trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gscm

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1290 dnia: Listopad 18, 2010, 06:38:22 pm »
Komiksy w niższej cenie są jeszcze w Multiversum (tam jednak "tylko" 35% zniżki). W większości te same, ale też sporo mangi widziałem.

Poza tym na Multiversum obniżka importowanych tytułów do 60%

Offline krakers

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1291 dnia: Listopad 30, 2010, 05:17:50 pm »
W sklepie gildii trwa oferta świąteczna (banner w górnej części strony).W prawie każdej kategorii komiksy ze sporym rabatem nawet do 40%. "MARVELS" Muchy za 62.30zł "IRON MAN" za 47.20zł.I jeszcze kilka innych ciekawych komiksów w bardzo okazyjnych cenach.

Offline cro_no

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1292 dnia: Grudzień 07, 2010, 07:05:58 pm »
Dzięki krakers za info. Wczoraj doszedł Marvels. Za taką cenę, w dodatku trafiłem na darmową wysyłkę - palce lizać!:D

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1293 dnia: Grudzień 12, 2010, 09:29:01 am »
Merlin.pl kontratakuje. Kolejna promocja na wybrane tytuły - głównie starsze tytuły Egmontu.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1294 dnia: Grudzień 27, 2010, 02:54:44 pm »
na empik.com promocja 30% na książki (komiksy też się liczą) z dostępnością 24h.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1295 dnia: Grudzień 27, 2010, 08:30:56 pm »
na empik.com promocja 30% na książki (komiksy też się liczą) z dostępnością 24h.

W sumie wychodzi nawet do -35%, dlatego że ceny w empik.com są niższe od okładkowych. Dzięki ziom, nie miałem pojęcia o tej promocji. Zamówienie złożone  :smile:

Offline Bociek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1296 dnia: Grudzień 27, 2010, 10:46:40 pm »
wchodzę z nadzieją, że sobie nowe fistaszki kupie z takim rabatem a tu lipa :P 55zł dalej.

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1297 dnia: Grudzień 27, 2010, 11:09:43 pm »
wchodzę z nadzieją, że sobie nowe fistaszki kupie z takim rabatem a tu lipa :P 55zł dalej.
rabat był naliczany dopiero od kwoty 60zł :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1298 dnia: Grudzień 28, 2010, 12:02:52 am »
Zamówienie złożone  :smile:

Też złożyłem zamówienie. Ale teraz biorąc pod uwagę fakt, że empik nie płaci wydawcom za wzięty towar ( co chyba powinno być uznane za kradzież ), zastanawiam się czy taki zakup za pośrednictwem empiku, to po prostu zakup, czy już paserstwo...

Offline Rork

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1299 dnia: Grudzień 28, 2010, 07:43:51 am »
Pomyślałem o tym samym... Ale zamówienie złożyłem, szkoda tylko, że jeszcze Pinokia nie było :sad: .

Offline Piniooo

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1300 dnia: Grudzień 28, 2010, 01:26:34 pm »
Też złożyłem zamówienie. Dość późno bo przed 23:00 ale zdążyłem. Co do kupowania w Empiku  :evil: to moje sumienie jest czyste, ja zapłaciłem  :wink:

Offline Ajron

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1301 dnia: Grudzień 28, 2010, 03:50:04 pm »
Co do kupowania w Empiku  :evil: to moje sumienie jest czyste, ja zapłaciłem  :wink:

Nie, nie jest czyste. To standardowe zrzucanie winy z siebie. Co z tego, że zapłaciłeś skoro Egmont tej kasy nie zobaczy pewnie jeszcze długo. Skoro Empik wręcz kradnie Egmontowi, to sam się domyśl jak można nazwać Ciebie.

Offline BOUNCER

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1302 dnia: Grudzień 28, 2010, 05:20:06 pm »
Nie, nie jest czyste. To standardowe zrzucanie winy z siebie. Co z tego, że zapłaciłeś skoro Egmont tej kasy nie zobaczy pewnie jeszcze długo. Skoro Empik wręcz kradnie Egmontowi, to sam się domyśl jak można nazwać Ciebie.

Wybacz, ale to co piszesz podchodzi pod paranoję.
 
Komiks w empiku to nie towar podrobiony bądź kradziony i sprzedawany tam na lewo. To normalny, legalny produkt sprzedawany na podstawie umów jakie podpisali z nimi wydawcy - umów wraz z zawartymi w nich klauzurami (czy dobrymi to już tajemnica handlowa - ponieważ takowej  nie widziałem) a jak to w przypadku umów z dużymi sieciami bywa,  sieć sama siebie w nich nie skrzywdzi.
Zatem to czy empik płaci wydawcy za towar nie czyni mnie jako  klienta sieci złodziejem.
Dlatego proponuję dobierać słowa tak aby nikogo nie obraziły, bo ja do takich osób nie należę, ale kogoś mogłoby to urazić. Warto zatem zajrzeć do treści Art. 212  zwłaszcza § 2 .
 
A teraz z innej beczki.
Kupujesz powiedzmy nowego Passata u polskiego dilera. Zapłaciłeś za niego i dostałeś samochód którym już jeździsz. Minęło kilka lat i dostałeś ofertę cenową na zakup nowego auta, która była na tyle atrakcyjna, że się skusiłeś. Dokonałeś kolejnego zakupu.
Dowadujesz się, że z pobudek takich czy innych diler ten nie wpłacił pieniędzy do siedziby firmy w Wolfsburgu  - pobudek których faktycznie nie znamy a słyszymy jedynie spekulacje. Czy w związku z tym czujesz się złodziejem?
 
Nie lubię sieci empik, gdyż jako monopolista z pewnością dyktuje warunki wszystkim swoim dostawcom "z pozycji siły".
Taki monopolizm powoduje sytuacje  o jakich słyszymy - nie wypłacanie pieniędzy.
Czym innym jest świadomość czytelników - o której zapewne chciałeś wspomnieć - "anarchistyczne bojkotowanie imperialisty" a czym innym legalna chęć zakupu taniej. Zatem zgodnie z zasadami wolnego rynku, przy współczesnych cenach komiksów cena jest istotnym atutem.
I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Empik z tego co wiem ma magazyn centralny w którym leżą owe komiksy i masa innych pozycji przygotowanych do zwrotu wydawcom na początku roku. Chyba lepiej, że zrobił promocję na produkty, dzięki czemu owy zwrot mógłby być mniejszy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 07:07:26 pm wysłana przez BOUNCER »

Offline misio141

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1303 dnia: Grudzień 28, 2010, 05:20:28 pm »
Nie, nie jest czyste. To standardowe zrzucanie winy z siebie. Co z tego, że zapłaciłeś skoro Egmont tej kasy nie zobaczy pewnie jeszcze długo. Skoro Empik wręcz kradnie Egmontowi, to sam się domyśl jak można nazwać Ciebie.
czyli teraz trzeba zrobić wykaz sklepów "tych dobrych" i "tych złych", bo z tego wynika że nawet jak kupisz uczciwie, a nie ściągniesz z sieci to i tak będziesz stawiany na równi z piratem...
Ass, gass and grass - nobody rides for free

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1304 dnia: Grudzień 28, 2010, 06:24:22 pm »
Nie, nie jest czyste. To standardowe zrzucanie winy z siebie. Co z tego, że zapłaciłeś skoro Egmont tej kasy nie zobaczy pewnie jeszcze długo. Skoro Empik wręcz kradnie Egmontowi, to sam się domyśl jak można nazwać Ciebie.

Nie wiem jak można nazwać Piniooo, ale ty jesteś (w najlepszym razie) pajacem, a ocierasz się o miano osoby, która nie jest targetem Media Marktu...
 
Masz upomnienie za obrażanie współrozmówcy. Kolejne tego typu wstawki i dostaniesz ostrzeżenie.
graves
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2010, 08:03:05 pm wysłana przez graves »