Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1425 dnia: Wrzesień 28, 2012, 06:17:17 pm »
To chyba dobry wątek na ten wątek.

Założyłem sobie niedawno konto w Syncu. Jest tam jakiś rabat 5% na zakupy w Internecie. Czy ktoś już korzystał z tego, kupując np. komiksy? Działa toto?

A żeby nie było, że wpis nie pasuje, to dla osób, które jeszcze nie kupiły 3 najnowszych Batmanów z Egmontu - w Empikach jest tego pełno, a w Paybacku jest zniżkowy rabat 10% na zakupy w Empiku właśnie. W necie już mało tych Batmanów, a na Allegro i w jakimś komiksowym sklepie już widziałem niezłe oferty sprzedaży za ok. 150 zł. Więc jeśli ktoś nie liczy na dodruk i nie brzydzi się kupować w Empiku i ma kartę Payback i kasę i <wstaw> - to do dzieła.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline westchnienie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1426 dnia: Październik 11, 2012, 11:10:23 pm »
/cut/ dla osób, które jeszcze nie kupiły 3 najnowszych Batmanów z Egmontu - w Empikach jest tego pełno /cut/


a na dodatek w świetle oświadczenia Kołodziejczaka nt braku wznowień (przynajmniej w przyszłym roku), dorzucam, że urodzinowy rabat 20% na książki (przy min. kwocie 75 zł) w Empiku obowiązuje i w stacjonarnych sklepach, gdzie jak osobiście się przekonałam, nie ma problemów ze zdobyciem najnowszych Batmanów. Promocja trwa do 17-tego października.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1427 dnia: Październik 12, 2012, 06:39:35 am »

a na dodatek w świetle oświadczenia Kołodziejczaka nt braku wznowień (przynajmniej w przyszłym roku), dorzucam, że urodzinowy rabat 20% na książki (przy min. kwocie 75 zł) w Empiku obowiązuje i w stacjonarnych sklepach, gdzie jak osobiście się przekonałam, nie ma problemów ze zdobyciem najnowszych Batmanów. Promocja trwa do 17-tego października.
Tak, na przykład w moim mieście w Empiku są jeszcze po 2-3 egzemplarze każdego Batmana, więc jeżeli ktoś kupi nawet tylko jednego to ma zniżkę 20%, w innych Empikach powinno być podobnie (lepiej szukajcie w tych mniejszych niż tych większych).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline GiP

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1428 dnia: Październik 12, 2012, 08:36:54 am »

Promocja obowiązuje tylko przy zakupach przez Empik.com. Niestety te pozycje nie są dostępne przez tę stronę...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1429 dnia: Październik 12, 2012, 10:33:37 am »

Promocja obowiązuje tylko przy zakupach przez Empik.com. Niestety te pozycje nie są dostępne przez tę stronę...


Prawdopodobnie się mylisz.
Cytuj
Przedmiotem promocji „Książki 20% taniej” [promocja] jest sprzedaż produktów z katalogu krajowego w Sklepie Internetowym empik.com oraz w salonach empik, w ramach której każda osoba, która w okresie obowiązywania promocji złoży zamówienie lub dokona zakupów w salonach empik na kwotę równą lub powyżej 75 zł (brutto) otrzyma rabat w wysokości 20% na zamówienie.

Offline GiP

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1430 dnia: Październik 12, 2012, 11:25:11 am »
W takim razie pani w Empiku musiała się mylić, gdy mi przekazała tę informację... :(

"V. ZASADY PROMOCJI

1. Promocją objęte są zamówienia powyżej 75zł na książki z katalogu krajowego z dostępnością różną od "przedsprzedaż". Zamawiając wyżej wymienione produkty w kwocie równej lub powyższej 75zł, koszyk automatycznie przyzna rabat 20%.
2. Promocją nie są objęte produkty z katalogu: multimedia, elektronika, perfumy, zabawki, ebooki, film, muzyka, książki obcojęzyczne, gadżety, książki z katalogu krajowego z podkategorii podręczniki szkolne.
3. Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest otrzymany mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia
4. Promocja nie łączy się  z innymi rabatami i promocjami."
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 11:29:20 am wysłana przez GiP »

