierpień 27, 2010, 07:04:03 am »
U mnie z kolei Empik zrobił tak:
1. Zamówiłem książkę
2. Po tym jak minął termin realizacji informacja o możliwości czekania na wszystko - tak zrobiłem.
3. Minął kolejny termin - informacja o niemożliwości zrealizowania zamówienia.
4. Następnego dnia ponownie złożyłem zamówienie na tą samą pozycję. Wysłali po 2 dniach, ale cena była już o 3 złote wyższa.

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1239 dnia: Sierpień 27, 2010, 12:45:10 pm »
na stronie Waneko ciekawa promocja, zestaw kryminałów: "Tu detektyw Jeż" tomy 1-9 i "Zapiski detektywa Kindaichi" tomy 1-7 za 100zł. link
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1240 dnia: Sierpień 27, 2010, 01:47:03 pm »
Najmniej ciekawe w tej promocji jest to, że żadnej z serii nie dokończyli... :(
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1241 dnia: Sierpień 27, 2010, 02:01:15 pm »
Najmniej ciekawe w tej promocji jest to, że żadnej z serii nie dokończyli... :(
z ich porzuconych serii najbardziej szkoda mi Locke'a :(
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Jarek Obważanek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1242 dnia: Sierpień 31, 2010, 03:13:32 pm »
Historii empikowej ciąg dalszy (tej z 26 sierpnia).

Napisałem do nich maila o co cho i okazało się, że nie mają jednego z produktów i muszą podzielić zamówienie na dwie części - jedną dostanę już teraz, drugą jak uzupełnią stany magazynowe. Dostałem więc dzisiaj od robota info o wygenerowaniu nowego zamówienia na ten produkt, którego nie mają a po paru godzinach kolejne info że... produkt ten został już wysłany do salonu w Rzeszowie. Ciekawe tylko gdzie się podział ten, który od początku był dostępny? Nie dostałem żadnej informacji, że go wysłali...  :???:
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline eduardo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1243 dnia: Wrzesień 08, 2010, 06:53:28 pm »
W krakowskim Centrum Taniej Ksiazki przy Grodzkiej pojawily sie komiksy Sutoris w bardzo przystepnej cenie, bo takie Chicanos stoi 4.50 zeta za album, a sa wszystkie czesci. 

Offline samurajack

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1244 dnia: Wrzesień 10, 2010, 02:47:31 pm »
Może to nie zupełnie wyprzedaż ale myśle że warto zwrócić uwage na komiksy w antykwariatach czasami trafi sie coś ciekawego ja pochwale sie kupnem Marvels za 50 zł w antykwariacie literackim podam dwa linki na próbe


http://www.antykwariat.waw.pl/ksiazki/komiksy,1000106.html




http://literacki.com/ind.php?cgi/dr.pl?ba=kom&sz=&st=pj&ka=kk