Offline krakers

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1431 dnia: Październik 12, 2012, 09:02:54 pm »
Udałem się dziś do Empiku w Galerii Łódzkiej celem zakupu własnie Batmana ze zniżką 20%. Faktycznie na półkach wszystkie 3 tytuły z ostatniego rzutu Batmanów i to po kilka sztuk .Wybrałem sobie egzemplarz,podchodzę do kasy i pytam się o tą promocję.Wielkie zdziwienie bo Pani nic nie wie i mówi że tylko hostessy rozdają w galerii kupony zniżkowe.Podszedłem do punktu "info" w Empiku i pytam o to samo. Tu usłyszałem że owszem była promocja na 20% przy zakupach na kwotę 75 zł lub więcej ale skończyła się wczoraj.Trochę zawiedziony podszedłem do kasy bo nie uśmiechało mi się płacić 89,90 za komiks skoro maja promocje na www ale tego komiksu tam nie ma.No ale cóż lepiej tak niż potem na allegro przepłacać.Stoję w tej kolejce do kasy i widzę ze dziewczyna przede mną kupuje książkę i płaci tylko dwadzieścia parę złotych bo ma KUPON ZNIŻKOWY NA 20%!!!.Odłożyłem komiks na regał ,wyszedłem na pasaż handlowy ,znalazłem hostessę poprosiłem o kupon i dokonałem zakupu ze zniżką 20%  :biggrin: .Co ciekawe na kuponie nie ma kwoty oda jakiej jest zniżka wiec chyba od 1zł

Tomasz Witas

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1432 dnia: Październik 12, 2012, 09:43:12 pm »
Krótko mówiąc - czeski film

Offline Inuki

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1433 dnia: Październik 12, 2012, 09:46:32 pm »
I to jest właśnie to co w Empikach "kocham" najbardziej. Każdy salon ma swoje prawa i nie interesuje ich to, że jest jakaś promocja zorganizowana przez centralę. Ta promocja na książki trwa do 17.10 i chcą czy nie muszą ją uznać, bo jest to promocja ogólnopolska. U mnie w mieście są dwa Empiki. Oba wiedzą o promocji, ale jeden uparcie twierdził, że komiks to nie książka i zniżka na niego nie przysługuje pomimo, że w regulaminie nie jest on zaznaczony jako towar wyjęty z promocji. Pokazałem regulamin kierownikowi i problemów nie było. Jutro idę raz jeszcze kupić Batmany bo kuzyn mnie prosił. Zobaczymy czy znowu będą się stawiać :smile: Podobną akcje miałem jak chciałem kupić film ze zniżką 10% z kuponem PAYBACK. Pół godziny głowili się nad tym co to za promocja i jak ją na kasę nabić. Tak więc nie martwić się tylko iść i kupować, a jak nie to kierownika wezwać, regulamin pokazać (oni nawet muszą udostępnić jak ktoś chce) i na 99% problemów nie będzie :smile:

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1434 dnia: Październik 12, 2012, 11:03:12 pm »
Promocja jest taka, że jak kupisz książki za co najmniej 75 zł, to masz 20% zniżki. I trwa do 17.10.2012 r. Jeśli ktoś w empiku robi problemy to mówisz, że ma zadzwonić do szefa, bo na stronie empiku jest napisane, że jest promocja i mają sprzedać za -20%.
Ja kupiłem dzisiaj normalnie w salonie Powrót Mrocznego Rycerza za 72 zł (wiecie 90 zł x 0,8)
Mam wrzucić zdjęcie DKR w folijce;-)

Offline westchnienie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1435 dnia: Październik 13, 2012, 03:21:13 pm »
U mnie hostess co prawda nie ma, ale za to lokale jak wół obklejone kartkami głoszącymi o 20% zniżce na książki. Chyba co niektórzy będą woleć to drugie  :wink:

Offline dagobert

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1436 dnia: Październik 14, 2012, 12:35:59 am »
Co ciekawe na kuponie nie ma kwoty oda jakiej jest zniżka wiec chyba od 1zł
Z kuponem nie ma kwoty minimalnej i co więcej jeden kupon daje zniżkę -20% na cały zakup, czyli chociażby kilka komiksów:)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1437 dnia: Listopad 07, 2012, 02:30:26 pm »
Do końca listopada trwają dwie promocje w gildiowym sklepie na komiksy:
- Hanami http://www.sklep.gildia.pl/promocje/74
- Timofa http://www.sklep.gildia.pl/promocje/76
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1438 dnia: Listopad 14, 2012, 11:10:39 pm »
Do Komiksowych Mikołajów dołączył Ongrys: http://www.sklep.gildia.pl/promocje/77 - w promocji 30% taniej.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1439 dnia: Listopad 23, 2012, 05:49:23 pm »
Założyłem sobie niedawno konto w Syncu. Jest tam jakiś rabat 5% na zakupy w Internecie. Czy ktoś już korzystał z tego, kupując np. komiksy? Działa toto?

No i mogę już powiedzieć, że mnie to zadziałało, zwrócili mi jakieś 15 zł za kilka zakupów na Allegro.
Teraz jeszcze będę to sprawdzał na jakimś sklepie internetowym, najprawdopodobniej na Gildii i promocji mikołajkowej.

Powoli jednak coraz więcej jakichś obwarowań dają w Syncu, żeby móc korzystać z tego zwrotu. Ale póki jest, to polecam, konto i tak jest darmowe.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything